Nevím co na to říct - kamarádka nechala dobrovolně dítě v porodni

2377
22.7.13 03:37

Nevím co na to říct-nechala dítě v porodnici

Ahoj holky, jsem trošku mimo, nevím co říct.. No teď mi volala kamarádka, že porodila a podepsala papír, aby šlo miminko do ústavu. Na miminko se těšila, připravovala se, alespoň podle toho co nám říkala, že má doma. A teď tohle. Volala mi z pokoje, že tohle udělala, že to nějak přišlo. Nevím co jí na to číct, nějak mi došli slova. Jak mám zareagovat, co jí mám říct, až se s ní znova setkám? Nezněla že by jí to trápilo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2401
22.7.13 03:51

To mi cely dost nestimuje. Neudelala si z tebe jen hloupou legraci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2377
22.7.13 04:24

@Sepishka Jko vůbec netušim o co jde, ale jestli si ze mě dělá dobrej den, tak to je pěkně hloupá sranda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
920
22.7.13 04:26

Laktacni psychóza?? Snad ji to rychle přejde a miminko si vyžádá zpět. Mám dojem ze se vždy nějakou dobu čeká. Snad si ho vezme zpět!!! :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8317
22.7.13 04:48

Kamarádka-je to dobrá kamarádka? Znáte se dobře, dlouho? Má partnera, zázemí, rodinu, bydlení, kde jako rodina vše připravovali na příchod miminka? Nebo je to mladá svodobná holka, která je sama a zalekla se odpovědnosti?
Je to takové zvláštní, těšit se na miminko a volat že ho nechá v porodnici.Ale jak říkám, nedala jsi moc informací, tak nevíme, co si o tom myslet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3514
22.7.13 05:08

@kissi no a je to miminko zdrave? Nema nejake tezke postizeni?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
976
22.7.13 05:22

@kissi mě se to nezdá… Když se na něj těší a připravuje… Snad „jen“ laktačka a kamarádka se rozmyslí 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2401
22.7.13 05:32

@kissi Jj, ani jako legrace se mi to nezda, ale nedovedu si predstavit, jak by neco takovyho bylo tak znenadani mozny…Co otec ditete? Prece by s necim takovym musel taky souhlasit nebo..?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35614
22.7.13 06:14

Laktačka, deprese, porodni psychoza -snad.od toho jsou ty dlouhe ochranne lhuty, na ktere adoptujici rodice tolik nadavaji. Je to na rodine, aby zapracovbala, v kazdem pripade otec decka ma do adopce taky co mluvit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48722
22.7.13 06:47

:-( taky vubec nevim jak bych reagovala asi bych to obrecela za kamaradku, je to jeji prvni porod? Snad je to vazne jen nejaka ta psychoza a sok a rychle si uvedomi co chce udelat a dite si necha, snad se jen zalekla materskych povinnosti :-( a uvedomi si to vcas.
Ona nema partnera?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13802
22.7.13 07:09

Lepší nechat dítě v porodnici, než mu pak doma nějak ublížit nebo ho někde pohodit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18226
22.7.13 07:24

A volala ti ona? Třeba to chtěla s tebou opravdu probrat. Třeba je trochu ztracená. Také věřím, že jde o nějakou psychozu a že se to snad obrátí. Když se na miminko těšila :nevim: Dej vědět, jak to pak dopadlo.
Co na to říct? No když se tě zeptá, řekla bych v klidu svůj názor, šetrným způsobem :think: snažila se pomoct, probrat to s ní pokud bude mít zájem. Což poznáš z toho, jak na tvoje otázky bude reagovat

Příspěvek upraven 22.07.13 v 09:52

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1265
22.7.13 07:54

To je dost divné. Možná jí vylekalo to, že k miminku necítila lásku okamžitě po porodu. Mě to taky udivilo, ale o tomhle jsem nepřemýšlela ani vteřinku. Já mám dojem, že pokud dá souhlas k adopci, tak má možnost nějaký ten čas na rozmyšlenou. Rozhodně by měla navštívit psychologa. Já vůbec nevím, jak bych se k ní chovala…v tom neporadím. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9092
22.7.13 08:02

Taky bych řekla, že to bude nějaká poporodní deprese, jak zněla v telefonu? Já tedy vůbec nevím, co bych jí řekla, asi bych to řešila až bych ji viděla, v jakém je stavu atd…a co zbytek její rodiny?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
348
22.7.13 08:04

Na druhou stranu udelala lip nez kdyby ho nekde pohodila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama