Pnutí břicha - těhotná nebo ne (15 let)

Anonymní
17.10.19 20:40

Nevím jestli jsem těhotná nebo ne

Chtela bych se vam svěřit s mým problémem. Je mi 15 let a už od narozenin beru antikoncepci. Už jsem měla pohlavní styk a delší dobu mě bolí bricho. Nemuzu se zbavit myšlenky jestli nemuzu být těhotná, nevím jestli už začínám blaznit nebo se to mohlo stát. Nevim jestli to je jenom tím ze se bojim ale mám takový pocit pnutí břicha. Pohlavní styk jsem měla o prázdninách ale menstruaci mám. Zjistila jsem ze muzu mít menstruaci a být těhotná. Nepíšu to sem abych poslouchala ze je to moje chyba nebo co je to za blbost, chtela bych zjistit co se mnou je. Dekuji za pochopení.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

129
17.10.19 20:43

Co zkusit udělat těhotenský test, seženeš v jakékoliv lékárně nebo drogerii za pár kaček nebo zajít ke gynekologovi. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
931
17.10.19 20:44

Nejspíš je to z nervů. Pro klid duše si kup test (klidně naprosto anonymně v obchoďáku nebo v drogerii) a máš hned odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9007
17.10.19 20:47

Máš li sex, vždy určitá šance je, ale pokud bereš pravidelně HA a máš MS, neplasila bych. Ale pro tvůj klid si klidně kup test, stojí pár korun.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3853
17.10.19 20:48

:zed: Proč sexovat tak brzy…přesně dle hesla:Do patnácti nesmíš, od patnácti musiš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
712
17.10.19 20:53

Na nekoho to prijde ve 13, v 15.. nebo az v 18,20,23letech. Kazdy to ma nastaveny jinak :nevim: :mrgreen:

@truelly ale myslim si, ze v dnesni dobe se neni cemu divit. Ja se spis divim, ze si to nekteri teen nerozdavaji na verejnosti.. :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14397
17.10.19 20:54

Není nic snazšího než si zajít do drogerie a za 40kc si koupit těhotenský test. Ale spíš to budeš mít z nervů nebo z té antikoncepce rozhozene hormony.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
386
17.10.19 20:56

To jsi tak hloupa? To si treba udelat test nebo si zajit na gynekologii? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
712
17.10.19 21:00

Ja si tsky myslim, ze bolesti bricha muzes mit z hormonu.. :lol: a ne ze pri kazdy bolesti budes tehotna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23406
17.10.19 21:17

Jako jestli jsi měla poslední styk k letních prázdninách a mezitím Ms, tak těhotná určitě nejsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama