Reklama

Nevím, co chci, nebo spíše koho chci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.18 16:59
Nevím co chci nebo spíše koho chci

Ahoj…mám v hlavě neskutečný zmatek…s přítelem jsme skoro 9 let, jenže po 9ti letech pouhého chození nemáme rodinu, bydlení nic…začali jsme spolu chodit jako pubertáci, aleted jsme dospělí a já chtěla něco více…skoro rok v kuse jsme se hádali, já ho přemlouvala, at spolu bydlime, nešlo to po dobrém, nešlo to po zlém…potřebovali jsme se někam posunout, jenže on nic nechtěl a chtěl pořád čas…po jedné velké hádce, kdy mě pořád urážel, že jsem neschopná, nic neumím a celkově mě ignoroval… jsem se opila a líbala se s kamarádem…rozešli jsme se a mi bylo ze všeho neskutečně zle…pak jsme byli bez sebe asi dva týdny, sliboval jak bude všechno jiné atd…asi měsic to bylo zase jako na začátku, jenže se nezměnilo vůbec nic, chtěla jsem jet na dovolenou, chtěla jsem bydlení ale to pořád odkládal a my se začali zase hádat, přestalo nám to klapat i v posteli a celý vztah šel do pomalu háje…v létě jsem poznala jiného chlapa, parkrát se tajně sešli a začali si rozumět…na přítele jsem furt tlačila s tím bydlením, možná až moc, to uznávám…ale on si mě pořád nevšímal, nevzal mě za ruku, neobjal, zajímal se o mě jen večer jak něco chtěl, jinak jsem mu byla ukradená…jednoho dne jsem mu řekla, že je konec definitivně a další den si chtěl o všem promluvit, jenže se mi začal čím dál tím víc líbit ten druhý, každý den jsme si psali, sešli a vyspali se spolu…cítila jsem se najednou tak dobře, jak už dlouho ne…jenže další den odpoledne se chtěl přitel se mnou vidět a já mu všechno řekla…:-( pak jsem odjela do Itálie za kamoškou si vyčistit hlavu a přítel mi každý den psal, jak mě miluje a jak mu chybím ale já furt nevěděla co chci, po příjezdu jsme spolu o všem každý den mluvili, přiznala jsem se i k tomu že jsem se v lednu líbala s kámošem… a uvědomila si, že je to mezi nami tak silné, že se rozejít nedokážeme nikdy…jenže jsem se dozvěděla, že byl taky s jinou co jsem byla pryč, nedokážu to dostat z hlavy a strašně žárlím…i když mi všechno odpustit a milujeme se, tak má pořád fotky různých holek v mobilu, hlavně jedné, s kterou jsme se seznámili na oslavě a on ji přede mnou furt balil a říkal mi, že s ní nic neměl a že s ní prý bude chodit ven…jsem blbá, neměla jsem ho podvést, ted se mi to všechno vrátí…a nevím, zda jsem neudělala osudovou chybu, že jsem s ním zůstala…chová se mě ted strašně pěkně ale bojím se, že je to jen na chvili…:-( navíc asi něco citím k tomu druhému, píše mi pořád, chce vrátit mikinu co mi půjčil a pak už nikdy v životě vidět, přítel mě za nim nepustí, tak mu ji nemůžu dát a mi se chce akorát brečet…:-( ublížila jsem jak jednomu tak druhému…citím se jak nějvětší mrcha a je mi z toho všeho pořád zle…:-(

Reklama

Reakce:

Martha03
Kecalka 376 příspěvků 20.08.18 17:08

Zůstala bych teď chvíli sama a odpiskala vše, zamyslela bych se nad tím co chci dal a jak si dal představují svůj život. Podvedli jste se oba nemáte si co vyčítat, ale už bych to nelepila stejně si nebudete věřit. Pokud s tebou nechtěl společné bydlení tak zřejmě ani společný život. Jsem také v dlouhodobém vztahu (13let) celou dobu jsme ale společně něco, budovali, plánovali, cestovali, rodinu jsme si pořídili až teď. Začali jsme spolu chvíli po střední tedy také mladí.

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1864 příspěvků 20.08.18 17:10

Ukonči to s oběma a chvíli buď sólo.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.18 17:20

Kéž by to bylo tak jednoduché…nedokážu si představit,že jsem bez něj,že bych ho už nikdy nevídala…a on byl z toho rozchodu dost v háji a nechci vidět jak se trápí…sice se ted snaží,chce bydlení,rodinu všechno ale bojím se,že to zase brzo přejde a bude to stejné…je to jak začarovaný kruh… :,(

Verun83
Echt Kelišová 8606 příspěvků 33 inzerátů 20.08.18 17:41

Prechozely vztah. Hlavne neporizuj dite. Sla bych od nej. Nepises kolik ti je. Ale byt cely zivot s nekym od puberty mi prijde dost nerealne. Stejne by to neklaplo.

Martha03
Kecalka 376 příspěvků 20.08.18 17:47
@Verun83 píše:
Prechozely vztah. Hlavne neporizuj dite. Sla bych od nej. Nepises kolik ti je. Ale byt cely zivot s nekym od puberty mi prijde dost nerealne. Stejne by to neklaplo.

Nemyslím si, jsem s chlapem od puberty a úplně v pohodě. Ale musí chtít oba, sednout si a mít podobné názory sny a náhled na život. Podle toho co píše je neměli. Jinak to že zakladatelko se ti od nej nechce není to spíš ten stereotyp toho, že nechceš být nezadana a máš strach být sama? Pokud do obniveneho vztahu vstupuje s nedůvěrou, pochybnostmi a žárlivosti není to dobrý začátek a možná už tímto sama vztah odsuzujes k neúspěchu

Anonymous355
Nováček 1 příspěvek 20.08.18 19:16

Chceme být spolu,plánujeme společné bydlení,je to stejně krásné jak na začátku.Vždyt mi odpustil i nevěru,jiný by mě za to poslal do háje hned.Ale právě nevím,jestli jsem neudělala chybu a neměla zkusit být s tím druhým.I když mi rozum říká at s ním nejsem tak city byly silnejší,jsem ani nevěděla,že jde někoho tak moc milovat.Měli jsme odlišné názory,chtěli jsme oba něco jiného a vím,že jsem ted nalomila jeho důvěru,tak to bude sakra težké.Jinak je mi právě už 26 a už bych chtěla něco víc.

Mart81
Závislačka 2651 příspěvků 20.08.18 19:53
@Martha03 píše:
Zůstala bych teď chvíli sama a odpiskala vše, zamyslela bych se nad tím co chci dal a jak si dal představují svůj život. Podvedli jste se oba nemáte si co vyčítat, ale už bych to nelepila stejně si nebudete věřit. Pokud s tebou nechtěl společné bydlení tak zřejmě ani společný život. Jsem také v dlouhodobém vztahu (13let) celou dobu jsme ale společně něco, budovali, plánovali, cestovali, rodinu jsme si pořídili až teď. Začali jsme spolu chvíli po střední tedy také mladí.

On ji nepodvedl ne? Vyspal se s jinou v době, kdy byli rozešlí. :think:

Martha03
Kecalka 376 příspěvků 20.08.18 20:23
@Mart81 píše:
On ji nepodvedl ne? Vyspal se s jinou v době, kdy byli rozešlí. :think:

No vzhledem k tomu, že když odjela do Itálie tak byl s jinou předpokládám že tam rok nebyla tak se to tak dá brát. Nehledě na fakt že přímo před ní bali jiný ženský, tak asi taky nebude žádný nevinatko. Když ji na tu dovolenou vypisoval jak ji miluje a k tomu to strejchal do jiné…
Ano kdyby si řekli konec a on šel za jinou ok. Ale když ji chtěl zpět a rozchod byl jen otázkou pár týdnů…
Ale jak jsem psala nemají si co vyčítat, to je takový to klasický když ty tak já. A to je cesta do pekel. Ja kdybych manžela povedla tak jsem u něj skončila už nikdy by mi nevěřil a kdyby on přede mnou balík jiný ženský tak by jeho prd.l poznala středověk :D

Martin55
Nováček 1 příspěvek 23.08.18 11:13

Pokud jste spolu vydrželi tak dlouho a vzájemně jste si odpustili neveru, tak si myslím, ze je mezi vami silne pouto. Odpustit neveru, to dokáze jen malokdo a musi te opravdu milovat. Musite si spolu sednout a popovidat si o vsem, co chcete do budoucna apod. Pokud se domluvite, tak si myslim, ze by byla skoda to zahodit. Musite se ale oba snazit. Ovsem je dulezite i to, jestli si budete duverovat. Tim co si mu udelala si strasne podkopla duveru a tu si asi budes muset tezce ziskat zpatky a to stejne i v jeho pripade. Ja osobne jsem ve vztahu s pritelkyni taky od puberty, uz budeme spolu 10 let a jsme stastni, takze v tom nevidim problem, jak nekdo pise, ze to nemuze vydrzet. A popravde jsme taky dlouho nemeli spolecne bydleni. Porat jsme resili skolu nebo zamestnani, tak jsme to taky dlouho odkladali, ale nakonec jsme se nedavno prestehovali do sveho a jsme stastni. Osobne bych to jeste zkusil a pokud to nevyjde, tak pak budete muset jit kazdy jinou cestou. Takova situace muze vztah upevnit, pokud si odpustite a rozumite si.

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1455 příspěvků 23.08.18 12:56

Mně se zdá hrozný takhle chtít někoho, kdo dal jasně najevo, jak moc Tě po těch letech nechce. Jak nechce s Tebou bydlet… atd.
Je jedno, co říká po tom, co viděl, že není jediný chlap na světě. Pravda je, že není a sám dal najevo, jak nechce tím jediným být.
Vůbec neřeš nějaké líbačky nebo nevěry. Vy máte oba mít více partnerů než se uvážete, to je hotová věc.

A nejsi už tak mladá, abys nemohla trochu rozeznávat a chápat situaci. Nechtěj, co nemůžeš mít a spolehnout se na to(něj).
To silné pouto je síla zvyku. Není to ta pravá láska ve vašem případě.
Potřebuješ klidnější zázemí a někoho s jasnějším viděním světa. To takhle mladí kluci jsou zřídka.

majdalenka_r
Povídálka 48 příspěvků 23.08.18 14:04
@Anonymní píše:
Kéž by to bylo tak jednoduché…nedokážu si představit,že jsem bez něj,že bych ho už nikdy nevídala…a on byl z toho rozchodu dost v háji a nechci vidět jak se trápí…sice se ted snaží,chce bydlení,rodinu všechno ale bojím se,že to zase brzo přejde a bude to stejné…je to jak začarovaný kruh… :,(

Chlap, který se k tobě má, jen když jde do tuhého, je nevyzrálý. Ty ostatně taky, když si začínáš s jinymi a pak se vracíš a ještě mu všechno zatepla vyklopíš, kdyby náhodou žárlil málo. Ale to k mladí asi patří, taky jsem nadělala spoustu kravin, než jsem zjistila co chci a co pro to dělat. Jen si nepořizuj dítě.

majdalenka_r
Povídálka 48 příspěvků 23.08.18 14:05

Jo a rozchod oba 100% přežijete, toho se fakt nemusíš bat ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama