Nevím, jak to mám brát/co si o tom myslet.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.19 00:14
Nevím, jak to mám brát/co si o tom myslet.

Všechny zdravím :mavam: Nejspíš potřebuju znát více názorů na mou situaci.
Je to něco přes tři roky, co jsme se rozešli se svým ex partnerem. I po rozchodu jsme občas byli v kontaktu a několikrát se spolu vyspali. :zed: Pak jsem si našla přítele, on přítelkyni. Takže jsme se vídat přestali, občas si jen napsali jak se máme… Po nějaký době jsme zase bez partnerů. A vídáme se, jenže už to není o tom spaní - nespíme spolu. Spíš ten čas trávíme u rodinných známých, byli jsme tam spolu i na nový rok. Pošťuchujeme se, často se mě letmo dotkne, děláme si ze sebe srandu. Nejspíš nám je tak nějak fajn. Jsme schopni být spolu celý víkend (ne přes noc), jezdíme k těm našim kamarádům, projít se.. A já vůbec netuším jak on to bere. :nevim: Nechci se zamotávat do něčeho, v čem si nejsem jistá. A docela mě to hlodá. :? Co by jste si o tomhle mysleli? Moc díky za názory. :kytka:

Reakce:
kristyn.g
Závislačka 3013 příspěvků 20.01.19 05:22

Asi záleží proč jste se rozešli… Ale zatím podle popisu kamarádský vztah ?

Verun83
Echt Kelišová 9257 příspěvků 33 inzerátů 20.01.19 06:00

A ty by ses chtela vracet? Proc jste se rozesli?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.19 10:50

@kristyn.g , @Verun83

Rozešli jsme se, protože on začal chodit po diskotékách, věcně byl někde s kamarádama. Chodil domů (bydleli jsme spolu) druhý den ráno. Kolikrát se ani neozval. No ke konci to bylo opravdu těžký, tak jsem odešla.. Teď se v tomhle změnil. Ale tím, jestli bych se k němu vrátila si nejsem jistá. Někdy si říkám že jo, jindy zase že nechci. :roll:

kristyn.g
Závislačka 3013 příspěvků 20.01.19 12:14

Tak uvidíš co se z toho vyvrbi no…

PeknyVlasy
Kecalka 237 příspěvků 20.01.19 21:58

Já nevím, chyba byla na jeho straně - kašlal na tebe, takže podle mě by se teď měl o to víc snažit, když tě nechal odejít. Ale jenom tak trávit čas, nemastně neslaně, to by pro mě bylo málo, já chci, aby chlap naprosto přesně věděl, co chce - mě. Spíš mi přijde, že tě má tak nějak zaháčkovanou, ale nic extra pro tebe neudělá - nebo dělá snad nějaká romantická gesta/činy ? Nedivím, se, že váháš, nejspíš tě tvé vědomí varuje.

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1334 příspěvků 20.01.19 22:17

tak píšeš, že přes noc spolu nejste. jak víš, že netrajdá po diskotékách?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.19 00:21

@PeknyVlasy Jestli romantická nevím, když jsme spolu tak mě pohladí, všímá si mě. To jo.. Nikdy nechodí s prázdnou, vždy donese víno. Když jedeme k těm našim kamarádům rodinným, tak on mě vyzvedne, odveze domů.. Jenže nemám ráda nejistotu, ale vybalit na něj co po mně chce je blbý. Já nejsem na tady to “potahování,, kdy si nejsem ničím jistá. On třeba na to že se uvidíme až za několik dní říká, proč až v ten den, to budeš mít doma milence. :nevim: Nebo když nám kamarád řekne “vy jste se hledali, až jste na sebe zbyli”. Tak on se směje. Nerozumím tomu.

@mamina2017 přes týden je v práci, o víkendu se většinou vidíme. Aspoň třeba v pátek, nebo v sobotu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Štiková podpořila Řepku a tvrdí, že měl Erbové naložit víc. Co na to Vlaďka?

Monika Štiková o sobě dala po delší době zase vědět. Tentokrát ale kupodivu... číst dále >

Sluníčkář Klus nejdříve politoval své děti a pak oznámil deal s miliardářem

Zpěvák Tomáš Klus (32) neztrácí dobrou náladu a radost ze života a přál by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >