Nevím co se mnou je, potřebuji radu

10.11.19 20:40

Nevím co semnou je, potřebuji radu

Ahoj holky, chtěla jsem se s vámi poradit. Už asi týden mi není vůbec dobře, celé dny mi je moc špatně od žaludku, trápí mě nechutenstvi, mám bolesti hlavy a jsem strašně unavená že bych usnula i na židli( to se i stalo) ???? sem tam mě píchne u pravého vaječníků. Poslední ms mi začala 28.9. a skoncila 3.10. bohužel ale nevím kdy proběhla ovulace :((.Test jsem si dělala ve středu a byl negativní. Jsem z toho hodně nervózní o miminko se nesnažíme ale kdyby přišlo nebránila bych se. Budu ráda za každou odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

35690
10.11.19 20:47

Zajdi za doktorem. Neměla jsi klíště? :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.11.19 20:53

Nikdo z nás tu nemá křišťálovou kouli a ani lékař tě na dálku nevyšetří. Bez návštěvy doktora to asi nepůjde…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10837
10.11.19 21:03

@Klaudi000 udělej si znovu test, když bude negativní, běž k lékaři

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Zapomněla jsem napsat pardon, byla jsem u lékaře v úterý ten mi řekl že mám zvetsenou děložní sliznici… chtěla jsem se jen poradit jestli to tak měla některá z vás stejně. Nemusíte hned rýpat :D je mi jasný že nejste doktoři ani věštkyně :) ach jo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
565

Teď řadí virozy. Asi jsi ji chytla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.11.19 21:04

@stinga k lékaři mám přijít až za 14 dní, no teď už skoro za týden… zítra si ale udělám test asi je zapotřebí :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11865
10.11.19 21:08
@Klaudi000 píše:
Zapomněla jsem napsat pardon, byla jsem u lékaře v úterý ten mi řekl že mám zvetsenou děložní sliznici… chtěla jsem se jen poradit jestli to tak měla některá z vás stejně. Nemusíte hned rýpat :D je mi jasný že nejste doktoři ani věštkyně :) ach jo

To klidně můžeš mít PMS.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3765
10.11.19 21:17

Šla bych k obvodnímu lékaři na rozbor krve, může to být cokoliv jiného než těhotenství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7397
10.11.19 21:24

@Klaudi000 zvětšení sliznice je buď před příchodem ms nebo těhotenství..udelej další test

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.11.19 21:29

@Kajka9 no ms jsem měla už daavno dostat, zpoždění mám cca 15 dni. Když jsem si dělala test v tu středu a vyšel mi úplně slabý duch tak tak že šel vidět a po zaschnuti zmizel, myslíte že tam něco v tom bude?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7397
10.11.19 21:35

@Klaudi000 tak pokud si měla ducha tak sis měla už udělat druhý… nejlepší je dělat po 2 dnech nejméně aby si viděla jak sílí..takze když si měla vysoko sliznici a ducha na testu a ms pořád nikde tak si myslím že je to jasné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama