Reklama

Babička mi slíbila pohlídat dítě, ale teď s tím má problém

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.18 17:48
Nevím jestli jít nebo ne...zamrzelo mě to

Ahoj, normálně je mi teď smutno. Mám dnes jít na dva týdny plánovanou akci od manžela z práce. Fakt se na to těšíme, nikam nechodíme, protože máme školkového prcka. Naposledy jsme byli v únoru a předtím jsme rok nikde nebyli, předloni jednou v kině. Tak jsem před dvěma týdny poprosila babičku o hlídání přes noc, naposledy jsem žádala v tom únoru a od té doby ne. Hned mi řekla, že bez problémů, že jí přes noc pohlídá a ještě mezitím mi to několikrát potvrdila. Měla jsem jí prcka dovézt dnes odpoledne. Tak jí tam vedu a už problém. Že co když bude ráno brečet jak půjde se psy. Se psy chodí po 5 ráno, dítě spí minimálně do 8. Venčení max 10 minut. A najednou po mě chtěla, ať si teda jdu posedět, ale pak ať tam přijdu spát, ať si ráno může zajít se psama. Tak říkám babi promiň, ale máme po x měsících večer pro sebe a já prostě chci být dneska s manželem, že mi jasně řekla, že dítě pohlídá. Tak hned no dobře tak já s nima nepůjdu a pak si tu ty ho.vna posbírám po koberci. Přitom ona když někam chce jed, tak ty psy klidně i týden hlídáme my a že já tu musím nechat spící dítě a manžel je v práci a jít ráno venčit to nevadí. Za hodinu tam musím jít, aby si s nima mohla zajít a jako upřímně jak jsem se na večer těšila nevím jestli si radši prcka nemám vzít zpět a nejít nikam. Jako dva týdny mi to slibuje a pak ať tam přijdu spát. To pro mě nemá ani cenu nikam chodit, když jsme ještě po akci se těšili, že budeme s manželem spolu sami, což v běžném pracovním procesu moc nejde a nebo prostě nejít spát a po 5 ráno si pro prcka jít… přijde mi to dost nefér, když my jí psy hlídáme i několik dní a také nás to dost omezuje, že musíme vztávát nebo být doma na hodinu kdy je zvyklý na venčení.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Janasas
Kelišová 5244 příspěvků 14.09.18 17:53

Já toto znám , ale zase nechápu, proč to rušit, bud ráda za to co máš- i když to teda neni to co bylo slíbeno..
Věř, že fakt potom tě to bude mrzet a řekneš si..
Mohli jsme jí posedět si tam spolu, pobavit se- sec klidně může být a manžel tě klidně mohl k babičcehodit třeba nad ránem :nevim:
Já bych to teda tak udělala, záleží jak daleko tu akci máte, ale asi pak bych třeba dojela ve 3 ráno …

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.18 17:54

Nechala bych ji, at si posbira hovna po koberci, pro jednou to prezije, zvlast, kdyz uz vam to slibila. Uzijte si s manzelem pekny vecer a zadne vycitky.

Uživatel je onlinetzipora
Zasloužilá kecalka 572 příspěvků 14.09.18 17:54

Jdi a neřeš ji. Uvidíš, ze bude fajn. :)

nostress
Extra třída :D 13201 příspěvků 14.09.18 17:55
@Anonymní píše:
Ahoj, normálně je mi teď smutno. Mám dnes jít na dva týdny plánovanou akci od manžela z práce. Fakt se na to těšíme, nikam nechodíme, protože máme školkového prcka. Naposledy jsme byli v únoru a předtím jsme rok nikde nebyli, předloni jednou v kině. Tak jsem před dvěma týdny poprosila babičku o hlídání přes noc, naposledy jsem žádala v tom únoru a od té doby ne. Hned mi řekla, že bez problémů, že jí přes noc pohlídá a ještě mezitím mi to několikrát potvrdila. Měla jsem jí prcka dovézt dnes odpoledne. Tak jí tam vedu a už problém. Že co když bude ráno brečet jak půjde se psy. Se psy chodí po 5 ráno, dítě spí minimálně do 8. Venčení max 10 minut. A najednou po mě chtěla, ať si teda jdu posedět, ale pak ať tam přijdu spát, ať si ráno může zajít se psama. Tak říkám babi promiň, ale máme po x měsících večer pro sebe a já prostě chci být dneska s manželem, že mi jasně řekla, že dítě pohlídá. Tak hned no dobře tak já s nima nepůjdu a pak si tu ty ho.vna posbírám po koberci. Přitom ona když někam chce jed, tak ty psy klidně i týden hlídáme my a že já tu musím nechat spící dítě a manžel je v práci a jít ráno venčit to nevadí. Za hodinu tam musím jít, aby si s nima mohla zajít a jako upřímně jak jsem se na večer těšila nevím jestli si radši prcka nemám vzít zpět a nejít nikam. Jako dva týdny mi to slibuje a pak ať tam přijdu spát. To pro mě nemá ani cenu nikam chodit, když jsme ještě po akci se těšili, že budeme s manželem spolu sami, což v běžném pracovním procesu moc nejde a nebo prostě nejít spát a po 5 ráno si pro prcka jít… přijde mi to dost nefér, když my jí psy hlídáme i několik dní a také nás to dost omezuje, že musíme vztávát nebo být doma na hodinu kdy je zvyklý na venčení.

Nenechala bych se otrávit. Normálně bych jí řekla, babi, klid, malý spí do osmi,takže psy vyvenčíš do té doby desetkrát, já to taky tak dělám, když ti je hlídáme/ať se trochu chytne za nos :) /, nikdy nebyl problém. My si pro malého ráno přijedeme, až se vyspíme. Seš hodná, díky, a příště ti zase my pohlídáme psy.Čus bus.A už bych se s ní nevybavovla. ;)

Kosopemi
Kecalka 179 příspěvků 17 inzerátů 14.09.18 17:57

Jdi, mrzelo by te to. Neco podobnyho se mi stalo taky

robinka
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 18 inzerátů 14.09.18 18:01

Zrusit rovnou celou akci je myslim skoda. Nestacim se divit, jak jsou některé babky sobecké. :zed: Uzijte si večer a dite preberte treba az nad ranem, jak pujde babi vencit. Nebo o dost pozdeji. ;) Zaslouzis si taky vypadnout, ne?

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1713 příspěvků 14.09.18 18:03

@nostress přesně!!! Nenech si tím kazit večer, uvidíš,že si to užiješ!

rozand
Závislačka 2881 příspěvků 14.09.18 18:17
@nostress píše:
Nenechala bych se otrávit. Normálně bych jí řekla, babi, klid, malý spí do osmi,takže psy vyvenčíš do té doby desetkrát, já to taky tak dělám, když ti je hlídáme/ať se trochu chytne za nos :) /, nikdy nebyl problém. My si pro malého ráno přijedeme, až se vyspíme. Seš hodná, díky, a příště ti zase my pohlídáme psy.Čus bus.A už bych se s ní nevybavovla. ;)

Souhlas.

Loll
Závislačka 2924 příspěvků 14.09.18 18:33

Já bych měla sto chudí popadnout dítě, otočit se na patě a odkráčet do pr*ele, ale zkus to překousnout a večer si užít. Otázka je, jak moc to dokážeš, já bych měla hořkost v puse ještě dlouho :(

Bubla_Bučková
Závislačka 3451 příspěvků 14.09.18 18:39

Jak ví, že brečí, když je venku? A proč vadí, že brečí? Nevycetla si ji, jak je zvykem, že nechala dítko vyřvat atd. a ona ti to teď vrací? :think: Udělala bych jak píše výše..taky to tak dělám, když ti vencime psy :palec: Jinak přemýšlím, kdybych tu měla neteř, jestli bych se nebála ji ráno nechat samotnou doma :think: Co když se vzbudí a bude mě hledat? Nebo už pochopí, když babička řekne :kdybych tu ráno nebyla, tak chvíli počkej, budu venku se psama… Holka taky může být jak pytel blech :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.18 18:52

Tak kdyby se vzbudila nebyl by to problém, stačí říct lež, za chvilku přijdu a pustit pohádku. Také když mi přijde pošťačka nebo jdu do sklepa pro něco a nespí řeknu kam jdu a že hned přijdu, ať leží a opravdu nikdy se nestalo, že by plakala. Ještě to bere jako hru a zná nějaká čísla, tak jakože mi počítá za jak dlouho to stihnu. Ne babičce jsem nikdy nic nevyčetla ohledně brečení, ona je taková, že jen slyší dítě fňuknout a už ho utěšuje. Tak nakonec teda jdu, ale upřímně je mi všelijak, opravdu mě to dost zarazilo i zamrzelo. Neřeknu kdybych někam chodila každý týden, ale po více jak půl roce. Ale jsem nervózní co bude pokud by se fakt stalo, že by se jí ráno vzbudila. Manžel třeba vztává do práce před 5 ráno a prcka vzbudil jen párkrát když něčím nechtíc třísknul nebo mu něco většího spadlo, ale jinak se nebudí ani když mu řve budík.

Verun83
Echt Kelišová 8677 příspěvků 33 inzerátů 14.09.18 18:57

Bezte se bavit, dite tam nechte normalne. No tak hovna posbira. Vubec bych neresila, kor pokud ji psa hlidate i tyden. A dost rychle bych ji to pripomnela, snad by ji doslo, jak je nespravedliva.

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2135 příspěvků 14.09.18 18:58

Přijde mi sprosté slíbit hlídání a na poslední chvíli vycouvat a měnit podmínky, když ted už se fakt nemůžete zařídit jinak. Na just bych nerušila nic a šla na tu akci. A pro příště bych si sehnala placenou chůvu, když je babičce zatěžko kvůli venčení psů pohlídat jednu noc za uherský rok.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.18 19:04
@Bubla_Bučková píše:
Jak ví, že brečí, když je venku? A proč vadí, že brečí? Nevycetla si ji, jak je zvykem, že nechala dítko vyřvat atd. a ona ti to teď vrací? :think: Udělala bych jak píše výše..taky to tak dělám, když ti vencime psy :palec: Jinak přemýšlím, kdybych tu měla neteř, jestli bych se nebála ji ráno nechat samotnou doma :think: Co když se vzbudí a bude mě hledat? Nebo už pochopí, když babička řekne :kdybych tu ráno nebyla, tak chvíli počkej, budu venku se psama… Holka taky může být jak pytel blech :nevim:

No, doteď mám před očima případ, kdy babička hlídala dceři dítě, 4lete a nad ránem šla jen přes cestu koupit noviny. Mezi tím se dítě probudilo, samo doma, nechápe že babí doma není a začlo ji hledat. Došlo i na balkon a vyklonil se z něj…vypadlo že 4patra a bohužel …mám husí kůži, když jsem nad ránem slyšela tu scénu v sídlišti, pláč, nářek, přikryté dítě plachtou a dceru, jak hystericky na babičku řve, kde je její dcera…
Takže si večer užij a babičce řekni, že ti její psy do osmé ráno normálně vydrží!!!!

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >