Nevím co dál, může se do mě ještě zamilovat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.19 22:32
Neviem co ďalej

Ahojte, asi 4 mesiace sa stretávam s jedným mužom. Ma presne tie kvality ktoré som vždy chcela a myslela som si ze toto je ON. zažili sme spolu zo začiatku toho strašne veľa, cez krásne vianoce, Nov rok, lyžovačky, spoločné víkendy, oslavy, bazén, kino atď… Ale potom zrazu začal cuvat a dávať najavo ze nevie co chce, veľmi sa sklamal u ex a bojí ze sa sklame zase. Obaja by sme chceli časom rodinku, deti, mame toho strašne veľa podobného.. Cez spoločne záľuby, zázemie, povahu, humor, veľmi si rozumieme. On tvrdí že som fantasticka, že ma má veľmi rád ale ze ku mne asi necíti to čo by chcel cítiť vo vzťahu ale chce sa stretávať ďalej. Ak sme spolu tak ma vkuse objíma, je ku mne zlatý, pusinkuje ma, dokonca aj pred mojimi kamarátmi sa ku mne správa ako ku frajerke. Ale mam pocit ze ja som viac iniciatívna, viac sa snažím o spoločný čas.. On vraj nevie ci ísť do vzťahu, že ma pocit ze ma prázdne vnútro ale pritom ze nechápe prečo mu je so mnou tak úžasne a miluje moju prítomnosť. Keď som sa odmlčal tak vždy písal a udržiaval kontakt. O mesiac ideme spolu do zahraničia na výlet. Ako sa mam k nemu správať, mohol by sa do mňa ešte zaľúbiť? To začiatku on bol ten hrrr a teraz dá to otočilo, ja som sa doňho zaľúbila a najradšej by som s nim bola vždy, ale snažím sa krotiť a vôbec neviem ako sa ku nemu správať…krd ma objime tak sa v ňom strácam.. Dala by som čokoľvek aby sme boli spolu. Je presne to co som vždy chcela mať p o svojom boku, akurát keby sa správal ako na začiatku :(

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineRusset
Neúnavná pisatelka 15211 příspěvků 23.03.19 22:35
@Anonymní píše:
Ahojte, asi 4 mesiace sa stretávam s jedným mužom. Ma presne tie kvality ktoré som vždy chcela a myslela som si ze toto je ON. zažili sme spolu zo začiatku toho strašne veľa, cez krásne vianoce, Nov rok, lyžovačky, spoločné víkendy, oslavy, bazén, kino atď… Ale potom zrazu začal cuvat a dávať najavo ze nevie co chce, veľmi sa sklamal u ex a bojí ze sa sklame zase. Obaja by sme chceli časom rodinku, deti, mame toho strašne veľa podobného.. Cez spoločne záľuby, zázemie, povahu, humor, veľmi si rozumieme. On tvrdí že som fantasticka, že ma má veľmi rád ale ze ku mne asi necíti to čo by chcel cítiť vo vzťahu ale chce sa stretávať ďalej. Ak sme spolu tak ma vkuse objíma, je ku mne zlatý, pusinkuje ma, dokonca aj pred mojimi kamarátmi sa ku mne správa ako ku frajerke. Ale mam pocit ze ja som viac iniciatívna, viac sa snažím o spoločný čas.. On vraj nevie ci ísť do vzťahu, že ma pocit ze ma prázdne vnútro ale pritom ze nechápe prečo mu je so mnou tak úžasne a miluje moju prítomnosť. Keď som sa odmlčal tak vždy písal a udržiaval kontakt. O mesiac ideme spolu do zahraničia na výlet. Ako sa mam k nemu správať, mohol by sa do mňa ešte zaľúbiť? To začiatku on bol ten hrrr a teraz dá to otočilo, ja som sa doňho zaľúbila a najradšej by som s nim bola vždy, ale snažím sa krotiť a vôbec neviem ako sa ku nemu správať…krd ma objime tak sa v ňom strácam.. Dala by som čokoľvek aby sme boli spolu. Je presne to co som vždy chcela mať p o svojom boku, akurát keby sa správal ako na začiatku :(

Spát s tebou chce? Jestli ano, chce pouze milenu. Ne vztah. Ty kecy a objímačky okolo jsou jen na oblbnutí „oběti“.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.19 22:37
@Russet píše:
Spát s tebou chce? Jestli ano, chce pouze milenu. Ne vztah. Ty kecy a objímačky okolo jsou jen na oblbnutí „oběti“.

My sme zozaciatku spolu spali, ale teraz už nespím.. Povedala som ze keď sme kamoši tak budme ale žiadne výhody :D inak sexik bol úžasný, mam co robiť aby som mu odolávala.. Mam svoju hodnotu, vraj si ma váži… Aj včera celý večer sa ku mne správal úžasne, boli sme na také dvojité. Rande s mojimi kamarátmi… On nieje ten typ ze mu ide o. Sex, práveže ma až príliš dobre :heart:️ a je dobre vychovaný ale tak. Jasne ze sexik bol skvelý tak by ho chcel…

Uživatel je onlineRusset
Neúnavná pisatelka 15211 příspěvků 23.03.19 22:39
@Anonymní píše:
My sme zozaciatku spolu spali, ale teraz už nespím.. Povedala som ze keď sme kamoši tak budme ale žiadne výhody :D inak sexik bol úžasný, mam co robiť aby som mu odolávala.. Mam svoju hodnotu, vraj si ma váži… Aj včera celý večer sa ku mne správal úžasne, boli sme na také dvojité. Rande s mojimi kamarátmi… On nieje ten typ ze mu ide o. Sex, práveže ma až príliš dobre :heart:️ a je dobre vychovaný ale tak. Jasne ze sexik bol skvelý tak by ho chcel…

Tak jestli ti za to stojí, tak vydrž, až se panáček oklepe z předchozího vztahu, no…Já bych mu řekla, ať přijde, až opravdu bude chtít babu. A ne kamarádku. Že na kamarádění s dospělými muži jsem už stará.

Božislava
Závislačka 2696 příspěvků 23.03.19 22:41

Asi má aspergera. Protože tito lidé mají problémy jak projevovat lásku. Viz téma asperger a sex. Přečti si toto téma a budeš v obraze. Tvoje libozvučná slovenština je mimořádně hezká. Bozkavám. :mavam:

Božislava
Závislačka 2696 příspěvků 23.03.19 22:43
@Russet píše:
Tak jestli ti za to stojí, tak vydrž, až se panáček oklepe z předchozího vztahu, no…Já bych mu řekla, ať přijde, až opravdu bude chtít babu. A ne kamarádku. Že na kamarádění s dospělými muži jsem už stará.

Na kamarádění s kýmkoli nejsi nikdy stará. :hug:

Uživatel je onlineRusset
Neúnavná pisatelka 15211 příspěvků 23.03.19 22:45
@Božislava píše:
Na kamarádění s kýmkoli nejsi nikdy stará. :hug:

Já už jsem tady psala, že na kámošení s chlapem nevěřím. Ani na něj nemám čas.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.19 22:46

@Russet to je to ze viem ze ak by bol do mňa zamilovaný tak sa správa ako na začiatku.. My sme behom mesiaca zažili spolu toľko ako niekto za rok… Ale potom mi povedal ze zistil ze asi na vzťah ešte nieje pripravený, že ešte sa nedal dokopy z rozchodu. Ze sa chce viac spoznávať… Mrzí ma to, mala som pocit a aj mam že je ten pravý, len ma nebaví zo seba robiť ženu ktorá ho uhana, ale ak sa mu neozývam napr tak sa hnevá ci ho ignorujem…ak mu napíšem ako to všetko vnímam a ze ma hneva ta Neistota tak povie ze ma chápe ze sa hnevám a ze ma nechce naťahovať, že sám sebe nerozumie, že nikdy taky nebol… Ja mam pod 30, on ma nad 30 a obaja už cchceme vzťah na celý život.. Ja ale nechápem čo viac chce keď máme všetko skoro spoločne, spoločné hodnoty, záľuby, hudbu, sme partaci, sme prepojení mam pocit… Mame sa radi, veľa sa smejeme, keď sme sa milovali cítila som blízkosť.. Neviem preco ma pocit ze nieje zamilovaný keď sa tak správa keď sme spolu.. Keď sme od seba tak zase je odmeranejsi ze mu ani nechýba až tak ako on mne… Ale keď sme spolu je to vždy úžasne… Nechápem :( zákl.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.19 22:47
@Božislava píše:
Asi má aspergera. Protože tito lidé mají problémy jak projevovat lásku. Viz téma asperger a sex. Přečti si toto téma a budeš v obraze. Tvoje libozvučná slovenština je mimořádně hezká. Bozkavám. :mavam:

Ja si myslím ze to je v tom ze sa 2× dosť sklamal a vraví mi, že nevie už čo je láska… Snažím sa byť k nemu milá a úžasná, chapava…ale keď vidím ze sa to nikam nejak neposuva tak ma ide poraziť. :( zákl.

Uživatel je onlineRusset
Neúnavná pisatelka 15211 příspěvků 23.03.19 22:48
@Anonymní píše:
@Russet to je to ze viem ze ak by bol do mňa zamilovaný tak sa správa ako na začiatku.. My sme behom mesiaca zažili spolu toľko ako niekto za rok… Ale potom mi povedal ze zistil ze asi na vzťah ešte nieje pripravený, že ešte sa nedal dokopy z rozchodu. Ze sa chce viac spoznávať… Mrzí ma to, mala som pocit a aj mam že je ten pravý, len ma nebaví zo seba robiť ženu ktorá ho uhana, ale ak sa mu neozývam napr tak sa hnevá ci ho ignorujem…ak mu napíšem ako to všetko vnímam a ze ma hneva ta Neistota tak povie ze ma chápe ze sa hnevám a ze ma nechce naťahovať, že sám sebe nerozumie, že nikdy taky nebol… Ja mam pod 30, on ma nad 30 a obaja už cchceme vzťah na celý život.. Ja ale nechápem čo viac chce keď máme všetko skoro spoločne, spoločné hodnoty, záľuby, hudbu, sme partaci, sme prepojení mam pocit… Mame sa radi, veľa sa smejeme, keď sme sa milovali cítila som blízkosť.. Neviem preco ma pocit ze nieje zamilovaný keď sa tak správa keď sme spolu.. Keď sme od seba tak zase je odmeranejsi ze mu ani nechýba až tak ako on mne… Ale keď sme spolu je to vždy úžasne… Nechápem :( zákl.

Tak do hlavy mu nevlezeme. Citům asi neporučí. Pokud myslí na bejvalku, tak asi fakt není připraven…

Uživatel je onlineRusset
Neúnavná pisatelka 15211 příspěvků 23.03.19 22:49
@Anonymní píše:
Ja si myslím ze to je v tom ze sa 2× dosť sklamal a vraví mi, že nevie už čo je láska… Snažím sa byť k nemu milá a úžasná, chapava…ale keď vidím ze sa to nikam nejak neposuva tak ma ide poraziť. :( zákl.

Fňukající chlap…Chuděrka, už se dvakrát zklamal. Tak to bych nedala.

Božislava
Závislačka 2696 příspěvků 23.03.19 22:52
@Anonymní píše:
Ja si myslím ze to je v tom ze sa 2× dosť sklamal a vraví mi, že nevie už čo je láska… Snažím sa byť k nemu milá a úžasná, chapava…ale keď vidím ze sa to nikam nejak neposuva tak ma ide poraziť. :( zákl.

Když vidím, že se to nikam neposouvá, tak mě jde porazit? 8o Takže je agresivní? :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.19 22:53

@Russet ved aj mňa to štve.. Stále mu vravím ze nech sa vzchopi a už ide ďalej… Nepomôže sa mu ľutovať.. Povie ze vie ale ze to nejde. Ze sa cíti prázdny. A nevie ako ďalej, že sa cíti prázdny… Zaujímavé ale keď sa smejeme… Žiaria mu oči a vyzerá ako nabitý energiou :D som z neho mimo… Keď sme spolu tak všetci čo nás videli vraveli ze sme pre seba ako stvorení a ze k sebe neskutočne ideme… Škoda ze on cuva a mňa tým správaním potom od seba odradzuje… Na čo mi povedal ze ma. Chápe. Ale nevie si pomôcť… Zákl.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.19 22:54

@Božislava mňa ide poraziť.. Cize mam na to zlosť a nervy ze sa snažím, som milá a chapajuca a nič z toho :( keď si poviem ze teda nechajme to tak keď to neciti na vzťah tak sa ozýva a ze by nechcel byť so mnou bez kontaktu.. Potom dôjde a správa sa ku mne ako ku frajerke a sme tam kde sme boli :D zákl.

Božislava
Závislačka 2696 příspěvků 23.03.19 23:00
@Anonymní píše:
@Božislava mňa ide poraziť.. Cize mam na to zlosť a nervy ze sa snažím, som milá a chapajuca a nič z toho :( keď si poviem ze teda nechajme to tak keď to neciti na vzťah tak sa ozýva a ze by nechcel byť so mnou bez kontaktu.. Potom dôjde a správa sa ku mne ako ku frajerke a sme tam kde sme boli :D zákl.

Nějak se v tom ztracím. Kontakt je míněn telefoní spojení? :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama