Nevím jestli má dost nebo má hlad

5.11.19 14:22

Nevím jestli má dost nebo má hladik

Ahoj Maminky mám prosbu… Mám 4 měsíčního chlapečka má už skoro 7 kg… Ale přijde mi že mám málo mléka nebo co… Vzteka se u toho šíleně. Ráno je spokojený a dopoledne taky… Protože nám nalita prsa a pak už začíná být nervni.. Kolik minut kojite takhle velké miminko?? Já se snažím 10minut ale toho nervů u toho… Jinak spinká celou noc a přes den tak 3 hodiny… Děkuji moc :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13484
5.11.19 14:26

Vydrž, kolem toho 4. měsíce je růstový spurt, mimčo má pořád hlad a chce jist a je takové protivné, nespokojené. Trvá to pár dní. Jinak kojím na požádání, někdy si jenom minutku cucne když má žízeň, někdy ji třeba 20 minut a usne u toho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.11.19 14:35

@Kriss Tina to já svým způsobem taky… Když je v kočárku nebo v autosedačce tak je úplně zlatý :)… Pak přijdeme domu a už to začne… To kojím doma každý dvě hodiny ani ne… Dekuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13484
5.11.19 14:37

@Lulu. Vojtik tak 2 hodiny jsou celkem dobrý, já při spurtu kojila skoro non stop :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.11.19 14:43

Hustý… Šílený… Uvidíme.. Nemám už a to nervy… Ale musím vydržet :lol: mám ještě dvouletou dcerku tak masakr i kojeni
@Kriss Tina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13484
5.11.19 14:50

@Lulu. Vojtik to znám, taky mám ještě staršího syna :D menšímu bude půl roku tak už to jde, co sem zavedla příkrmy tak vydrží dyl ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama