Nevim, jestli to má ještě smysl..

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.06.19 00:35
Nevim, jestli to má ještě smysl..

Holky, tak už jsem asi úplně bezmocná…

S přítelem jsme spolu 5let, nedávno (před rokem) se odehrálo něco s jednou holkou před mýma očima, byla v tom opilost.. Když se jako dozvěděl, že jsem to viděla, reakce absolutně překvapující, že prej nic nedělá. Další dny místo toho, aby to řešil se mnou, tak psal jí, omlouval se jí, jak se choval a tak. Mně jednou řekl promiň a tím to v podstatě skončilo. Dobře, to jsem nějak „ustala“. Jenže nějak ten cervik stále hlodal, tvrdil, že si nepisou, nic.. o několikrát měsíců se dozvidam, že si psali, ale že je to dávno, tak to prý tak nemám brát. Dala jsem mu rozhodnout. Buď já nebo ona. Zvítězila první možnost. Jenže.. když se jde někam na oslavu, je tam vždycky ona, už tam nedokážu chodit, protože mám strach, že se to bude opakovat znovu a už bych na to neměla. Pak, když se vrátí, tak jsem nepříjemná a vyjíždím na něj, že s ni určitě něco měl, že si píšou a podobně. Neustále mu to předhazuju a neverim mu, že jsem pro něj já ta jedina. A tak si říkám, jestli to třeba moc neprehanim… jenže pak si zase řeknu, že už na to nemám, další oslavu, kde bude přítel a ona už nezvládnu a vidim to na rozchod. Jenže já to nezvládnu, nezvládnu to sama… teď, když to tady píšu, tak mi to přijde až k neuvěření. Myslíte si, že už fakt přeháním? :nevim:

Anonym, prosim, je to pro mě hodně citlivé.

Reakce:
zzzjancena
Závislačka 2709 příspěvků 08.06.19 01:15

Dnes ti napisu ze ano, ale taky jsem prehanela(i kdyz v nasem pripade opravnene) pomohli mi dve vety : budes mi to vycitat cely zivot? ja ho takhle prozit nechci!…pro mne dostatecne vystizne…postupem casu jsem se odpoutala od vzoru rodicu a svych pomstychtivych tuzeb atd…,ale byl to velky kus cesty a prace sama na sobe…dulezite je uvedomit si jaky styl zivota minis vest, protoze vycitky jsou jen minulost ktera ti jen a pouze-mineno vazne, zneprijemni pritomnost a budoucnost.Co se stalo…se proste stalo…

bejbyn
Echt Kelišová 9922 příspěvků 08.06.19 06:38

Koukám, že váš život je samá oslava :roll: tak ať na ně přítel nechodí a tím pádem se nebude vídat s tou dotyčnou. Nebo se vyskytuje ještě někde jinde než na těch oslavách?
Jste asi oba mladí a ty na svém příteli příliš visíš.

poučená
Ukecaná baba ;) 1638 příspěvků 08.06.19 07:20

A co kdyby ti tady teď někdo napsal, že si máš najít jiného kluka? Uměla by ses rozejít? Uměla by sis najít někoho jiného, úplně jiného, takového který by se dychtivě nekoukal po jiných a měl oči jen pro tebe? Anebo co vlastně potřebuješ slyšet?

Všechno záleží na tobě, jak se k tobě budou lidé chovat. Když budeš mít k sobě úctu, tak ve tvém životě budou jiní lidé, než nyní.

lilith1
Ukecaná baba ;) 2176 příspěvků 08.06.19 07:21
@Anonymní píše:

S přítelem jsme spolu 5let, nedávno (před rokem) se odehrálo něco s jednou holkou před mýma očima, byla v tom opilost.. Když se jako dozvěděl, že jsem to viděla, reakce absolutně překvapující, že prej nic nedělá. Další dny místo toho, aby to řešil se mnou, tak psal jí, omlouval se jí, jak se choval a tak. Mně jednou řekl promiň a tím to v podstatě skončilo. Dobře, to jsem nějak „ustala“. Jenže nějak ten cervik stále hlodal, tvrdil, že si nepisou, nic.. o několikrát měsíců se dozvidam, že si psali, ale že je to dávno, tak to prý tak nemám brát. Dala jsem mu rozhodnout. Buď já nebo ona. Zvítězila první možnost. Jenže.. když se jde někam na oslavu, je tam vždycky ona, už tam nedokážu chodit, protože mám strach, že se to bude opakovat znovu a už bych na to neměla. Pak, když se vrátí, tak jsem nepříjemná a vyjíždím na něj, že s ni určitě něco měl, že si píšou a podobně. Neustále mu to předhazuju a neverim mu, že jsem pro něj já ta jedina. A tak si říkám, jestli to třeba moc neprehanim… jenže pak si zase řeknu, že už na to nemám, další oslavu, kde bude přítel a ona už nezvládnu a vidim to na rozchod. Jenže já to nezvládnu, nezvládnu to sama… teď, když to tady píšu, tak mi to přijde až k neuvěření. Myslíte si, že už fakt přeháním? :nevim:

Venovala bych se necemu jinemu nez oslavam

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1832 příspěvků 08.06.19 07:54

Holt to vypadá, že máš hodně času, který trávíš přežíváním minulosti.. Najdi si nějakou zábavu i sama pro sebe.. Třeba pak uviíš vše jinak.. Musíš si položit dvě otázky. 1) jestli se chceš rozejít?

1. jestli na to co bylo „zapomeneš“ a dáš tomu ještě šanci ;) Zkusila bych prvně tu ) na tu ) máš vždy čas
Uživatel je onlineRusset
Neúnavná pisatelka 17185 příspěvků 08.06.19 07:57

Udělej tlustou čáru, začni si trochu věřit. Jinak se s ním rozejdi :nevim:

Premek_Orac
Kelišová 5236 příspěvků 08.06.19 08:48
@Anonymní píše:

Prijde mi, ze az prilis promitas do te veci sebe. Jak se pritel chova neni zodpovednost tva, ale jeho. Vytvor mu klidne zazemi, delej mu radost, mej ho rada i s jeho nedostatky a ani ho nenapadne uvazovat o jine.
Never mu, vycitej, zakazuj, a on si jednou rekne, ze kdyz si to o nem stejne myslis, co by jinou nezkusil…

Lioness34
Závislačka 2795 příspěvků 08.06.19 08:52

Já se ti nedivim. Asi bych začala hledat jinde. V tomhle se moc žít nedá. Navíc ani se neomluvil. Jakypak dala jsem mu vybrat?? Měla jsi s nim zatočit tak, aby si uvědomil, ze toto je pro tebe neakceptovatelné… a ani nevracet se pak k tomu pokud mu odpustis.
U nej nenastala řádná omluva ani to aby jsk mu dala jasné hranice ze takto ty žít nebudes.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.06.19 16:39

@bejbyn jenže tam chodí i jeho kamarádi a vídat je chce, to mu zakazovat nebudu a nechci. Neřekla bych, že jsem na přítelovi nějak extra závislá.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.06.19 16:40

@poučená teď si vůbec nedokážu představit, že bych si měla někoho hledat nebo se rozejít se soucasnym přítelem. I když.. někdy si fakt říkám, že už toho mám fakt dost.

poučená
Ukecaná baba ;) 1638 příspěvků 08.06.19 17:11
@Anonymní píše:
@poučená teď si vůbec nedokážu představit, že bych si měla někoho hledat nebo se rozejít se soucasnym přítelem. I když.. někdy si fakt říkám, že už toho mám fakt dost.

Budeš to mít tak, jak to máš, dokud v sobě něco nezměníš. Ale třeba to máš docela dobré, tak proč bys měla něco měnit. Stačí být spokojená s daným stavem. Spokojenost je velká hodnota. Lidé spokojení být neumí.

Takže pokud chceš slyšet nějakou dobrou zprávu o své situaci, tak tady je: VNÍMEJ SVOU SITUACI, ŽE JE SUPROVÁ A ŽE JSI ŠŤASTNÝ ČLOVĚK. Však co chtít víc. Žiješ s klukem, kterého máš ráda.

PaníBovaryová
Závislačka 4970 příspěvků 08.06.19 17:20

Mas strach, ze te kvuli ni opusti.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.06.19 18:06

@poučená to jsem potřebovala slyšet, děkuju :hug:

poučená
Ukecaná baba ;) 1638 příspěvků 08.06.19 18:13
@Anonymní píše:
@poučená to jsem potřebovala slyšet, děkuju :hug:

Přeji Ti, ať Ti Tvá spokojenost vydrží. Spokojenost. Je to vnitřní stav. Když si ji nenecháš v sobě zbourat, budeš šťastná celý život, bez ohledu na okolnosti. Spokojenost je dlouhodobý stav vděčnosti.

Být vděčný je mít úctu k sobě. O té úctě k sobě všechno v životě je. Je těžké úctu v sobě najít. Člověk ji najde, až když ji potřebuje najít. Tak mi dej vědět, až ji jednou, někdy, časem začneš hledat. Já tě na tu tvou cestu k jejímu nalezení postavím :srdce:

Váš příspěvek
Reklama