Reklama

Nevím jesti jsem se rozhodla správně - stop kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

agulla
Zasloužilá kecalka 592 příspěvků 16.02.17 08:51
Nevím jesti jsem se rozhodla správně - stop kojení

Maminky,

dneska je to je třetí den co nekojím… ale začínám si říkat, jestli je to fakt správně.. prsa to nějak zvládají, o to nejde.. ale mala za 2 měsíce 2 roky.. nevím jestli jsem se rozhodla správně..

Proč jsem chtěla přestat.. skoro nejedla, v noci se budila co hodinu, prso jen žužlala, bez prsa nedokazala usnout.. už jsem z toho byla vysílená..

Jenže teď po 3 dnech se jídlo vůbec nezlepšílo.. je na mě víc fixovana..

v noci to probíhalo tak, že jsem nakojila a pak si prsa zalepila, že mě bolí… ani nebrečela, pořád říkala mami boli, prsi au.. ale potom nemohla zabrat, pofnukavala, že si chce hrat.. nevěděli jsem co tak manžel vymyslel, at rychle leží a nefnuka nebo přijde pan.. (asi blbost ale v ten momoment nas nic lepšího nenapadlo jak ji udržet v posteli.. ) usínala hodinu a pul nakonec usla.. první noc se probudila 2× (normálně tak 6-10×) to byl uspěch, jenže ji trvalo hodinu než zase zabrala.. a zase jsem museli pohorozit panem.. ani nebrečela jen prostě chtěla jít pryč z postele, že už si jdeme hrat..
Druhá noc, usinala hodinu stejny scénář, v noci vzhuru 1×, ale noc na dnešek se zase probudila 2× (už dokazala během pul hodiny usnout, ale pořád jsem ji musela objímat, hladit, zpívat, pak když už se zvedala, že jde pryč pohrozit tím pánem a zase si lehla.. )

Jsem dobitá víc než kdybych v polospánku kojila celou noc.. celkem mi to jde i na psychiku jestli jsem se rozhodla spárvně, jestli se k tomu kojení přece jen nemám vrátit.

Děkuji

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Helileli
Závislačka 2761 příspěvků 16.02.17 09:00

Rozhodla ses hodně pozdě, o to dyl bude trvat zvykani. Vyhrožovat „panem“ je absolutní blbost, to si zadelavate na noční strachy, kdy nevydrží sama, doporučuji přestat s tím.

Sany80s
Kelišová 6281 příspěvků 16.02.17 09:05

Samozřejmě, že nemáš.
Nechápu, že jste to nechali zajít tak daleko.
Dělat batoleti dudlík je fakt na palici, nehledě na to, že se v 90% případů budí mnohokrát za noc jen kvůli tomu zvyku. A to mu ničí zdraví. Nehledě na tvoje.
Já někdy docela chápu to procento rozvodů. Člověk má docela normální ženu a najednou je z ní kojící magor. A to jsem příznivcem kojení. Člověk má naučit dítě, že v noci se spí a trvat na tom. A tady o tom má někdo pochyby jen proto, že jde o kojení. Aby chudák dítě nemělo trauma.
Kdyby jste ji to naučili dřív, vůbec by neproběhlo to vynucování ve větší síle.

Gosi
Kelišová 5517 příspěvků 16.02.17 09:05

A co jinyho, nez straseni panem jste zkouseli?

pikola
Neúnavná pisatelka 18956 příspěvků 16.02.17 09:06

Nemůžeš chtít zázraky hned, dej tomu čas. Doteď byla na něco zvyklá a najednou SOU je to jinak.

ejhle
Závislačka 2802 příspěvků 16.02.17 09:07

Kojeni neporadim-nejsem zadtancem dlouheho kojeni. Ale to s tim panem zruste. Vystradit ditko a jeste v noci…to fakt neni dobry napad.

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2320 příspěvků 16.02.17 09:07

Ahojky, určitě je to dobré, že se snažíš už odstavit, je dost velká, postupně si zvykne, ale v žádném případě bych nevyhrozovala nějakým pánem, fuj, když si představím, že by mě tohle někdo říkal, že ležím v noci v posteli a mam strach, že za mnou přijde nějaký chlap, no i teď mi běhá mráz po zádech a to jsem dospěla, takže za mě okamžitě přestat ;)

agulla
Zasloužilá kecalka 592 příspěvků 16.02.17 09:08
@Gosi píše:
A co jinyho, nez straseni panem jste zkouseli?

jinak nic nezrabralo.. zkouším říkat, je noc, spinkame ona nee jdeme si hrat, a pořád se zvedala.. ještě jsem jednou řekla, at si lehne jinak ji budu muset dat na zadek, tak si lehla..

Je to strašně blbe.. to mě na tom nejvíc štve.. ale jak jinak

agulla
Zasloužilá kecalka 592 příspěvků 16.02.17 09:09
@ejhle píše:
Kojeni neporadim-nejsem zadtancem dlouheho kojeni. Ale to s tim panem zruste. Vystradit ditko a jeste v noci…to fakt neni dobry napad.

vím proto to řeším, nevím co jiného.. :(

agulla
Zasloužilá kecalka 592 příspěvků 16.02.17 09:10
@Danulinka16 píše:
Ahojky, určitě je to dobré, že se snažíš už odstavit, je dost velká, postupně si zvykne, ale v žádném případě bych nevyhrozovala nějakým pánem, fuj, když si představím, že by mě tohle někdo říkal, že ležím v noci v posteli a mam strach, že za mnou přijde nějaký chlap, no i teď mi běhá mráz po zádech a to jsem dospěla, takže za mě okamžitě přestat ;)

když si to promítnu zpětně mě taky.. ale co by mohlo jiného fungovat.. prosení, zpívání, nic..

pikola
Neúnavná pisatelka 18956 příspěvků 16.02.17 09:11

Jinak já řekla, že prsa jsou pro miminka a ona je už velká holka. A koupila něco, co je pro velké holky ;) dítě nestrasim.

agulla
Zasloužilá kecalka 592 příspěvků 16.02.17 09:12
@pikola píše:
Jinak já řekla, že prsa jsou pro miminka a ona je už velká holka. A koupila něco, co je pro velké holky ;) dítě nestrasim.

taky jsem ji dala plyšaka, a teď spinkame, a ona ne.. a dere se pryč

Gosi
Kelišová 5517 příspěvků 16.02.17 09:13
@agulla píše:
jinak nic nezrabralo.. zkouším říkat, je noc, spinkame ona nee jdeme si hrat, a pořád se zvedala.. ještě jsem jednou řekla, at si lehne jinak ji budu muset dat na zadek, tak si lehla..Je to strašně blbe.. to mě na tom nejvíc štve.. ale jak jinak

Jsko zadny cteni, vypraveni pohadek, jiny povidani si, zpivani? Dudlik? Caj na dobrou noc? Rovnou spat, nebo prijde pan/dostanes na zadek?

zoy
Ukecaná baba ;) 1495 příspěvků 16.02.17 09:15

U nás docela po odebrání dudlíku zabíral plyšák. Říkala jsem, že musí s plyšákem hajat, aby se plyšákovi dobře usínalo a většinou rychle odpadl. Občas si teda plyšák od něj vyslechl i pohádku :)

zoy
Ukecaná baba ;) 1495 příspěvků 16.02.17 09:17

Já jsem teda noční kojení odbourávala už od 9 měsíců, dávala jsem flašku s vodou.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama