Nevím jestli se z toho dokážu dostat

Anonymní
19.11.20 20:01

Nevím jestli se z toho dokážu dostat

Asi se potrebuju vypovídat ale i poradit. Před 8 měsíci jsme se rozešli s přítelem, upřímně rozchod jsem tak nějak zvládla, rozešli jsme se v dobrém a jako kamarádi. Po cca měsíci jsme si začali psát a pak vídat na sex. Oboum to tak vyhovovalo až do té doby než jsem si uvědomila, že jsem k němu začala zase cítit. Takhle jsme se stykali cca 6 měsíců (ale bylo to vždy jednou za čas) Vždy když jsme spolu byli chovali jsme se jako bychom spolu znovu chodili. Před cca 2 týdny proběhl rozhovor, kdy jsem mu to vše řekla jak to cítím. On mi řekl, že vůbec neměl ponětí, že to u mě takhle je. Také mi řekl, že teď nechce vztah a hlavně že už se z toho dávno dostal a necítí to tak, že by se ke mně chtěl vracet. A že oba dva to bereme jako lepší přátelství. Přitom dělal takové gesta, kdy by se většina holek myslela, že se chce vrátit a že má o mě zájem. Mě to hrozně složilo. Před pár dny psal mému nejlepšímu kamarádovi, jak na tom jsem a ze ho to vzalo, když ví jak se trápím a ze chce nějak pomoct, abych se z toho dostala atd.. Začala jsem ted chodit k psychologovi. Protože mám úzkosti, nemůžu spát a celkově cítím, že nejsem v pohodě.. Ale mám pocit, že se z toho nedokážu dostat. Nedokážu si představit, být s někým jiným, protože jsme si tak skvěle rozuměli a bylo nám spolu tak hezky.. Strašně mě to bolí.. A je pravda, že jsem ho od toho rozchodu nepřestala milovat.. Sám mi řekl, že já jsem skvělá holka a že si toho moc váží, ale že to je tak všechno..A že jiný kluci by za mě dali cokoliv.. Prostě mě i bolí, že to nechce jen zkusit a dát tomu tu šanci, která nic nestojí.. Vím, že to tak bývá, ale opravdu mám strach, že už nedokážu nikoho takhle milovat.. :,( Nechápu, proč tomu nemůže dát šanci a zkusit to? Děkuji za Vaše názory či rady. A ještě jedna věc, pokud bych si s Vámi s nekym mohla popovídat ve zprávách, tak bych byla taky ráda

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18798
19.11.20 20:07

Prosím tě proč by tomu měl dávat šanci, když s tebou být nechce. Ty bys dávala šanci někomu, s kým nechceš být? Má tě jen jako matraci, bohužel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5513
19.11.20 20:09

Utnout veskery kontakt. Jinak se v tom budes placat porad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3424
19.11.20 20:11

Jak jako, že to má zkusit? Jako že se má přemoct?
Ty bys zkoušela chodit s někým, ke komu bys nic necítila a nemilovala ho?
Jemu jsi asi sympatická, sex s tebou ok, ale nic víc.
Ty takového vztahu nejsi schopná, tak se prostě od něho odpoutej, pokud to jde, tak utni jakýkoliv kontakt a přestaň se trýznit nějakým planým doufáním v něco.
Hlavně se prosím neponižuj a nepros.
Zkusit s někým chodit nejde. Pokud by k tobě cítil něco víc, tak by s tebou už dávno byl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.11.20 20:19

Ahoj, nebudte smutna, prosim. Taky jsem mela jednu lasku, kdy jsem si po rozchodu s ni rikala, ze to nedam a dala jsem…casem. Psycholog je ok, kdyz vam to pomaha, ale neblbnete a zijte dal v radosti. Je to jen lekce xy. Objimam vas :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
367
19.11.20 20:29

Ahoj, jestli chceš, klidně napiš SZ, můžeme si popovídat :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9316
19.11.20 20:46

Největší blbost byla, začít s ním spát, když jsi to v sobě neměla uzavřené. Udělala jsi to jen proto, abys ho měla blízko sebe. Myslela sis, že ho tím k sobě připoutáš. Víš, muži se k milenkám často chovají hezky, protože si je chtějí udržet. V bordelu by za sex museli platit a žádná jiná není tak jistá :nevim: tím tě nechci nějak ponižovat, ani oni to nemají tak jednoduché, dostat ženskou do postele. Utni veškerý kontakt a zaměř se sama na sebe. Časem se rány zhojí :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3639
19.11.20 20:47

Nechapu, jak nekdo muze mit sex po rozchodu. On te nemiluje a milovat nebude a asi to tak mel uz nejakou dobu pred rozchodem. Potrebujes si to uvedomit a najit sebevedomi, abys ze sebe nenechala do budoucna delat matraci a neztracela drahocenný čas s nekym neperspektivním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
19.11.20 20:53

Taky jsem to tak měla, akorát jsem byla na druhé straně a nespali jsme spolu po rozchodu, ex přítel nedokázal pochopit, že ač pro mě dělá cokoliv já to prostě necítím, že jsme za ten rok a pul zjistila, že to není s ním nějak špatný, ale do budoucna jsem to neviděla, každý jsme chtěli něco jiného atd… prostě jsem věděla, že to není ten můj životní partner a ikdyž to bylo docela hezký, neviděla jsem důvod proč to protahovat a tahat ho za nos o to víc, když jsme z jeho strany cítila, že on cítí, že já bych jeho životní partner mohla být :kytka: Zkus na to kouknout takhle a jak už tady výše někdo napsal, základ je zrušit jakkýkoliv kontakt nejlépe už ho nikdy nevidět, když tohle uděláš dřív nebo později to přejde a ještě máš mini šanci, že si třeba on nakonec uvědomí, že mu v životě chybíš a že to co mezi váma bylo podcenoval pokud jsi z něho měla pocit, že by to mohlo být zase něco víc :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
19.11.20 20:57

Taky jsem nějaký čas po rozchodu… Jsem sice v jiné situaci než ty, ale taky to nezvládám úplně v pohodě… Určitě můžeš napsat sz :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
445
19.11.20 21:06

Klidně mi napis. Měla jsem to taky tak. Nejprve velká láska, pak kamarádi s výhodami, kdy já ho milovala a on mě měl na sex. Taky jsem si myslela, že nikoho už nedokazu milovat a ejhle, jde to ;)
A už si s ním nepiš, nevolej a hlavně s ním nespi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1096
19.11.20 21:56

Přesně z těchto důvodů pořád tvrdím, že je lepší po rozchodu spálit mosty, jinak hrozí, že jeden z partnerů je pořád citově zainteresovaný nebo začne znovu být. Málokterý rozchod je výsledek vzájemné dohody a oba to vidí fakt stejně i po něm. A i tak, pokud spolu ti lidi po rozchodu tak strašně touží zůstat ve styku (ať už sexuálním nebo ne), tak spolu přece mohli zůstat, ne? Radím přestat se s ním stýkat, odžít si smutek, pokud možno neubližovat nikomu dalšímu tím, že si z něj uděláš berličku než budeš připravena na další vztah. Za čas to budeš vidět jinak, uvidíš :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5543
19.11.20 22:35

Tím jsem si prošla taky. Měli jsme dokonce před svatbou. Tahlo se to snad dva roky, neuměla jsem se od něho pořád odtrhnout. On měl celou dobu samozřejmě ještě tu druhou kvůli které mě nechal a tahal mě furt za nos, nebo se možná nemohl rozhodnout s kým teda být. Zpětně se biji do hlavy, že jsem promarnila tak dlouhou dobu s tímto dusevnim mrzakem. Teď mám úžasného manžela co mu nesahá ani po kotníky, dvě krásný děti. Utni veškerý kontakt bude to fakt těžký. Snaž se co nejvíc zamestnat a obklopit kamarády, rodinou ať na něho nemyslíš. Je to nejlepší co můžeš udělat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
19.11.20 23:04

Bože, vyser se na něj, ten ti za to nestojí.. teď si možná říkáš, že to nepřežiješ, že to nezvládneš, ale za půl roku si na něj ani nevzpomeneš a věř tomu, že potkáš někoho daleko lepšího, kdo za to bude stát :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32435
19.11.20 23:07
@sediza píše:
Nechapu, jak nekdo muze mit sex po rozchodu. On te nemiluje a milovat nebude a asi to tak mel uz nejakou dobu pred rozchodem. Potrebujes si to uvedomit a najit sebevedomi, abys ze sebe nenechala do budoucna delat matraci a neztracela drahocenný čas s nekym neperspektivním.

nízká sebeúcta. Nechápu. A ještě aby neselhala antikoncepce ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama