Přítekyně mi lhala a já jí už nevěřím

Anonymní
28.3.20 12:08

Nevím jestli mám věřit své přítelkyni protože mi lhala

Dobrý den. 2 nebo 3 dny zpátky mi moje přítelkyně řekla že jede za kamarádkou. (Tentokrát jela nějak brzo) Tak jsem se jí na to zeptal jakto že jedeš tak brzo? Nijak se mi k tomu nevyjadrila. A znovu mi řekla že jede za kamarádkou. Ve skutečnosti ale jela za přítelem od té její kamarádky a byla s ním sama doma 4 hodiny. A vypila s ním 2 flašky. Ani si to setkání nedomluvila s tou její kámoškou. Domluvila si to s tím jejím přítelem. (Jen tak mimochodem vůbec ho nezná viděla ho jednou v životě) Ta její kámoška se divila proč tam moje přítelkyně jede tak brzo. (Ta její kámoška byla totiž v práci) Jak ta její kámoška došla domu a viděla je tam spolu tak začla hádka. Jestli ji přijde normální chodit za jejím přítelem když ona je v práci. Pak se mi přítelkyně začla vymlouvat že nevěděla že ta její kámoška bude v práci. Přitom jí to bylo 2× řečeno než tam jela. A ještě k tomu prý moc dobře ví jaké ta její kámoška dělá šichty. Nevím co si o tom mám myslet. Děkuju za každý váš názor.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3593
28.3.20 12:14

Líbí se ji přítel kamarádky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3209
28.3.20 12:14

No a co ti na to řekla, když to prasklo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55656
28.3.20 12:17

Názor??Má sedět doma na zadku, je nouzový stav
A jinak…lže ti, co víc, je to jen přítelkyně, nemusíš s ní být

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.3.20 12:21

@JancaS84 Že prý nevěděla že ta její kámoška nebude doma. Přitom jí to bylo 2× řečeno než tam jela. Na druhý den si najednou vzpomněla že věděla že nebude doma. Prý ji nepřišlo důležité mi říct že tam s ním bude 4 h sama… Než ta její kámoška přijde z práce. Ta její kámoška si totiž myslela že dojede až budou doma oba

• Nahlásit
  • Citovat
13397
28.3.20 12:25
@Anonymní píše:
@JancaS84 Že prý nevěděla že ta její kámoška nebude doma. Přitom jí to bylo 2× řečeno než tam jela. Na druhý den si najednou vzpomněla že věděla že nebude doma. Prý ji nepřišlo důležité mi říct že tam s ním bude 4 h sama… Než ta její kámoška přijde z práce. Ta její kámoška si totiž myslela že dojede až budou doma oba

No tak po něm jede, co si myslíš jiného? Proč by tam asi jinak jezdila? Za kámoškou těžko, když věděla, že doma nebude…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6880
28.3.20 12:40

Tvoji přítelkyni svrbí pekáč. A ráda by, aby ji ho podrbal přítel její kamarádky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.3.20 12:47

@Petra Z S tou karanténou souhlasím. A s tím lhaním taky

• Nahlásit
  • Citovat
3630
28.3.20 12:48
@Anonymní píše:
Dobrý den. 2 nebo 3 dny zpátky mi moje přítelkyně řekla že jede za kamarádkou. (Tentokrát jela nějak brzo) Tak jsem se jí na to zeptal jakto že jedeš tak brzo? Nijak se mi k tomu nevyjadrila. A znovu mi řekla že jede za kamarádkou. Ve skutečnosti ale jela za přítelem od té její kamarádky a byla s ním sama doma 4 hodiny. A vypila s ním 2 flašky. Ani si to setkání nedomluvila s tou její kámoškou. Domluvila si to s tím jejím přítelem. (Jen tak mimochodem vůbec ho nezná viděla ho jednou v životě) Ta její kámoška se divila proč tam moje přítelkyně jede tak brzo. (Ta její kámoška byla totiž v práci) Jak ta její kámoška došla domu a viděla je tam spolu tak začla hádka. Jestli ji přijde normální chodit za jejím přítelem když ona je v práci. Pak se mi přítelkyně začla vymlouvat že nevěděla že ta její kámoška bude v práci. Přitom jí to bylo 2× řečeno než tam jela. A ještě k tomu prý moc dobře ví jaké ta její kámoška dělá šichty. Nevím co si o tom mám myslet. Děkuju za každý váš názor.

Je to taaaak jednoduché. Vyhoď ji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8947
28.3.20 13:15

Je to jasný jak facka, jede po něm, jela tam dřív, protože věděla, že kamarádka bude v práci, tak toho prostě využila a z tebe dělá troubu. Ona neví, že je karanténa??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.3.20 13:18

@arinecka Moc dobře ví že je karanténa

• Nahlásit
  • Citovat
Ou
13066
28.3.20 13:21

Tak ona má nejspíš důvody proč ti lže - tedy že nejsi schopný unést pravdu…

A evidentně ji šmíruješ a nebude to první podobná situace, žejo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3158
28.3.20 13:23
@Anonymní píše:
@arinecka Moc dobře ví že je karanténa

Chlapce nestastny, clovek veri tomu, cemu verit chce, vid? Pokud pojedu v karantene do bytu kamaradky, ktera je prave v praci, za jejim pritelem a vytahnu tam s nim dve lahve vina, nejedu tam urcite prodiskutovat aktualni cisla nakazenych a vzajemne se podporit v nouzovem rezimu. Jedu si tam zasoulozit, pripadne doufam, ze si tam zasoulozim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.3.20 13:24

@Ou Žádné důvody nemá. Vždy mi všechno řekla je to poprvé co zalhala. A já ji nešmíruju dozvěděl jsem se o tom od jejich kamarádek

• Nahlásit
  • Citovat
4489
28.3.20 13:30
@Anonymní píše:
@Ou Žádné důvody nemá. Vždy mi všechno řekla je to poprvé co zalhala. A já ji nešmíruju dozvěděl jsem se o tom od jejich kamarádek

Obavam sw ze to nwni poprvé co lze. Spis ses o tom poprve dozvedel..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama