Nevím, jestli má cenu pokračovat ve vztahu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zephyre
Povídálka 42 příspěvků 08.11.18 17:06
Nevím, jestli má cenu pokračovat ve vztahu

.

Příspěvek upraven 20.12.18 v 23:59

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Lenka76
Ukecaná baba ;) 1369 příspěvků 08.11.18 17:11

Ja to vidim strucne a jasne: najdi si jineho.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.18 17:15

Zeptám se - bydlel někdy s někým?
Můj partner je úplně stejný jako ten Tvůj. Nikdy nebyl jiný. A potkali jsme se dva, kterým to vyhovuje ;)
Ber nebo neber. Neočekávej, že se změní

Kriss Tina
Kelišová 6958 příspěvků 08.11.18 17:15

Nezaujatě bych s takovým nebyla. Očividně je dost sobecký, jak přidou děti bude trávit víc času mimo domov, mít svoje koníčky a ty se doma zblázníš :think: já jsem o něco mladší než ty, ale nedovedu si představit mít dlouhodobý vztah a bydlet odděleně, vždyť o tom to je, těšit až ten druhý přide z práce, trávit společně večery, nehledě že z finanční stránky se taky moc nevyplatí mít 2 byty, za peníze co bys ušetřila za svůj pronájem můžete jet aspoň 2× ročně na pěknou dovolenou. V tomhle věku se ještě pro ženskou bez závazků hledá nový vztah snadno, až budeš mít za pár let děti s takovým případem, bude na tebe kašlat, škudlit každou korunu, tak už si budeš někoho hledat hůř :nevim:

Aduš8
Závislačka 2948 příspěvků 08.11.18 17:17

Já už jsem u třetího odstavce chtěla napsat, že bych ho poslala k vodě a ono bylo ještě pokračování. Je to totální sobec, ty s ním chceš dítě? My s manželem taky společný účet nemáme, on prostě zaplatí poplatky a ze zbytku žijeme. Pak sáhnu teprve na svoje konto. Umíš si představit, že ti po porodu bude oporou? Že ti připraví jídlo, postará se o miminko, aby ty sis mohla odpočinout. Nebo uteče někam, aby mohl být sám a měl klídek… 8o

Včelička992
Závislačka 3428 příspěvků 08.11.18 17:18

.

Příspěvek upraven 08.12.18 v 00:02

Sany80s
Kelišová 6716 příspěvků 08.11.18 17:18

Určitě ne. On si pojede jen po svém pohodlí, to není partner pro život.
Dost možná si i nechá ten svůj byt, kam se bude schovávat vždy, když toho na něj bude doma moc-rozuměno bude se po něm něco chtít.
Ty peníze nejsou při jeho názorech zas takové překvapení.

Marben
Ukecaná baba ;) 2028 příspěvků 08.11.18 17:18

Nebyla bych s nim. Podle toho jak píšeš bych řekla, že jsi inteligentní a schopná, máš na víc. Já bych s takovými vyhlídkami na nic nečekala a koukala po někom jiným

terien
Echt Kelišová 8927 příspěvků 08.11.18 17:21

Na randění proč ne, pro život ani náhodou. Celý život budeš cvrkat podle něj, on žádného kompromisu schopen nebude a vztah je plný kompromisů. Navíc jeho potřeba samoty mi spíš zavání nějakým paralelním vztahem :think:

Paola21
Závislačka 3635 příspěvků 08.11.18 17:24

Nevím, jestli má cenu pokračovat ve vztahu - nemá

ivculka
Zasloužilá kecalka 680 příspěvků 08.11.18 17:26

Sobec… život s ním je totální ztráta času :zed:

Kaileee
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 08.11.18 17:29

úplně s takovým blbcem ztrácíš čas… a už vůbec s ním neplánuj rodinu, opravdu chceš někoho takového jako tatínka pro své dítě?

Zephyre
Povídálka 42 příspěvků 08.11.18 17:29
@Anonymní píše:
Můj partner je úplně stejný jako ten Tvůj. Nikdy nebyl jiný. A potkali jsme se dva, kterým to vyhovuje ;)
Ber nebo neber. Neočekávej, že se změní

Ano, bydlel se všemi svymi ex. S tou poslední se ovšem dost spálil.

Persefona
Kecalka 118 příspěvků 08.11.18 17:30

Já to vidím tak, že pokud by se vám narodilo dítě, tak vztah s takto povahově nastaveným partnerem, pravděpodobně nepřežije.

Kaileee
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 08.11.18 17:31
@Anonymní píše:
Ber nebo neber. Neočekávej, že se změní

tohle ti fakt stačí?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Vrahovi pumpařky hrozí výjimečný trest, práskl ho komplic kvůli dvěma tisícům

Policisté zadrželi a obvinili muže, kteří přepadli čerpací stanici u... číst dále >

Rytmus zase provokuje na Instagramu. Myslí to vážně, nebo chce pozornost?

Od té doby, co je krásná moderátorka Jasmina Alagič (29) v požehnaném stavu,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >