Nevím, jestli mohu být těhotná...

189
2.3.16 11:30

Nevím, jestli mohu být těhotná...

Ahoj holky :) potřebuji poradit. Dne 18.2. jsem si vzala poslední antikoncepční pilulku, pak jsem odmenstruovala (konec menstruace 25.2.) poté jsem dne 28.2. a 29.2. měla nechráněný pohlavní styk. Moc si přeji miminko. Chci se zeptat, mohu být těhotná, když je to takhle brzy po skončení menstruace? Jaká je pravděpodobnost? Děkuji Vám za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1724
2.3.16 11:33

Spíš ne, k ovulaci asi ještě nedošlo.
Záleží, jak rychle se upravil tvůj cyklus a zda byl sex v době ovulace, pokud vůbec nějaká byla. Počkej si na další ms. Pokudnedorazi, udělej si test

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
154
2.3.16 11:40

@Beruska95 myslím, že pravděpodobnost je malá, jedine kdyby jsi měla krátký menstr. cyklus, pak možná…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
189
2.3.16 11:53

Děkuji, podle výpočtů bych měla mít ovulaci od 3.3. do 7.3., ale nevím jak to je, když jsem brala 5 let antikoncepci, jestli to třeba nebude v jiné době.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6802
2.3.16 11:59

Taky myslím že pravděpodobnost je hodně malá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31695
2.3.16 12:12

Spíš ne. pokud chcete mimčo, skočte na to párkrát ještě tento týden.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.3.16 12:40

@Beruska95 já jsem naposledy otěhotněla hned po proběhnuté menstruaci, jindy to totiž prakticky nebylo možné, protože jsme se jinak s manželem chránili.

• Nahlásit
  • Citovat
189
2.3.16 12:48

Aha, tak je to asi individuální, budu doufat, že to vyjde, i když to asi bude pravděpodobnější v období ovulace :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5852
2.3.16 13:51
@Beruska95 píše:
Aha, tak je to asi individuální, budu doufat, že to vyjde, i když to asi bude pravděpodobnější v období ovulace :-)

Otěhotnět můžeš pouze v době ovulace - bez ovulace není co oplodňovat. Ovulace je cca 14 dnů (12 až 16 dnů) před další MS = luteální fáze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
189
2.3.16 14:05

Aha, děkuji :-) tak snad se zadaří v tomto období. Držte mi palce :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
131
2.3.16 16:00

Tak možné je všechno, ale toto je málo pravděpodobné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6802
2.3.16 17:47

Tak jestli si i partner přeje miminko tak není problém to pojistit sexem v době ovulace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
189
2.3.16 18:24

@karkarka Partner se tomu nebrání, ale vyloženě se o to nesnažíme. Říká, že pokud otěhotním bude rád, ale vyloženě pokaždé když spolu spíme, tak se do mě „neudělá“, jen někdy. Bojím se, že když na něj budu tlačit, tak ho tím akorát odradím a nebude dítě chtít vůbec :-/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6802
2.3.16 18:54

Neboj. ono bohatě stačí když se udělá „jen někdy“ :-)a vzhledem k tomu žes antinu vysadila teprve před 14 dny tak bych na něj vůbec netlačila. není kam spěchat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27116
2.3.16 18:58
@Beruska95 píše:
@karkarka Partner se tomu nebrání, ale vyloženě se o to nesnažíme. Říká, že pokud otěhotním bude rád, ale vyloženě pokaždé když spolu spíme, tak se do mě „neudělá“, jen někdy. Bojím se, že když na něj budu tlačit, tak ho tím akorát odradím a nebude dítě chtít vůbec :-/

Takže si chce užívat a tebe nechává v naději :lol: (občas se do ní udělám a ona se mnou bude svolná pravidelně souložit). Však ono se mu to vymstí, dřív nebo později tě zbouchne a bude :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama