Neví, co ke mě cítí

Anonymní
5.9.21 09:06

Neví,co ke mě cítí

Vztah celkem klapal, ja jen obcas sem se zminila, ze mam pocit, ze do vztahu davam ja vic a, ze mi prijde, ze uz priteluv zajem o me opadnul. Skoro se ztratil humor. Prislo mi, ze se se mnou pritel nudil. Proste byly naznaky, ze z jeho strany se neco zmenilo, ikdyz tvrdil, ze nezmenilo. O pocitech sem mu rikala, byla sem k nemu vzdy uprimna.Pak jsme se mely videt a on se vymlouval, ze ma vic prace, pak zas neco jineho a ja nic..Pak jsme se videly a ja mu rekla, ze je vse pro nej milejsi nez ja, ze citim, ze je chladny ke me. Chtela sem vedetzco se deje, jak to cìtì on. Zeptala sem se, jestli me vubec jeste miluje, jak to se mnou ma. A on rekl, ze nevi.Pry po tom, co sem mu rekla, jak to citim a vnimam, ze nevi jak to se mnou ma.At se na nej vykaslu a mam klid, ze vi ze me stve.Ted si vycitam ja, ze sem nemlcela.On je takovy, ze chce mit klid a nechce nic resit. Nevim vubec co delat. Cekala sem, ze se k tomu postavi jinak a ne, ze mi rekne, at se na nej vykaslu a ze nevi, co ke me citi. Nejsem zadna stihacka.Mame kazdy sve kamarady,konicky.Ale proste sem vycitila, ze on se jen vymlouva na vse kolem, aby me nemusel videt.Me prijde, ze jen nema na to, se se mnou rozejit a ceka kdy to udelam ja.Od zacatku jsme mely uprimny vztah, tak me ted mrzi, ze nedokaze rict promin, uz te nemiluju, chci se rozejit. Pritom on prisel s tim, ze bysme mohly spolu bydlet, ale ja zatim nechtela, kdyz z jeho strany lasku moc sem uz necitila.Bala sem se, ze spolecne bydleni vse zkazi, jelikoz uz tak sem citila, ze je odtazity.Neco mi rika, at to ukoncim :,(.Ja hlavne sem hotova z toho, jaky to nabralo spad. Rikal, ze me miluje, ze si me jednou vezme, pak navrh spolecne bydleni…A ted nevi ani jestli me miluje.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
18310
5.9.21 09:21

Je mi líto, chce se tě zbavit, ale je to srab.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.9.21 09:29
@Ou píše:
Je mi líto, chce se tě zbavit, ale je to srab.

Me hrozne boli to, ze neni ke me fer. Pritom on byl ten, kdo se vztahu bal.On mi rikal, co prozil, ze chce jen zenu, co si ho bude vazit :(.Ze dalsi ranu uz by nedal :,(.Ze se boji, ze si s nim chci uzit a pak ho odkopnu. Snazila sem se o to vic mu dat tu lasku :,(.Nekdy sem si rikala, ze ten vztah s byvalou nema doreseny. Porad mluvi o tom jak s nim zametla, jak on se snazil a ona si nasla jineho. Prijde mi to divne.Je fakt ze maji spolu dite.Tak to beru tak, ze byvalku uplne nevymaze ze zivota.Ale stale pitva to co mezi mima bylo :roll:.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.9.21 09:36

Prijde mi nevyrovnany a nesrovnany s minulosti. Dreba dceri koupi neco nad ramec alimentu a resi, ze ex si toho nevazi a ceka chvalu o de me. Neustale opakuje, jak je hodny, jak se stara a ex to nevidi…Vadi mu novy pritel byvale.Nebo rekl, ze si koupi nove auto a ze byvala bude koukat :zed:.Jestli si se mnou nakonec nezacal jen proto aby byvala videla, ze nekoho ma :mrgreen: :pocitac:.

• Citovat
  • Nahlásit
27886
5.9.21 09:41

…pěkně s Tebou manipuluje. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.9.21 09:44
@Žirafa 69 píše: …pěkně s Tebou manipuluje. :think:

Jak to myslis? Ja az ted si nejak pripoustim, ze me vlastne sbalil na litost. Porad opakuje, jak je hodnej, jak se snazi, dela co muze.Ale pro vztah pritom nedela nic :?.

• Citovat
  • Nahlásit
2454
5.9.21 09:46

Precti si tohle.. Resilo se neco dost podobného, kdyby nebylo odlisne pohlavi deti z předchozího vztahu, rekla bych, ze jde o stejnou zakladatelku :think:
https://www.emimino.cz/…casu-438526/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6707
5.9.21 09:46
@Anonymní píše:
Me hrozne boli to, ze neni ke me fer. Pritom on byl ten, kdo se vztahu bal.On mi rikal, co prozil, ze chce jen zenu, co si ho bude vazit :(.Ze dalsi ranu uz by nedal :,(.Ze se boji, ze si s nim chci uzit a pak ho odkopnu. Snazila sem se o to vic mu dat tu lasku :,(.Nekdy sem si rikala, ze ten vztah s byvalou nema doreseny. Porad mluvi o tom jak s nim zametla, jak on se snazil a ona si nasla jineho. Prijde mi to divne.Je fakt ze maji spolu dite.Tak to beru tak, ze byvalku uplne nevymaze ze zivota.Ale stale pitva to co mezi mima bylo :roll:.

Autorka diskuse „přítel na mě nemá moc času“? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6707
5.9.21 09:48
@Mora Čamuška píše:
Precti si tohle.. Resilo se neco dost podobného, kdyby nebylo odlisne pohlavi deti z předchozího vztahu, rekla bych, ze jde o stejnou zakladatelku :think:
https://www.emimino.cz/…casu-438526/

Stejný myšlenkový pochod, já nechtěla citovat. Pohlaví v úvodním příspěvku bych neřešila, může to být maskovací manévr

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23208
5.9.21 09:50

Utíkej od něj až se za tebou bude prášit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27886
5.9.21 09:53
@Anonymní píše:
Me hrozne boli to, ze neni ke me fer. Pritom on byl ten, kdo se vztahu bal.On mi rikal, co prozil, ze chce jen zenu, co si ho bude vazit :(.Ze dalsi ranu uz by nedal :,(.Ze se boji, ze si s nim chci uzit a pak ho odkopnu. Snazila sem se o to vic mu dat tu lasku :,(.Nekdy sem si rikala, ze ten vztah s byvalou nema doreseny. Porad mluvi o tom jak s nim zametla, jak on se snazil a ona si nasla jineho. Prijde mi to divne.Je fakt ze maji spolu dite.Tak to beru tak, ze byvalku uplne nevymaze ze zivota.Ale stale pitva to co mezi mima bylo :roll:.

Už to trochu vidíš? Snaží se,aby se schovala podle toho,jak on chce.
A že bývalá to a to… Vy jste úplně jiný pár,na to by se mohl vymlouvat kdokoli,kdo před tím někoho měl. Prostě Tě tlačí,kam on chce,aby ses snažila víc a víc,chápeš?

@Anonymní píše:
Jak to myslis? Ja az ted si nejak pripoustim, ze me vlastne sbalil na litost. Porad opakuje, jak je hodnej, jak se snazi, dela co muze. Ale pro vztah pritom nedela nic :?.

Tohle taky.
Jak jste spolu dlouho?
Mmch - říct, že nevím,jak to s tím druhým mám…no to by mě dostalo. Buď Tě chce nebo ne, co je to za odpověď?
A nechtít nic řešit a mít klid - tak to je jedna z věcí, které vztah pokazí a s takovými se nedá fungovat ve vztahu. Promysli si to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2454
5.9.21 09:54
@Kockazvysocan píše:
Stejný myšlenkový pochod, já nechtěla citovat. Pohlaví v úvodním příspěvku bych neřešila, může to být maskovací manévr

No prave i stejny chyby.. 8o Ale tu „nasi“ zakladatelku jsme tam snad vsici dali do kupy jsem myslela :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6707
5.9.21 10:01
@Mora Čamuška píše:
No prave i stejny chyby.. 8o Ale tu „nasi“ zakladatelku jsme tam snad vsici dali do kupy jsem myslela :?

Myslím, ze vůbec. Tim, že nevydržela a zase byla zpátky… Bude to mít těžký. A tahle diskuse, podle mě opět její, je toho důkazem :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2763
5.9.21 10:01

Počkej, on ti nabídl společné bydlení a ty si ho odmítla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2100
5.9.21 10:07

Neví co cítí = necítí nic.
Výkladový slovník, základní část :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...