Neviditelná rovnátka napevno

15
15.5.21 13:34

Neviditelná rovnátka napevno

Ahoj holky,

jdu si k vám pro radu. Je mi 31 let a mám dost křivé zuby, celý život mě to hodně trápí, ale teprve teď jsem schopná do svých zubu investovat. Má prosím nějaká z vás zkušenost s nějakými rovnátky, které jsou napevno, ale nejsou vidět? Četla jsem o rovnátkách Invisalign, ale pochopila jsem, že jsou vyndavací a musí se sundávat před každým jídlem, což mi úplně nevyhovuje. Navíc mám zuby křivé hodně a moc nevěřím, že by mi pomohly. Děkuji moc za rady.

PS: pokud má některé z vás doporučení na dobrou kliniku v Praze, budu moc ráda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
301
15.5.21 14:01

Ja mela fixni rovnatka na hornich i dolnich z vnitrni strany, takze videt nebylo nic. Chodila jsem do Perfect Smile na Praze 1.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
15.5.21 14:09
@Janadel píše:
Ja mela fixni rovnatka na hornich i dolnich z vnitrni strany, takze videt nebylo nic. Chodila jsem do Perfect Smile na Praze 1.

Díky moc za info. A mluvilo se ti s nimi dobře? Někde jsem četla, že z nich bývá nateklý a odřený jazyk.

Díky. Jana

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1849
15.5.21 14:22

Já mám safírové, jsou to průhledné zámečky, takže jdou také málo vidět, někdo mívá i s bílým drátkem ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
301
15.5.21 14:25
@Janestar píše:
Díky moc za info. A mluvilo se ti s nimi dobře? Někde jsem četla, že z nich bývá nateklý a odřený jazyk.Díky. Jana

Ze zacatku jsem mela spatnou vyslovnost „S“, ale to se celkem brzy srovnalo, pak uz jsem mluvila uplne normalne, ze nikdo nic nepoznal. Hrozny byl zacatek spis kvuli tomu, ze mi to pocitove na tech zubech prislo obrovsky a nepohodlny a nebyla jsem schopna temer nic snist, jak to bolelo a neslo zkousnout, ale to je fakt hodne docasny. Velky bolavy odreniny jazyka jsem resila takovym silikonem, ci co to bylo, co se nalepi na zamecek a on pak nedre. A to taky jen na zacatku, pak uz to zadny drama ani po kontrolach nebylo.
Jinak za celou dobu se mi stalo snad jen jednou, ze mi odpadl zamecek, a to bylo ciste mou blbosti, ze jsem neodolala a dala si tvrdou a lepivou karamelku :D Jinak nikdy, a to jsem je mela opravdu dlouho. Takze kliniku jsem asi zvolila dobre, protoze znama sla na jinou a kazdou chvili ji nejaky zamecek odpadl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat