Nevím, co mám dělat... Zase

Anonymní
30.12.20 07:49

Nevím, co mám dělat... Zase

Ahoj holky, jsem z celé situace a ze sebe jako ženy docela nešťastná… Před cca 10 měsíci jsem se začala léčit Norethisteronem kvůli příliš dlouhé ms, která mi chodila třeba i po 19 dnech. Měla jsem prý vysokou děložní sliznici. Hned po první dávce jsem ji měla pravidelnou jako hodinky. Dobrala jsem ho v srpnu a od té doby až do listopadu žádná ms. Ta mi teda v listopadu došla, byla v pohodě, 6-7 dní, středně silná, prostě jsem byla spoko. Pak jsem ji dostala po 30 dnech, sice slabší ale dostala. Jenže dnes ráno jsem dostala růžový výtok… Jenže ms mi začala 11.12. takže by to znamenalo, že jsem ji dostala po 20 dnech, což je strašně brzo. Říkám si, že jsem měla pohlavní styk s přítelem v plodnych dnech kolem či snad při ovulaci, ale.. Mohlo by to být těhu? Nebo jsem prostě rozbitá… Jsem z toho zoufalá a bojím se, že nebudu mít moct děti… :,( :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6193
30.12.20 08:12

Udelej si test pripadne CAR. A neplas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
760
30.12.20 08:31

Nejsi rozbitá :))) já mám krasnou malou holčičku a to jsem prakticky nemenstruovala - MS jsem mela třeba 1 za 3 měsíce a po necelém roce jsem otěhotněla. Navíc v dnešní době je těch možností otěhotnění hafo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.12.20 09:38

Díky moc, plašit nebudu, mimi bych si moc přála a právě kvůli těm mým „problémům" se docela bojím..

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat