Reklama

Nevím co se děje! Těhotenství?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.09.18 18:04
Nevím co se děje! Těhotenství?

Ahoj holky omlouvám se předem, že jdu na vás anonymně. Potřebovala bych poradit. Už 3/4 roku si snažíme o mimi a dr. mi predepsala duphastone na udržení případného těhu. Brala jsem dva měsíce. Nic méně mi nepomohli.. spíš mi nesedli. Dnes je první měsíc bez. Cyklus mám 37-40 dní. A ovulaci mývám mezi 26-28 DC. Teď jsem den 25 tudíž by měla ovulace dorazit a podle testu to tak i vypada, čárka byla vždy silnější než kontrolní. Ale začala jsem špinit tak si říkám, ze to patří k ovulaci nejspíše.. jenomže se to táhne už po dobu 4 dnů a i s mírnou krvi vždy jenom po ránu + i mírnější MS bolesti. Zkusila jsem si udělat TT a objevila se slabá čárka. Jednak mi přijde divne, ze bych otěhotněla hned na začátku cyklu a pak mě straší to mírne krvácení. Co myslíte, ze s tím mám dělat? K dr. Jsem objednána až 27. A nechci tam jít jak histerka, protože takhle na začátku s tím ani nikdo nic neudělá. MS normální to není. Jelikož to je jen opravdu lehce ráno a jen po utreni po zbytek dne mám jen hlen. Co myslíte?

Reklama

Reakce:

Helileli
Závislačka 2765 příspěvků 15.09.18 18:11

Udělala bych si znovu test od té samé značky se stejnou citlivosti tak 2-3 dny od toho prvního. Pokud tam druhá čárka stále bude, brala bych to jako těhotenství. Nicméně když člověk trefí ten pravý okamžik, může citlivý těhotenský test reagovat i na prudké stoupnutí luteizacniho hormonu, tj zafungovat jako test ovulační.
Každopádně kvůli případnému těhotenství bych hodila nohy nahoru, šetřila se, nedávala bych si horké koupele. Kdyby to náhodou opravdu bylo těhu, abys pak nestresovala, že jsi něco dělala špatně.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.09.18 18:16

@Helileli
To je prave to divne. Dělala jsem tehu test včera a byl čisté negativní a pozitivní byl ovu test a dnes jsem dělal tehu test který měl slabou čárku, ale ovu test už slábnul :? Klid určitě zachovám. Vím, ze teď s tím stejně nic ještě neudělám takže stres nepřipadá v úvahu. Jen jsem potřebovala poradit a dalším postupem. Děkuji za radu. Udělám další test za 2-3 dny a uvidí se, třeba i přestanu špinit

P4ja
Kelišová 5418 příspěvků 15.09.18 18:17

@Helileli No, pořád je to 50:50. A co bude dělat, třeba ve 20tt, když teď je třeba se šetřit?

Milacek2016
Povídálka 28 příspěvků 15.09.18 18:32
Vidíte ci ne?

Vidíte něco? Dnes jsem delala další a je negativní tenhle je ze středy ale nic tam asi není

lachtanice86
Kelišová 5740 příspěvků 15.09.18 19:11

@Milacek2016 neni

karkarka
Ukecaná baba ;) 2357 příspěvků 15.09.18 19:37

@Milacek2016 negativni.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama