Nevím, jestli jsem "porušila" šestinedělí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.18 18:41
Nevím, jestli jsem "porušila" šestinedělí

Přeji pěkný podvečer,
Možná bude dotaz hloupý, ale doufám i v normální reakce ;).
Takže, před osmi dny jsem byla na operaci - laparoskopické odstranění několika cyst na vaječnících, srůstů, kontrola průchodnosti vejcovodů. Zkrátka nic strašného. Ale bylo mi řečeno, že bych měla ideálně 6 týdnů být sexuálně zdrženlivá, ale alespoň měsíc bych to měla vydržet. A teď k věci, nejsem si jistá, jestli jsem šestý a sedmý den tento zákaz neporušila :oops:. Krvácení po operaci přestalo pátý den. Teď nekrvácím, ale nějak mě bolí podbřišek, i bez pohybu, bez příčiny, prostě bolí, i když před možným stykem bylo vše ok. Šly byste pro jistotu k doktorovi? :oops:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:

radkka
Generální žvanilka 20592 příspěvků 10.07.18 18:43

Ty nevíš, jestli jsi měla pohlavní styk?

rozand
Závislačka 3103 příspěvků 10.07.18 18:43

Jak jako nejsem si jistá? :D Bolí, jdu k lékaři…

Monchichik
Kelišová 5097 příspěvků 10.07.18 18:44

Nerozumím tomu, že si neporušila zákaz? Ty nevíš jestli si měla sex? Jestli ano, tak si zákaz porušila. 6 dní není 6 týdnů.

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1197 příspěvků 10.07.18 18:47

Já bych šla… Vlastně ani nezáleží na tom, jestli něco bylo, bolí tě to, bolí… Jestli to není nějaká velká bolest, asi bych den, dva počkala. Kdyby to nepřestalo, šla bych.
Ale co ti budu povídat, nad tvou nejistotou jsem se pozastavila. :mrgreen:

natyber
Kelišová 6033 příspěvků 10.07.18 18:51

:roll: na to se snad nedá odpovídat. A k doktoroj nechoď, proč, vždyť tě to jen bolí :roll:
To nevydržíš ani 6 dní bez sexu a ještě si to nepamatuješ :nevim:

Deneriss
Zasloužilá kecalka 885 příspěvků 10.07.18 18:59

Tos byla tak ozrala, že to nevíš? Nechápu moc dotaz :mrgreen: :mrgreen:

Soňa Zacharová
Nováček 10.07.18 19:07

Bože 6 týdnů nemít sex je snad jasný. Takže si to porušila když si měla sex 6-7dní po operaci :zed: Hlavně se nediv že tě to bolí.

Huk
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 10.07.18 19:09

Teda jsem fakt zvědavá na odpověď zakladatelky, jak to, že ne/ví, jestli ne/porušila šestinedělí :P
Jinak bolí, tak vyrazit k Dr.

natyber
Kelišová 6033 příspěvků 10.07.18 19:09

A navíc dvakrát. Píšeš že šestý a sedmý den :think:

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1327 příspěvků 10.07.18 19:09
@Anonymní píše:
Přeji pěkný podvečer,
Možná bude dotaz hloupý, ale doufám i v normální reakce ;).
Takže, před osmi dny jsem byla na operaci - laparoskopické odstranění několika cyst na vaječnících, srůstů, kontrola průchodnosti vejcovodů. Zkrátka nic strašného. Ale bylo mi řečeno, že bych měla ideálně 6 týdnů být sexuálně zdrženlivá, ale alespoň měsíc bych to měla vydržet. A teď k věci, nejsem si jistá, jestli jsem šestý a sedmý den tento zákaz neporušila :oops:. Krvácení po operaci přestalo pátý den. Teď nekrvácím, ale nějak mě bolí podbřišek, i bez pohybu, bez příčiny, prostě bolí, i když před možným stykem bylo vše ok. Šly byste pro jistotu k doktorovi? :oops:

8o 8o co to? Jak pred moznym stykem? Tak bud byl sex nebo nebyl? :lol: :lol: a jinak vrat se do prvni tridy. 6 dni NENI 6 tydnu. :roll: :mrgreen:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.18 19:10
@radkka píše:
Ty nevíš, jestli jsi měla pohlavní styk?

asi tam strčila vibrátor a teď neví jestli se to počítá

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.18 19:11
@Soňa Zacharová píše:
Bože 6 týdnů nemít sex je snad jasný. Takže si to porušila když si měla sex 6-7dní po operaci :zed: Hlavně se nediv že tě to bolí.

Tomu samozřejmě rozumím :roll: . Ale já NEVÍM, jestli sex byl.

radkka
Generální žvanilka 20592 příspěvků 10.07.18 19:12
@Anonymní píše:
Tomu samozřejmě rozumím :roll: . Ale já NEVÍM, jestli sex byl.

Jak můžeš nevědět, jestli byl sex? Jsi tak hloupá? Nebo natolik rozdavačná, že se v tom už ztrácíš?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.18 19:12
@Doe_Jane píše:
asi tam strčila vibrátor a teď neví jestli se to počítá

Ne, prostě si nejsem jistá, zda sex proběhl .

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

15 let života v pěti taškách. Hokejista Tomáš Plekanec je zpátky doma!

Tomáš Plekanec splnil svůj slib a vrátil se do Česka. V úterý krátce po... číst dále >

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >