Název filmu o letecké katastrofě na řece Hudson?

3.7.20 21:09

Neví někdo název?

Ahoj holky, mám zde takovou poněkud podivnou otázku, ale mně to prostě nedá! :D Jednou jsme se s celou rodinou koukali na konec nějakého dokumentu/filmu o tom letadle, které přistálo na řece Hudson a neumřeli tam žádní lidé. Opravdu mě to zaujalo, ale bohužel jsme viděli jen konec, takže jsem se rozhodla, že by nebylo špatné podívat se na ten film/dokument celý. Bohužel jsem ho nikde nenašla, nalezla jsem pouze film, ve kterém se celá situace vyšetřuje a ve kterém je pilot obviňován ze špatného rozhodnutí, ale to, co jsem viděla tehdy v televizi to nebylo. :zed: Jelikož v té části, kterou jsem viděla se počítali lidé a zjišťovalo se, kdo všechno umřel a kdo ne. Zkrátka tam byl podrobněji vystižen děj celé situace a ještě tam k tomu mluvili lidé, kteří při té havárii údajně opravdu byli. Nevíte někdo náhodou, jak by se mohl tento film či dokument jmenovat? Myslím, že ho vysílali v sobotu někdy v listopadu či v prosinci na Galerii v televizi, ale nejsem si úplně jistá. Budu ráda za všechny odpovědi! :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3783
3.7.20 21:13

Zázrak na řece Hudson. Edit: to je teda film, pokud chceš dokument, tak si vygoogli “dokument o přistání na Hudsonu”, třeba ti to něco najde.

Příspěvek upraven 03.07.20 v 21:15

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2280

@anonymus2742
Zázrak v New Yorku? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1626

Sully: zázrak na řece Hudson

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15736
3.7.20 22:24

Podívej se na youtubu na “letecké katastrofy”. Jsou to dokumenty o haváriích letadel. Pokud se pamatuju, bylo tam i tohle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31981
3.7.20 23:11
@Zoe1 píše:
Sully: zázrak na řece Hudson

Tom Hanks jako vždy výtečný, soudní dramata Američané také umějí a závěr s pasažéry je dojemný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama