Nevím, jestli mě bere jako kamarádku nebo i něco víc

Anonymní
27.10.19 18:20

Nevím, jestli mě bere jako kamarádku nebo i něco víc

Poprosím o anonym. Chci si svoje myšlenky jen někde vyventilovat. Asi nečekám rady, ale kdyby byly, tak mi třeba pomůžou.
Miluju strašně jednoho kluka. Nebydlí v našem městě, ale hodinu autem. Píšeme si asi 1× za dva týdny, asi 10× jsem první napsala já, 2× on. Ty zprávy jsou takové zvláštní. Nedokážu v nich vyčíst, co si myslí, ale napsal mi, že bychom se někdy někde mohli sejít a popovídat si. Nedokážu fakt posoudit, jestli by mě mohl mít rád nějak víc. Většinou si píšeme tak dvě hodiny o čemkoli.
Nevím, co mám dělat, abych zjistila, jak na tom je. Jen kamarádka? :(
Poraďte mi něco. Třeba podle jakých zpráv poznám, že by o mě měl větší zájem… jinak ještě jsme se tedy sami nesešli, ale známe se.
Díky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
ontar
27.10.19 18:38

To nevypadá dobře…když má kluk opravdu zájem, tak se jinak smeká…

• Citovat
  • Nahlásit
1110
27.10.19 18:39

Vzhledem k tomu, že jste se ještě nesešli, tak to zřejmě neví ani on sám. A nevíš to ani ty, protože tebe v tuhle chvíli přitahuje tvá představa o něm a ne on.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.19 18:41

@Ancek ale my se známe, jen se nevídáme často, ale třeba 1-2× za rok.

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
15393
27.10.19 18:47

No, ne. Spíš moc neví jak se tě zbavit, je mi líto.

Kdyby měl zájem, tak prostě má zájem.

Jinak nejsi zamilovaná do něj, ale do představy o tom jaké by to mohlo být a navíc velmi pečlivě se vyhýbáš tomu, aby nedejbože došlo na realizaci a byla si odmítnutá.

Chápu že to co píšu se čte dost ošklivě, ale - potřebuješ se přes něj dostat, pustit ho ze své fantazie, aby si našla odvahu dovolit si být s někým reálným, kdo o tebe stojí a ano, kdo tě může ranit víc, než vysněná fantazie. Ale taky tě může skutečně pohladit a skutečně políbit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.19 18:51

Takže kamarádka? :(

• Citovat
  • Nahlásit
1209
27.10.19 18:58

Spíš tak nějaká známá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.19 19:07

@Ou prosím podle čeho usuzujete, že neví, jak se mě zbavit?

• Citovat
  • Nahlásit
3014
27.10.19 19:10
@Anonymní píše:
@Ou prosím podle čeho usuzujete, že neví, jak se mě zbavit?

Prosimte, tyhle “rady “ tady neber vazne. Ou se prezentuje jako ze vi uplne vsechno, ale nikdo nevi jak to s tebou ten kluk mysli. Tak se zkuste sejit a uvidite

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.19 19:16

@zudina děkuji za pozitivní komentář, už jsem z toho byla špatná. Pravdou je, že jsem nepopsala veškeré detaily, co mezi sebou máme. Ale nepoznám, jestli jsou důležité. Spíš šlo vždycky o takové jeho legrácky. Sám mě pozval na setkání, ale jsme si nenapsali kdy. Myslíte, že bych zase měla napsat já? Nebo klidně měsíc čekat?

• Citovat
  • Nahlásit
23974
27.10.19 19:23

Podle mě, pokud by tě chtěl, už dávno ste se sešli…CHlapi na dlouhý vypisování nejsou, pokud se zrovna nenudí někde na poradě nebo nejsou zadaní a nebaví je jen tak zabíjet čas nějakou konverzací s pěknou kočkou…
Takže si myslim, že si s tebou píše, protože nemá zrovna do čeho lepšího píchnout…promiň.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3271
27.10.19 19:53

Nechala bych ho udelat prvni krok. Pokud ma zajem, bude se chtit sejit. Pokud ne, vysumi to. Kolik ti je? Hadam nact. Nepis mu prvni, nech se lovit. A pokud lovit nebude, bude casem lovit nekdo jinej. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.19 19:55

@lolink ano, náct, dobře, nechám se lovit a ozývat se nebudu :-)

• Citovat
  • Nahlásit
2863
27.10.19 19:57
@Mar__tanka1983 píše:
Podle mě, pokud by tě chtěl, už dávno ste se sešli…CHlapi na dlouhý vypisování nejsou, pokud se zrovna nenudí někde na poradě nebo nejsou zadaní a nebaví je jen tak zabíjet čas nějakou konverzací s pěknou kočkou…
Takže si myslim, že si s tebou píše, protože nemá zrovna do čeho lepšího píchnout…promiň.
0

Souhlasím. Obdobný názor prezentovala i Ou a Ontar.
„Až tak moc tě nežere. “

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3271
27.10.19 19:59
@Anonymní píše:
@lolink ano, náct, dobře, nechám se lovit a ozývat se nebudu :-)

Tak odepsala bych, ale ne obratem. ;) oni kluci v tonhle veku moc chapavy nejsou, vlastne ani pozdeji moc ne :mrgreen:, ale pokud chteji, zabrat umi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat