Nevím, jestli za to stojí?

Anonymní
28.2.21 11:40

Nevím, jestli za to stojí?

Ahoj, hrozně mě mrzí jedna věc. Jeden kolega mě pozval na kafe, já jsem odmítla, jelikož
jsem v té době něco řešila a nechtěla jsem muže ani vidět. Potom se mi to nějak rozleželo a poslala jsem mu zprvu, že bychom mohli jít klidně a ven a jestli by se nechtěl vidět.
Zprávu si zobrazil a nic neodpověděl.
Asi jsem to zkazila, prostě když měl on zájem, tak já jsem neměla a nyní nemá zájem a já mám.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
103
28.2.21 11:45

Kdyby Tě opravdu chtěl, tak jedno odmítnutí ho leda tak nažhaví k dalšímu boji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
594
1.3.21 08:39
@Anonymní píše:
Ahoj, hrozně mě mrzí jedna věc. Jeden kolega mě pozval na kafe, já jsem odmítla, jelikož
jsem v té době něco řešila a nechtěla jsem muže ani vidět. Potom se mi to nějak rozleželo a poslala jsem mu zprvu, že bychom mohli jít klidně a ven a jestli by se nechtěl vidět.
Zprávu si zobrazil a nic neodpověděl.
Asi jsem to zkazila, prostě když měl on zájem, tak já jsem neměla a nyní nemá zájem a já mám.

Je možné že se ještě probere. Stalo se mi něco podobného, odmítla jsem ho několikrát a byla z jeho stalkování tak vynervená že jsem na něj byla zlá. Pak se mi to za pár měsíců rozleželo a napsala jsem mu, omluvila se a vysvětlila situaci, napsal zpátky za pár dní že je rád a domluvili jsme se. Teď spolu chodíme takže všechno je možné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat