Reklama

Nevííííím si rady. Poraďte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

malinka23
Kecalka 119 příspěvků 11.12.16 14:26
Nevííííím si rady. Poraďte

Ahoj, prosila bych o váš názor.
Jsem těhotná?
HA neberu. S přítelem máme nechráněný sex s tím, že se do mě nikdy neudělal. Po sexu se mi ale stalo(zhruba v polovině cyklu), že po utření jsem měla hnědou krev. Myslela jsem si, že mi začíná MS a zavedla jsem si tampon. Špinění pokračovalo jen malinkou chvilinku a stačil na to pouze ten jeden tampon. Nevím, zda si nemám myslet že jsem těhotná. Půlroku jsem chodila na vyvolávání MS, mám ji tudíž dost nepravidelně. Ale podle poslední bych tu další měla dostat za zhruba 5 dní. Zdá se mi, že jsem trošku nafouklá a zaregistrovala jsem, že za mnou pořád pochoduje pes, cítím se unavenější a taková malátná…to ale může být i z blížící se MS., nebo je to zkrátka vsugerované. Stalo se to některé? Děkuji

Reklama

Reakce:

FreeLady12
Nadpozemská drbna 26433 příspěvků 11.12.16 14:31

@malinka23
A slyšela jsi někdy o těhotenském tes­tu?

Nezlob se na mě… ale evidentně víš o čem píšeš, ano jsou to příznaky těhotenství. Předpokládám, že právě proto jsi je vypsala. A nebo taky prostě jen známky únavy, počasí, počínající viróza…

Tady ti nikdo tehotenství nepotvrdí ani nevyvrátí. Musíš buď na gynekologii nebo si udělat test. :roll:

zoy
Ukecaná baba ;) 1495 příspěvků 11.12.16 14:32

Nikdo tu křišťálovou kouli nemá, těhotná klidně být můžeš. U přerušované soulože tuším otěhotní okolo 15 žen ze 100 během jednoho roku. Nejlépe udělat test po vynechané MS, ty máš nepravidelnou, tak zkus cca 15 dní po styku :nevim:

malinka23
Kecalka 119 příspěvků 11.12.16 14:33

Chtěla jsem znát pouze názor ostatních. Děkuji za ty vaše.
Hezký den

Uživatel je onlineDanulinka16
Ukecaná baba ;) 2321 příspěvků 11.12.16 14:34

Ahoj, vzhedem k tvym potizim s ms, bych nedelala vubec zadne zavery z jednodenni ms a priznaky mohou byt vsugerovane tim, ze se moc pozorujes…drzim palce, at to dopadne podle tveho prani a mimochodem, preci vis, ze muzes pri takovemto sexu otehotnet ;)

atominnka
Generální žvanilka 21547 příspěvků 11.12.16 14:45

Pokud máě nechráněný sex, můžeš být těhotná.
Pokud máš problémy s MS, může to být i tím.
Co chceš víc slyšet.

BaMaK
Závislačka 2753 příspěvků 33 inzerátů 11.12.16 15:12

S čím si nevíš rady? Určitě miminko plánujete, když máte nechráněný sex, takže ještě pár dní počkej a pak si udělej test.

ma12in34ka
Nováček 3 příspěvky 11.12.16 15:37

Chtěla jsem se zeptat, v jakém období mám největší šanci na početí? S přítelem se snažíme už pár měsíců a pořád se nám to nedaří. :( už jsem z toho zoufalá

radkka
Generální žvanilka 20311 příspěvků 11.12.16 15:39
@BaMaK píše:
S čím si nevíš rady? Určitě miminko plánujete, když máte nechráněný sex, takže ještě pár dní počkej a pak si udělej test.

To určitě, když se do ní nikdy neudělal, jestli on to neplánuje jen někdo.

Můžeš být těhotná, ale spíš bych hádala, že to bude rozhozenou hormonální hladinou.

Eliizabetha
Ukecaná baba ;) 1315 příspěvků 11.12.16 15:40

Já si pořád říkám, v jaké jsme době, když někdo praktikuje přerušovanou soulož a pak se ptá, jestli mohl otěhotnět 8o
Kup si test nebo zajdi na krev jako samoplátce.

Eliizabetha
Ukecaná baba ;) 1315 příspěvků 11.12.16 15:42

@ma12in34ka Jak myslíš v jakém období? Jako v které části cyklu se snažit o početí?

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28547 příspěvků 11.12.16 15:46
@Danulinka16 píše:
Ahoj, vzhedem k tvym potizim s ms, bych nedelala vubec zadne zavery z jednodenni ms a priznaky mohou byt vsugerovane tim, ze se moc pozorujes…drzim palce, at to dopadne podle tveho prani a mimochodem, preci vis, ze muzes pri takovemto sexu otehotnet ;)

patrně neví :zed: :zed:

Milka111
Kecalka 487 příspěvků 11.12.16 15:52

Samozřejmě že můžeš být těhotná, nehchráněný styk je vždy riziko těhotenství. Prostě si udělej test a uvidíš nebo na tom má vliv ještě Ha.

vertunka
Závislačka 4580 příspěvků 11.12.16 16:01

Pochoduje za Tebou pes? To je příznak těhotenství? :nevim: :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama