Beru prášky a je mi zle, asi se z toho zblázním...

Anonymní
22.5.18 19:50

Nevím jestli to fakt zkusit udělat nebo jen blaznim..

Ahoj..nechápu co se děje..Beru přes rok prášky. Občas pozdě, většinou v danou hodinu. Poslední měsíc vstávám s tím, že jednou mě bolí hlava. Občas že žaludek..jednou jsem vstala a zvracela, hodně jsem začala jíst..připadám si úplně nechutná :roll: Občas mám průjem..dnes jsem usnula tak má 20 minut a vzbudila se s hroznyki křečí v břiše..včera jsem brala poslední prášek pred pauzou tak čekám až to dostanu. Mám se bát nebo je to jen blbý období nějakýho prezirani :lol: :zed: jsem z toho na palici.. :cert:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18405
22.5.18 19:54

Vesteckou kouli bohuzel nemame, musis udelat test v den vynechani a par dni po a budes vedet ;)
Zbytecne se nestresuj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
22.5.18 20:01

Já nevím proč si každá myslí, že příznakem těhotenství je přežírání. Myslím, že se stresuješ z případného těhotenství a k tomu (kvůli tomu) přejídáš, a proto je ti pak zle. Já když jsem otěhotněla, tak jsem teda neměla na jídlo ani pomyšlení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18405
22.5.18 20:29

@Kv3tink4 presne tak a hlavne jsem nemohla citit ani kafe, takhle to zarucene poznam :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
182
22.5.18 20:36

Co pocatek drazdiveho tracniku? Zkus mrknout na net na priznaky. Tehotenstvi to asi nebude, pro jistotu si udelej test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
22.5.18 20:37
@Káťa19 píše:
@Kv3tink4 presne tak a hlavne jsem nemohla citit ani kafe, takhle to zarucene poznam :lol:

Presne, ja kafe taky nemohla ani citit. A u druheho tehotenstvi ani spoustu dalsich veci :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3565
22.5.18 20:40

Já těhotenství zaručeně poznám podle toho, že bleju od rána do oběda :mrgreen: :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama