Nevím co mám dělat... Vykašlat se na to?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
24.11.21 23:26

Nevím co mám dělat... Vykašlat se na to?

Ahoj potřebuju radu před cca půl rokem sme se rozešli s expřítelkyní já jsem do ní pořád hodně zamilovaný. Pořád se vídáme když sme spolu je to všechno fajn ona je ale každý týden jiná někdy je super pak se týden neozve když se jí zeptám proč to tak je řekne mi že neví co chce… A pořád dokola já už si připadám jak blbec myslíte že bude lepší se prostě přestat vídat já už si pomalu myslím že ano jinak se z toho nikdy nedostanu..nedokazu s ní teď být kamarád

Příspěvek upraven 24.11.21 v 23:35

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11492
24.11.21 23:35

Tak lepší být s někým, kdo ví, co chce. Takhle budeš v začarovaným kruhu a stresovat se, jestli se uvidíte, jestli tě má ráda nebo co jako? :nevim: Akorát s ní ztrácíš čas, třeba ji dej nějaký čas na rozmyšlenou a ať se vyjádří. Jako takový to, jo asi jo. Já nevím, možná… to je k ničemu. Čas letí a ty by si místo toho mohl být s někým, komu na tobě záleží :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
261
24.11.21 23:36

Určitě bych teď na ní neměla čas a to záměrně! Ženská když zjistí, že si je tebou jistá, neříkám že vždycky, ale většinou je konec. Je to taková ta hra, na kočku a myš. Začni se soustředit na něco jinýho. Sport, zábava, knížka, seriál. Ne že ti napíše, a začneš šílet! To nesmíš! Zavolá znova, řekni : Jdu dnes do kina, nebo ještě líp, něco mám, nezlob se?!..
Nech ji vydusit! Začne jí to šroubovat v hlavě a budeš ty na koni.. A tak to musíš pořád udržovat. Jak zavolá a ty hned polevíš, je to pořád ta samá trapná písnička, jakmile vydržíš nemáš co ztratit! Naopak, konečně se něco změní :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
24.11.21 23:44

@Vanda 2 :
No já spíš myslel říct ji to rovnou že to prostě oba vidíme trochu jinak a že už to takhle dal nechci a bude lepší že se neuvidíme

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
261
24.11.21 23:48
@Hanzal píše:
@Vanda 2 :
No já spíš myslel říct ji to rovnou že to prostě oba vidíme trochu jinak a že už to takhle dal nechci a bude lepší že se neuvidíme

Vždyť to nevydržíš?! 8o Teď vůbec nereju, ale z tvýho psaní jde cítit, že jsi takový ten kluk, co jí vždycky podlehne. Jinak bys to s ní nepatlal tak dlouho. Věř mi, udělej to jak píšu. A když ani to nepomůže, hledej jinde a pošli jí do oběhu. Nejsi na to připravenej to s ní ukončit :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
24.11.21 23:53
@Vanda 2 píše:
Vždyť to nevydržíš?! 8o Teď vůbec nereju, ale z tvýho psaní jde cítit, že jsi takový ten kluk, co jí vždycky podlehne. Jinak bys to s ní nepatlal tak dlouho. Věř mi, udělej to jak píšu. A když ani to nepomůže, hledej jinde a pošli jí do oběhu. Nejsi na to připravenej to s ní ukončit :think:

Jo to jsem to máš pravdu rozumově už si hodně dlouho říkám co to vlastně děláš :zed:. Tak myslíš že prostě párkrát říct nemám čas a nepsat jí bude nejlepší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
261
25.11.21 00:00
@Hanzal píše:
Jo to jsem to máš pravdu rozumově už si hodně dlouho říkám co to vlastně děláš :zed:. Tak myslíš že prostě párkrát říct nemám čas a nepsat jí bude nejlepší

Jo piš jí, ale jen stroze! Nech jí v tom, že teď prostě nemáš moc času. Taky nech na ní, ať si myslí, jestli se s někym vídáš, nebo jen prostě už nemáš zájem. Hned se bude víc snažit :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.11.21 00:08

Ahoj mam to stejne s byvalym…Porad nevedel a nevi co chce. Rozesli jsme se, ale stale jsme v kontaktu :think:.Ja ho stale miluji, on pry me ma velmi rad a tahne ho to ke me.Mezi nama je velka fyzicka pritazlivost :roll:,to je asi nejvetsi problem u nas…On je zraneny po predchozich vztazich a cely nas vztah to negativne ovlivnovalo :,(.Me trapi, kdyz nejsme 2 tydny v kontaktu a kdyz me kontaktuje, sem jeste vic v haji :nevim:.Ale nedokazu to s nim uplne utnout, ale vim, ze trapim sama sebe.Je to tezke, kdyz clovek nekoho miluje, rozumi si s nim a presto to neklape.On se velmi boji vztahu.Ale pry o me nechce prijit a kdyz vydrzim, tak casem pry se mozna zahoji.Ale nevim jestli ma cenu cekat :think:.Rozesli jsme se, ale jsme spolu stale jen se vidime mene :mrgreen:.Taky uz nevim co s tim.Ale pritahuje me, miluju ho…Pak se tezko odolava :nevim:.Snazim se mu nevnucovat, nekontaktovat. Cekam jak se ozve on. Nekdy vydrzi 2tydny se vubec neozvat :roll:.Ale vypozorovala jsem, ze projevuje zajem v okamziku, kdy si uvedomi, ze se neozivam…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.11.21 00:16
@Anonymní píše:
Ahoj mam to stejne s byvalym…Porad nevedel a nevi co chce. Rozesli jsme se, ale stale jsme v kontaktu :think:.Ja ho stale miluji, on pry me ma velmi rad a tahne ho to ke me.Mezi nama je velka fyzicka pritazlivost :roll:,to je asi nejvetsi problem u nas…On je zraneny po predchozich vztazich a cely nas vztah to negativne ovlivnovalo :,(.Me trapi, kdyz nejsme 2 tydny v kontaktu a kdyz me kontaktuje, sem jeste vic v haji :nevim:.Ale nedokazu to s nim uplne utnout, ale vim, ze trapim sama sebe.Je to tezke, kdyz clovek nekoho miluje, rozumi si s nim a presto to neklape.On se velmi boji vztahu.Ale pry o me nechce prijit a kdyz vydrzim, tak casem pry se mozna zahoji.Ale nevim jestli ma cenu cekat :think:.Rozesli jsme se, ale jsme spolu stale jen se vidime mene :mrgreen:.Taky uz nevim co s tim.Ale pritahuje me, miluju ho…Pak se tezko odolava :nevim:.Snazim se mu nevnucovat, nekontaktovat. Cekam jak se ozve on. Nekdy vydrzi 2tydny se vubec neozvat :roll:.Ale vypozorovala jsem, ze projevuje zajem v okamziku, kdy si uvedomi, ze se neozivam…

Taky může mít někoho v rukávu. Ne s ní hned spát, ale většinou to tak je. Chlap nedokáže být tak dlouho sám bez povšimnutí. On ty city nemá stejně jako ty. Teď ti nechci ubližovat, ale opravdu to tak může být.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.11.21 00:29
@Anonymní píše:
Taky může mít někoho v rukávu. Ne s ní hned spát, ale většinou to tak je. Chlap nedokáže být tak dlouho sám bez povšimnutí. On ty city nemá stejně jako ty. Teď ti nechci ubližovat, ale opravdu to tak může být.

On je dost pracovne vytizeny, ale ze nekoho ma neni samozrejme vyloucene.Ano city nema jako ja.Ja ho miluji, on me ma jen moc rad :roll:.Asi neni sance, ze by me miloval stejne jako ja jeho.Me pomuze asi jen to, ze se objevi jiny chlap, ktery me zaujme :think:.Rada bych se od nej odpoutala, ale miluji ho az moc :roll:.

• Citovat
  • Nahlásit
342
25.11.21 01:06

To co píše Vanda2 opravdu funguje, ale většinou u člověka, který neví co chce (jedno jestli je to žena nebo chlap) a chová se k partnerovi (expartnerovi) jako čokl ke kosti na dvorku. Celou dobu co tam leží je mu u zádele ale jakmile zmizí z dohledu tak se z toho může podělat.
Moje rada zní neztrácej s člověkem, který neví co chce čas. To je asi nejhorší varianta co může pro tebe být, kdyby tě odmítla tak budiž ale aspoň víš na čem jsi. Tohle udržování v nejistotě je strašně vyčerpávající. Raději investuj energii, čas a zdroje do někoho jiného, tohle uzavři a běž dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1580
25.11.21 08:23
@Anonymní píše:
Ahoj potřebuju radu před cca půl rokem sme se rozešli s expřítelkyní já jsem do ní pořád hodně zamilovaný. Pořád se vídáme když sme spolu je to všechno fajn ona je ale každý týden jiná někdy je super pak se týden neozve když se jí zeptám proč to tak je řekne mi že neví co chce… A pořád dokola já už si připadám jak blbec myslíte že bude lepší se prostě přestat vídat já už si pomalu myslím že ano jinak se z toho nikdy nedostanu..nedokazu s ní teď být kamarád
Příspěvek upraven 24.11.21 v 23:35

JInak řečeno už jsi ztratil půl roku, během kterého ses mohl dát dohromady a najít si novou přítelkyni. Ona si Tě takhle bude vodit na provázku třeba celý život, kdy jí budeš lechtat seběvědomí svým zájmem a sám se nepohneš nikam. Rozhodně není důvod s ní být kamarád, Ty chceš něco víc, ona vlastně ani to ne. Takže přerušit veškeré kontakty a každý si půjde po svém.
Nebo jinak, to si jako reálně představíš, že ona najednou změní názor, vrátí se k Tobě a budete šťastní až do smrti a všechno bude v pohodě, když neměla problémy Tě půl roku vycukávat? Asi ne, že.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11975
25.11.21 09:15

Takový scházení je na prd. Akorát ztráta času. Buď spolu chcete být a nebo ne. Ale chápu tě, měla jsem to stejně a 2 bývalými. Stejně to časem skončilo a já se akorát bila do hlavy jak jsem byla hloupá a mohla být už dávno jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
402
25.11.21 09:43

Já tomu úplně nerozumím - jako dva se rozejdou, ale pak se schází, píší si a řeší, proč teda nejsou spolu?

Proboha - vytáhni hlavu z prd.ele, vyndej ruku z nočníku a koukej kolem sebe, ženských je na světě dost… nač se matlat v něčem starém. Nauč se řešit situace rázně, rychle, racionálně - to ti pomůže i v dalším životě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.11.21 09:50

@RacionalniMuz Ono je to tezke kdyz nekoho milujes. Proste doufas v zazrak.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat