Nevím, co už mám dělat dál

Anonymní
23.9.20 01:42

Nevím co už mám dělat dál ,prosím o radu

Ahoj všem.
Začnu hned a zkrátka.
Jsme s přítelem 4 roky.
Naši dceru je 16 měsíců.
Za náš vztah mě přítel 1 podvedl, 2 si prej jen stáhnul a po 3 ho zvala bývalá na víno.
V 6 měsíci těhotenství mě vyhodil protože nedokázal přenést že sleduju na ig jeho kamarády a že mě pak pomlouvají v práci. (Což jsem nikdy nepochopila.)
Během těhotenství jsem byla kolikrát hlady i 3 dny.
Peníze mi nedával. Takže mi pomáhali pak rodiče.
Několikrát mě napadl. Urážel…
Málem sem kvůli němu v 6 měsíci potratila. Byla jsem hodně ve špatný situaci tak jsem šla k němu zpátky myslela jsem že to bude dobrý pak mě znova vyhodil. Do porodu se neukázal. Neposlal mi ani korunu.
Pamatuju si že když jsem byla těhotná že jsem si vařila vývar z kostky a dávala si tam kolínka. Hrozně jsem se za to styděla a rodičům to řekla až když bylo malem pozde. Když s smála narodila jezdil za námi každý den, neřekl mi ani děkuji za malou, nepřijel si pro nás do porodnice a ani jeho rodiče se na svoji první vnucku nebyly podívat. Půl roku nikdo od nich z rodiny se na ni nepřišel podívat. Pak jsme se dali kvůli malé dohromady. Vypadalo to že je to za námi tak jsem to co bylo neřešila. Teď je to ale mnohem horší. Není den kdy mi neukapnou slzy. Nechce od mé jíst, nadává mi, pomlouvá u přátel u rodiny. Nespime spolu už rok, říká mi takové věci jako že tady nejsem doma že tu bydlíme proti jeho vůli a podobně. Všechny své peníze ztratím za nás tři a on si kupuje hodinky za 13 tisíc a je mu jedno ze ke konci měsíce nemáme co jíst. Napadl mě několikrát před malou. Už nevím jak to mám řešit a co mám dělat, přijde mi že mi to stejné nikdo věřit nebude protože on ze mě dělá všude blázna a nemocnou. Moc bych byla ráda kdyby jste mi někdo poradil. Co mám dělat odejít? Bojím se ale že mi sebere malou on má peněz dost vlastní byt atd já nemám nic. Když zůstanu bude to ještě horší. Přemýšlela jsem že to cele vzdám.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1451
23.9.20 02:44
@Anonymní píše:
Ahoj všem.
Začnu hned a zkrátka.
Jsme s přítelem 4 roky.
Naši dceru je 16 měsíců.
Za náš vztah mě přítel 1 podvedl, 2 si prej jen stáhnul a po 3 ho zvala bývalá na víno.
V 6 měsíci těhotenství mě vyhodil protože nedokázal přenést že sleduju na ig jeho kamarády a že mě pak pomlouvají v práci. (Což jsem nikdy nepochopila.)
Během těhotenství jsem byla kolikrát hlady i 3 dny.
Peníze mi nedával. Takže mi pomáhali pak rodiče.
Několikrát mě napadl. Urážel…
Málem sem kvůli němu v 6 měsíci potratila. Byla jsem hodně ve špatný situaci tak jsem šla k němu zpátky myslela jsem že to bude dobrý pak mě znova vyhodil. Do porodu se neukázal. Neposlal mi ani korunu.
Pamatuju si že když jsem byla těhotná že jsem si vařila vývar z kostky a dávala si tam kolínka. Hrozně jsem se za to styděla a rodičům to řekla až když bylo malem pozde. Když s smála narodila jezdil za námi každý den, neřekl mi ani děkuji za malou, nepřijel si pro nás do porodnice a ani jeho rodiče se na svoji první vnucku nebyly podívat. Půl roku nikdo od nich z rodiny se na ni nepřišel podívat. Pak jsme se dali kvůli malé dohromady. Vypadalo to že je to za námi tak jsem to co bylo neřešila. Teď je to ale mnohem horší. Není den kdy mi neukapnou slzy. Nechce od mé jíst, nadává mi, pomlouvá u přátel u rodiny. Nespime spolu už rok, říká mi takové věci jako že tady nejsem doma že tu bydlíme proti jeho vůli a podobně. Všechny své peníze ztratím za nás tři a on si kupuje hodinky za 13 tisíc a je mu jedno ze ke konci měsíce nemáme co jíst. Napadl mě několikrát před malou. Už nevím jak to mám řešit a co mám dělat, přijde mi že mi to stejné nikdo věřit nebude protože on ze mě dělá všude blázna a nemocnou. Moc bych byla ráda kdyby jste mi někdo poradil. Co mám dělat odejít? Bojím se ale že mi sebere malou on má peněz dost vlastní byt atd já nemám nic. Když zůstanu bude to ještě horší. Přemýšlela jsem že to cele vzdám.

Ježkovi oči, ženská nejraději bych tě praštila za to, že si se k němu vrátila, kam si dala rozum? Jako on tě nechá hladovět, napadl tě a další věci a ty se k němu vrátíš a čekáš, že to jako najednou bude v pohodě? :hug: :( na netu si najdi prosím organizace např. Bílý kruh a zkus jít někam na Azylový dům a dát se pro sebe i pro tu malou dohromady. Co si myslíš, že z toho ta malá bude mít a jak asi později bude vnímat, že tě napadá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2180
23.9.20 04:05

Celé si to po sobě přečti a zeptej se na to, co bys poradila někomu blízkému, který by se ti svěřil s tímhle příběhem.
Máš rodinu, která by ti přechodně pomohla? Zkus Bílý kruh bezpečí nebo intervenční centrum ve vašem kraji, měli by ti poradit a hlavně bys měla to napadení ohlásit na policii. Jinak tenhle „chlap“ asi nebude úplně stát o to, aby mu bylo svěřené batole, tak neboj, že by ti dítě „sebral“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60346
23.9.20 04:12

Twl.. Co na něm vidíš? Ses k němu neměla ani vracet.. Kolo byhc si o takového krypla neoprela.. Supej pryč, máš evidentně rodinu, co pomůže.. Chceš, aby to mrne převzalo tenhle model chování? Dítě ti jen tak nikdo nevezme, pokud nefetujes, nepijes atd.. Mazej pryč.. Mmchdm, existuje např bílý kruh bezpečí, zavolej, poradí ohledně právních věcí atd.. Hlavně rychle pryč..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1838
23.9.20 05:02

Malou vám nevezme takový sobec se nebude chtít starat o dítě.. To by ho moc omezovalo.. A kecy typu seberu ti dítě… Jeeeje takových už bylo… Jinak okamžitě od něj odejděte!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
614
23.9.20 05:14

Odejít, dostaneš od něj nějaké alimenty a pak můžeš třeba i dostat příspěvek na bydlení nebo něco..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1066
23.9.20 06:35

Coze??? Bych ti fakt nafackovala, aby ses probrala. To snad neni mozny 8o mas rodinu, co evidentne pomuze. Sbal sebe a malou a utikej od toho z***a pryc. Ty vado nechce se mi tomu ani verit, ze si tak hloupa :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
84
23.9.20 06:37

Seš psychický závislá…odpoutej se a to teda rychle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.9.20 06:39

Prosím Tě, pryč od něj. Trápíš se, dcerka všechno vnímá, vidí, už to nie je miminko. Ona chce maminku, která je usměvavá, v pohodě, nie aby plakala a byla smutná a aby ji tatínek ubližoval. Prosím Tě, tohle prožívala má maminka a je mi 40 let a vidím to, jako dnes, i když to je 35 let. Nás je 5 sourozencu a odešli jsme, Ty máš jenom jedno dítě. Držím palce, aby si to zvládla. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7917
23.9.20 06:42

Jediná možnost je ihned odejít. Bohužel to spíš skončí tím, že si s ním omylem uděláš další děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10520
23.9.20 06:44

Urychleně sbal nutné věci pro dítě a uteč, Ostatní se vyřeší později. Už u něj nezůstávej ani hodinu. A pak už bude jenom líp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8871
23.9.20 07:12

Vždyť máš rodinu, co tam ještě děláš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
540
23.9.20 07:15

A co chceš vzdávat??? Naopak, ty musíš bojovat. Do téhle situace jsi se dostala sama a sama se z ní musíš vyhrabat. Máš dítě, to je teď nejvíc. Máš nalomenou psychiku, protože stěžovat si, že s tyranem a manipulátorem nespím už rok, je fakt úplně mimo mísu.
Tvá výhoda je, že máš rodinu. Neboj se jim svěřit své trápení a požádat je o pomoc. Přestaň se litovat a probuď se!! Ještě máš šanci žít se svou dcerkou normální život, tak ji nezahazuj.
Nech si vyměřit alimenty, najdi si nějakou skupinu maminek (na FB např.), které byly v podobné situaci - tam tě nejvíc pochopí a poradí, jak postupovat.
Je strašně těžké udělat ten první krok. Ale když se překonáš, uvidíš, jak se věci dají do pohybu. Musíš ale toho blba odstřihnout v hlavě. Neponižuj se, jsi určitě skvělá máma, která nedopustí, aby její dcera vyrůstala s takovým idiotem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
514
23.9.20 07:56

Přečti si to po sobě, zamysli se, přemýšlej, co bys poradila někomu jinému v této situaci a rychle uteč k rodičům. A malou ti určitě nesebere, to by ho moc omezovalo. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
483
23.9.20 08:11

Proboha ženská, vzpamatuj se!!!.. Seber dítě a IHNED odejdi k rodičům!!!.. Pomůžou ti ze začátku, dostaneš alimenty.. Třeba i pohlídají a můžeš chodit na brigádu.. Pak dítě do školky a ty do práce a bude lépe.. Postupně se postavíš na vlastní nohy.. Udělej ten první krok.. A začni chodit k psychologovi, evidentně jsi na tom kryplovi emočně závislá..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama