Nevím, jestli jsem těhotná - poraďte prosím

29.3.17 20:05

Nevím jestli jsem těhotná poraďte prosím

Mam otázku. Před měsícem jsem vysadila antikoncepci. Pred týdnem mi měly přijít měsíčky ale stále nedorazily. Taky jsem si prošla stresem, ale až když jsem měla mít už den menstruaci. Těhotenské testy mi ukazují negativně. Měla bych si zajít radši na vyšetření na gyndu jestli doopravdy nejsem těhotna? Četla jsem že nekterým ženám testy neukazovaly ani když byly opravdu těhotné. Děkuji předem za odpověd´. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Doe_Jane
29.3.17 20:10

edit admin - urážlivý příspěvek

• Nahlásit
  • Citovat
735
29.3.17 20:12

Běž na gyndu. Přes internet to přece nepozná nikdo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11192
29.3.17 20:13

No a představ si, že některé ženské mají rozházený cyklus a zpoždění běžně, když vysadí antikoncepci :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14385
29.3.17 20:16

Ja bych zbytecne nesilela, po vysazeni antikoncepce se hormony vetsinou uplne zblazni, takze MS kolikrat nepride i par mesicu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
735
29.3.17 20:16

@Lekninka91 Přesně, ja mívám menstruaci tak 4× do roka, pak trvá i 3 týdny. Málokomu funguje cyklus jak hodinky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22563
29.3.17 20:21

@Enterprise Šla bych na gynekologii, můžeš mít menstruaci rozhozenou a nemusí vše fungovat, jak má. Ale známá šla takhle na jednu vyvolávačku. Měla dle jejích slov „parodii na menstruaci“, pak to zase nedostala, zase šla pro vyvolávačku a řekli jí, že je asi 6.tt. Takže nic není ztraceno ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48690
29.3.17 20:23

@Enterprise nejspíš máš cyklus rozhozený po vysazení ha ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6036
29.3.17 20:24

Dej tělu čas, ať se srovná po antikoncepci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.3.17 21:07

A jaké jsi měla cykly před braní HA? Pravidelné jak hodinky? Já tedy o dost delší než umělé s HA (před ní tak 35 dní), takže si myslím, že těhotná nejsi, jen prostě to tělo se musí srovnat po antikoncepci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.3.17 21:28

@Sova Klára jo mela jsem je presne na den. A HA jsem užívala pouze pul roku. Tak proto píšu. Normálně bych nevyšilovala ale práveže vím, že jsme s přítelem měli při sexu problém, že se sundal kondom.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2011
29.3.17 21:29

Ted se tělo musí napřed srovnat z umělých hormonů, takže je uplně normální, že toto je jeden z jevů vzpamatovávání se :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.3.17 11:28
@Enterprise píše:
@Sova Klára jo mela jsem je presne na den. A HA jsem užívala pouze pul roku. Tak proto píšu. Normálně bych nevyšilovala ale práveže vím, že jsme s přítelem měli při sexu problém, že se sundal kondom.

Já bych asi počkala pár dní, pak si udělala opět test a pak kdyžtak šla na gynekologii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.6.18 15:37

Nejsem si jistá :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
250
12.6.18 15:38

Nic nevidim

• Nahlásit