Nevím co mě baví, nemám životní cíl

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.19 22:08
Nevím co mě baví, nemám životní cíl

Dobrý večer všem.. :)

Ano už je asi pozdě, je mi 34, s holky já nevím co v životě chci.. Máte nastavený nějaký svůj životní cíl? Já ho nemám..

Reakce:
mrav
Generální žvanilka 23163 příspěvků 14.01.19 22:14

Jsi žena, nebo muž? Jsi s někým ve vztahu? Jak to máš s dětma? Baví tě práce, kterou děláš? A co tvoje koníčky? 8) :mavam:

milovnicejidla
Stálice 94 příspěvků 14.01.19 22:15

Ve 34 pozde?? No neblbni :)
Fakt za cely den nemas jedinnou cinnost co by te chvili bavila? Cokoliv…
Jinak nemyslim si ze je nutne se porad za necim hnat. Tak proste uzivej kazdeho dne, tak jak jdou.
Jinak znam i lidi co to maji naopak. Z kazdeho konicku postupem casu maji cile a nakonec vic stresu nez uzitku. Proste takova uchylka.

svapi
Ukecaná baba ;) 1499 příspěvků 14.01.19 22:16

No…cíl v životě člověk asi nemá jen 1..můj první vědomý cíl byl dostat se na gympl, další byl maturita, další vysoká a erasmus, pak státnice a pak najít práci..a tak nějak co si pamatuju, jsem si přála mít šťastnou rodinu…žádné jiné cíle (větší) jsem neměla. A pořád to tak cítím, zatím..nevím, jestli tvou otázku chápu.. :nevim:

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1217 příspěvků 14.01.19 22:16

Můj životní cíl … pracovat u jednoho konkrétního zaměstnavatele … už se tam pokouším dostat šest let, teď si dávám tři roky pauzu a budu to zkoušet znovu. Praxi v oboru mám šest let (pokouším se do té firmy dostat celou dobu, co pracuji), vzdělání si dodělávám, mezitím jsem si udělala x kurzů. Tak snad už se tam po rodičáku konečně dostanu, ten nátřesk je obrovský :? Jinak je můj cíl mít milující rodinu … chlapa mám skvělého, na dítě zaděláno. Obojí jsem si musela tvrdě vybojovat. A jednou bych chtěla procestovat Indii, vidět Taj Mahal, Jaipur a další místa :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.19 22:18
@mrav píše:
Jsi žena, nebo muž? Jsi s někým ve vztahu? Jak to máš s dětma? Baví tě práce, kterou děláš? A co tvoje koníčky? 8) :mavam:

Jsem žena, mám 2 děti, 4 a 7… Práce kterou dělám mě baví, ano i ne.. Nebaví mě pořád se hnát.. Porad shánět nice obchody.. Moje koníčky.. Nemá m na ně čas.. Trcim v práci.. Mám ráda kolektiv v práci..

debra.morgan
Kelišová 6219 příspěvků 14.01.19 22:18

taky, zadny asi nemam :nevim: . urcite ne dlouhodoby. beru veci tak jak prijdou a podle toho se vzdy zaridim. chci byt stastna a spokojena. tim se ridim.

Kriss Tina
Echt Kelišová 7820 příspěvků 14.01.19 22:18

Já vím že chci velkou rodinu, do budoucna dům, možná lepší práci, trochu cestovat. Nemusíš se za ničím za každou cenu hnát :) můžeš mít životní cíl, si ten život prostě užít naplno :) každý se nepotřebuje hnát za vrcholnou kariérou, umět něco na úrovni profesionála, mít kupu dětí…

svapi
Ukecaná baba ;) 1499 příspěvků 14.01.19 22:19

@debra.morgan a to je vůbec nejlepší cíl :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.19 22:24

Ahoj, mozna ti rozumim. Jsem kousek mladsi, deti mam, i muze. Presto tapu v tom, do jake prace se po rd vratim, hrozne bych si prala najit to echt, co me bude bavit a naplnovat, ale jeste nevim, co presne to je. Konicky zadny nemam, na tom chci zapracovat, ale moc dlouho u niceho nevydrzim a jsem trochu lenoch. Mam nekdy pocit, ze ziju „jen“ detma a stereotypem a nevidim svoji realizaci, nemam zadny konkretni cil, jen prezivam ze dne na den. Pritom jsem si v puberte myslela, ze jednou neceho dosahnu - pracovne. Tak nam drzim palce, at nam to jednou vyjde, zakladateli :lol:

mrav
Generální žvanilka 23163 příspěvků 14.01.19 22:29
@Anonymní píše:
Jsem žena, mám 2 děti, 4 a 7… Práce kterou dělám mě baví, ano i ne.. Nebaví mě pořád se hnát.. Porad shánět nice obchody.. Moje koníčky.. Nemá m na ně čas.. Trcim v práci.. Mám ráda kolektiv v práci..

Jsi sama, nebo ve vztahu? A co cestování?

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1707 příspěvků 14.01.19 22:38
@Anonymní píše:
Ahoj, mozna ti rozumim. Jsem kousek mladsi, deti mam, i muze. Presto tapu v tom, do jake prace se po rd vratim, hrozne bych si prala najit to echt, co me bude bavit a naplnovat, ale jeste nevim, co presne to je. Konicky zadny nemam, na tom chci zapracovat, ale moc dlouho u niceho nevydrzim a jsem trochu lenoch. Mam nekdy pocit, ze ziju „jen“ detma a stereotypem a nevidim svoji realizaci, nemam zadny konkretni cil, jen prezivam ze dne na den. Pritom jsem si v puberte myslela, ze jednou neceho dosahnu - pracovne. Tak nam drzim palce, at nam to jednou vyjde, zakladateli :lol:

A prací to mám úplně stejně. Za rok mi končí rp a budu hledat práci. Před dětmi jsem nepracovala, měla jsem jen brigády, tak také často přemýšlím, co by mě mohlo bavit, co by mi šlo. Koníčky žádné nemám. Dřív jsem chodila do posilovny, s kamarádkou na jógu, často na brusle, ale roky teď žiju jen dětmi a mám pocit, že na víc nemám energii :andel: Co se týká snů, letos začínáme stavět barák, do něj bychom chtěli miminko. Baráček je můj sen od dětství. Za pár měsíců jedeme na welness, na které se také šíleně těším. S mladším synem chodím na tancování, které ho moc baví, tak to mě také naplňuje. A celkově jsem spokojená. Často chodíme po výletech, tak tak různě plánuji, vymýšlím. Vyhledávám akce v okolí a snažím se netrčet doma. Jsou to asi jen maličkosti, ale díky nim mě ráno baví vstát :kytka:

Lidym
Ukecaná baba ;) 2358 příspěvků 3 inzeráty 14.01.19 22:48

Jsem o pár let starší a taky teď nevím, co dál. Rodičák mám ještě na rok, ale už teď přemýšlím a zkouším brigádně různé práce. Obor, co jsem vystudovala je málo placený a podnikat nechci. Vůbec nic mě neláká. Teď mi nahodila udičku kamarádka, že bych si mohla udělat rekvalifikaci na masérku a jít k nim do práce. Tak jsem si řekla, že to zkusím. Ale nevím, jestli mě to bude bavit :zed:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Štiková podpořila Řepku a tvrdí, že měl Erbové naložit víc. Co na to Vlaďka?

Monika Štiková o sobě dala po delší době zase vědět. Tentokrát ale kupodivu... číst dále >

Koukalová myslí na návrat po vzoru Jágra. Nesaháš mu po kotníky, soptí fanoušci!

Do května se rozhodnu! To, o čem se už dlouho ve světě sportu mluví, se možná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >