Nevím, jak se postavit k chování manžel ?!

Anonymní
19.7.13 23:18

Nevím jak se postavit k chování manžela ?!

Omlouvám se za komplikovaný dotaz, zkusím to zkrátit. Pred několika lety jsem poznala manžela. Zacala jsem s nim chodit, pak jsme se rozešli z me strany. Nechoval se příliš hezky ( řekla bych namyslene ). Mela jsem to spatne doma nasledujici 2 roky nebyla jsem jeste plnoleta. Vzhledem k tomu, ze manzel je o 11 let starší měla jsem pocit, ze v něm mám oporu a zázemí. Takže pri problémech doma jsem ho kontaktovala dali jsme se zpět dohromady sestehovali jsme se, zacatku podruhe se mi to zdalo jeho chování lepší, ale zase po pul roce přišel zlo, zacal se chovat povýšeně, ponižujíc me, svalování viny na me. No ja toho začínala mít dost, a takhle dvakrát v jednom měsíci a pak druhem jsem spala jinde, nez doma. On mi pak odpustil, ze jsem mu o sobe nedala vědet a navrhl díte, ja souhlasila, to se rok nedařilo, ja z neštěstí z toho, ze to nejde a stálého ponižování od nej, zacala vrat antidepresiva, kdyz jsem konečně otehotnela, navrhl svatbu ta přišla. Ale 3 týdny pred svatbou jsem potratila. Ted uz jsem zacala chodit k psychlogovi. Nevím jak se ke všemu postavit. On o problémech mluvit nechce, a vse dává za vinu me kdyz chci neco říct mohu si za to pry sama a neustale mi sproste nadává a nechci aby tohle prožili Nase deti. Jeste dulezita věc, nechodím od doby co jsem s nim do prace. Takže jsem na něm totálně závislá a nemám zádné vlastní aktivity. Ci by jste delali? Jsem mlada, ošklivá zrovna asi taky ne, ale lepší se na me jen magor ktery jede v Mercedesu nebo nejakem jinem aute a hned me táhne na,,kafe" coz je povrchní. Snažím se manželovi vyhovět ale uz nemám kde brát silu. Pred hodinou jsem dostala vynadano, ze jsem blba, ze v baráku máme 3 mouchy jestli je nad me iq je přes cely den zabit. Ale to, ze on nechává otevřené dveře a ony se vletnou ho nezajímá. Omlouvám se musela jsem se vypsat.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24116
19.7.13 23:22

No tak se odstehuj a rozveď, co bys jinýho chtěla dělat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
19.7.13 23:23

Takze jsi s manzelem od 16 let? Kolik ti je ted?
Pises, ze nepracujes, skolu dodelanou mas? Proc bys nemohla odejit? Zacit se da vzdycky znova a bez deti to je daleko jednodussi.
Myslim, ze ti je dost jasne, ze lepsi to nikdy nebude, spis horsi. A pokud budes s ditetem doma, tak se pravdepodobne jeho chovani jeste zhorsi.
Prchej dokud muzes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15320
19.7.13 23:23

Já bych s takovým chlapem nebyla. Najdi si práci, bydlení a začni žít. ;)
Co ti radí psycholog?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black
19.7.13 23:24

Děti nemáte, tak na co čekáš? jsi mlaďounká, život máš před sebou, chceš opravdu prožít dalších třeba 50 let v tomhle?

• Nahlásit
  • Citovat
31603
19.7.13 23:24

Nechápu, proč sis s ním vůbec rozhodla pořídit dítě, proč sis ho brala a proč s ním ještě jsi. Bych mu ty mouchy nacpala do řiti. Takovýmu zakomplexovanýmu dementkovi chceš věnovat svůj život?
Co bych dělala? Našla bych si práci, podala žádost o rozvod a začla znovu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
900
19.7.13 23:26

Dobrej magor! zacla bych si hledat praci, rozhodne bych si s nim neporizovala dite a pomalu bych zacla planovat odchod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.7.13 23:29

@pikola to beru jako posledni mozne řešení… Asi. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
19.7.13 23:31

@Ali-Ali ano, ano od 15,5 přesně. Skolu jsem dodelala letos… :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
19.7.13 23:32

@Nelisa vzhledem k tomu, ze jsem byla teprve na dvouch sezeni, řekl, ze je zapotřebí k nějakému výsledku dojit teprve, ze ted nelze nic rici, jednoznačně.

• Nahlásit
  • Citovat
1918
19.7.13 23:36

Ja bych si to nenechala libit. Si zvykne a urazet bude porad, protoze se nebranis! To ma moje tchyne doma. Neni tchan na ni sprostej, ale ty jeho kecy, jak ji shodi za blbost! :zed: :cert: A na just bych si nasla praci. Dej mu jasne najevo, ze si to libit nenechas. A kdyz bude mit on IQ tykve a nepochopi, tak jdi pryc. Nejsem zastance hned si balit kufry, deti nemate, tak proc si kazit zbytek zivota. Casem to k rozvodu asi stejne povede, pokud se nic nezmeni. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2805
19.7.13 23:44

Tak to teda nechápu, co jako čekáš, že se stane, když rozvod bereš jako poslední řešení, nechápu. Našla bych si práci, rozvedla se a byla šťastná, to je to co bych udělala…a sama píšeš, že nechceš, aby tohle prožily vaše děti, tak o co jde. Jestli je mu už kolem třiceti, tak prostě zůstane stejnej, spíš se ještě jeho chování zhorší :twisted: utíkej, dokud ty děti ještě nemáš… musíš si vážit sama sebe. Přeci nečekáš, že se to s dětmi zlepší…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
544
19.7.13 23:47

Nevim na co cekas, takovy se nezmeni nikdy, rozved se a najdi praci a zacni znovu jak uz tu bylo receno. Takovych chytrych idiotu po svete lita. Nestoji ti za to znicit si cely zivot

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1271
19.7.13 23:52

Já teda nechápu jak sis ho vůbec mohla vzít a že s ním chceš dítě. Jak se říká… Každý svého štěstí strůjcem
Každopádně bych si nejdřív našla práci. Třeba tam nabudeš sebevědomí a dojde ti, že to co máš není normální partnerský vztah. Podle mě je to manipulátor a záměrně si k tomu účelu našel naivní mladou holku. Rozhodně bych nehledala jinýho chlapa, ale postavila se na vlastní nohy. Pak s tebou nebude nikdo mávat a chovat se k tobě hnusně. Protože sebevědomá ženska si to nenechá líbit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2214
20.7.13 01:41

Čekáš na zázrak, sbal všechno co máš a prchej dokud je čas, lepší to rozhodně nebude

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama