Nevím jak reagovat, když mi přítel napíše o sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.19 19:37
Nevím jak reagovat, když mi přítel napíše o sexu

Ahoj, možná to zní blbě, s přítelem jsme půl roku, máme krásný vztah, vše funguje, bohužel od sebe bydlíme daleko, ale jsme spolu od patka do neděle. Jen je tu jedna věc, ke které nevím, jak se postavit. Proste chápu, ze mu přes týden sex chybí, co se týká nevěry, ta nepřipadá v úvahu, milujeme se a víme, ze bysme ji ani jeden neodpustili a neprovedli, ale k tématu, proste přes týden mi obcas napíše nějakou “prasarnu” třeba jak by mě oukal (omlouvám se za ten výraz????), dneska mi napsal, ze by chtěl vykourit, proste absolutně bez citu, žádný osloveni, nic. Kdyby mi to napsal nějak hezceji, tak bych to brala, jak říkám, chápu ze mu to chybí, mě taky, ale takhle mi to přijde takový hnusny :nevim: nevím, jestli je to normální, jestli to takhle chápi maj a já jenom řešit zbytečně kraviny, nebo to mám nějak řešit. Zkoušela jsem hrát i tu jeho hru a trochu ho poskadlit, abych mu udelala radost, ale já jsem stydlín a připadám si jak nějaká krva s prominutím, proste na takový věci asi nejsem :nevim: jako jasne ze jsem rada, ze to píše mě a ne jiný, ale chtěla bych slyšet, jestli si třeba něco podobného taky píšete, pokud mate vztah na dálku :think: dekuju :)

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
terien
Extra třída :D 11268 příspěvků 26.03.19 19:40

Píšem, máme klasické manželství :lol:

Kriss Tina
Extra třída :D 10112 příspěvků 26.03.19 19:41

Nepíšem a nepsali ani když přítele pracoval v jiné zemi, ale být tebou mu tohle prostě řeknu, cos tady napsala. Mu řekni že si s jim klidně budeš psát, ale ať do toho vloží trochu romantiky :)

PHV
Zasloužilá kecalka 857 příspěvků 26.03.19 19:42

Píšeme si to úplně normálně, většinou v žertu a v žertu je vzdy i odpověď :)

Uslava
Zasloužilá kecalka 630 příspěvků 26.03.19 19:43
@Anonymní píše:
Ahoj, možná to zní blbě, s přítelem jsme půl roku, máme krásný vztah, vše funguje, bohužel od sebe bydlíme daleko, ale jsme spolu od patka do neděle. Jen je tu jedna věc, ke které nevím, jak se postavit. Proste chápu, ze mu přes týden sex chybí, co se týká nevěry, ta nepřipadá v úvahu, milujeme se a víme, ze bysme ji ani jeden neodpustili a neprovedli, ale k tématu, proste přes týden mi obcas napíše nějakou “prasarnu” třeba jak by mě oukal (omlouvám se za ten výraz????), dneska mi napsal, ze by chtěl vykourit, proste absolutně bez citu, žádný osloveni, nic. Kdyby mi to napsal nějak hezceji, tak bych to brala, jak říkám, chápu ze mu to chybí, mě taky, ale takhle mi to přijde takový hnusny :nevim: nevím, jestli je to normální, jestli to takhle chápi maj a já jenom řešit zbytečně kraviny, nebo to mám nějak řešit. Zkoušela jsem hrát i tu jeho hru a trochu ho poskadlit, abych mu udelala radost, ale já jsem stydlín a připadám si jak nějaká krva s prominutím, proste na takový věci asi nejsem :nevim: jako jasne ze jsem rada, ze to píše mě a ne jiný, ale chtěla bych slyšet, jestli si třeba něco podobného taky píšete, pokud mate vztah na dálku :think: dekuju :)

Je tak zvyklý a nevšiml si, že ty jsi jiná. Myslím si, že je to běžné. Mě by to taky nevyhovovalo. Nějaké narážky bych schopná byla, ale takhle bych si nepsala s nikým. Jsem spíše na ty city. Tohle mi přijde dost hrubé.

Azeretereza
Závislačka 2735 příspěvků 26.03.19 19:44

Jee, kéž by mi tohle můj chlap někdy napsal :mrgreen:

Uslava
Zasloužilá kecalka 630 příspěvků 26.03.19 19:45
@PHV píše:
Píšeme si to úplně normálně, většinou v žertu a v žertu je vzdy i odpověď :)

Jak v žertu? Jako pro zasmání a nic to neznamená? Neměl by tedy stejnou hodnotu nějaký vtip? A nebo dá se to napsat ve vzteku?

VeruDol
Kecalka 102 příspěvků 26.03.19 19:45
@Anonymní píše:
Ahoj, možná to zní blbě, s přítelem jsme půl roku, máme krásný vztah, vše funguje, bohužel od sebe bydlíme daleko, ale jsme spolu od patka do neděle. Jen je tu jedna věc, ke které nevím, jak se postavit. Proste chápu, ze mu přes týden sex chybí, co se týká nevěry, ta nepřipadá v úvahu, milujeme se a víme, ze bysme ji ani jeden neodpustili a neprovedli, ale k tématu, proste přes týden mi obcas napíše nějakou “prasarnu” třeba jak by mě oukal (omlouvám se za ten výraz????), dneska mi napsal, ze by chtěl vykourit, proste absolutně bez citu, žádný osloveni, nic. Kdyby mi to napsal nějak hezceji, tak bych to brala, jak říkám, chápu ze mu to chybí, mě taky, ale takhle mi to přijde takový hnusny :nevim: nevím, jestli je to normální, jestli to takhle chápi maj a já jenom řešit zbytečně kraviny, nebo to mám nějak řešit. Zkoušela jsem hrát i tu jeho hru a trochu ho poskadlit, abych mu udelala radost, ale já jsem stydlín a připadám si jak nějaká krva s prominutím, proste na takový věci asi nejsem :nevim: jako jasne ze jsem rada, ze to píše mě a ne jiný, ale chtěla bych slyšet, jestli si třeba něco podobného taky píšete, pokud mate vztah na dálku :think: dekuju :)

Byla jsem pracovat v zahraničí, přítel byl doma. Chápu, že ze začátku ti to může přijít zvláštní ale zjistíš, že na tom nic není. Taky jsem se po té době otrkala, vztah přežil bez úhony a tím, že jsme se navzájem otevřeli, to vztah jen upevnilo a věříme si opravdu ve všem.
Za mě radím ostych stranou, přítel to jen ocení a ty taky :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.19 19:45

Jo, píšem si tak, snad od začátku i s fotkama :oops: pak vždycky přijde z práce už pořádně rozjetý a aa :oops:

Aduš8
Závislačka 4443 příspěvků 26.03.19 19:47

Psali a nejen to.. Na začátku vztahu, kdy jsme spolu ještě nežili a viděli se hodně málo. Psali, posílali lechtivé fotky a prováděli sex po telefonu. Teď už to neděláme a někdy mi to chybí. Asi znovu začnu, je to super. A neboj, taky jsem se ze začátku hodně styděla, je to i o zvyku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.19 19:51

Prave třeba kamarádce to naopak přijde hezky, ze by něco takového taky chtěla slyšet. Já jsem asi nevylecitelnej romantik, takže kdyby do toho vložil trochu citu, vůbec by mi to nevadilo :lol: ale snažím se to brat pozitivně, ze na mě mysli a ze ho proste vzrusuju. Obcas je asi fajn to takhle trochu okořenit. Mě vážně slo spis o to, jakým stylem to obcas napíše. Jo, někdy mě hezky oslovi, to už mi potom nepřijde tak drsný, ale jsem rada, ze slyším, ze to tak maj i jinde :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.19 19:54

Kdyz jsme s pritelem takhle vikendovali :lol:
Tak jsme si taky psali o sexu.. Ale takhle vulgarne a bez citu fakt ne..
Probehl treba i nějaký sex pres chat.. Jako napsat chybis mi chtel bych se te dotykat tam a tam, pak bych udelal to a to.. Ty bys mu odepsala podobne, ok. Ale jako aby napsal, ze by me s…l, chtel ho vykourit apodobne, to fakt ne. Tim by u me taky nepochodil :mrgreen:

P4ja
Echt Kelišová 9043 příspěvků 26.03.19 20:01

Já kolikrát píšu to, na co není čas si sdělit v danou dobu. A muž má na tohle paměť. A někdy je to taky syrový popis 8) Ale funguje. Jen to nesmí dopadnout tak, že si vzpomene, když toho mám po celém dni dost. 8)

A v určité fázi jsem byla schopná psát i erotické povídky. Když byl manžel v lázních, tak jsem mu občas něco poslala. A musel to být mazec, protože tenkrát měli jeden veřejný počítač na patře. :mrgreen: :mrgreen: pak si stěžoval, že si kolikrát připadal jak školák, když dělá něco, co se nemá… :D

Myslím, že dva dospělí lidi se nemají za co stydět. I když dneska nevíš,.jestli to proti tobě někdo nepoužije. :?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.19 20:05

Chápu tě :lol: taky sem docela stydliva na tohle a nevím jak reagovat.. Expřítel mi občas posílal fotky přirození :lol: tak na to jsem odepisovala jen smajlíky.. Ale u něj sem to brala lépe byli jsme spolu dlouho. Kdyby mi tohle udělal nový přítel nevím jak bych se zachovala :oops:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.19 20:09

Tak u nás je to naprosto běžné. Normálně spolu žijeme, jsme spolu každý den a často se stává že on mě, nebo já jemu pošlu SMS třeba ve zneni: až budeme doma, vy*ukam ti mozek z hlavy a třeba i nějaká lechtiva fotka k tomu :mrgreen: :oops: a mě se to líbí, je v tom takova ta zivocisnost, napsáno tak jak to je, bez omáčky okolo a pro mě je to větší důkaz touhy po mě, než dlouhá romantická SMS :nevim: :mrgreen: :mrgreen: :oops: ale je fakt, že na začátku vztahu by mě to asi taky trochu zaskočilo :mrgreen: my se k těmto věcem již stavíme velmi otevřeně :) :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama