Nevím kudy kam, pořád jen peníze.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.19 22:47
Nevím kudy kam ,pořád jen peníze.

Ahoj chci poprosit o radu. S manželem sme 10 let dve deti první chodí d první letdruhý di školky 4,5.Rozumíme si umíme vtipkovat, chodím do práce každé den od 10 do 18,přijedu o půl osmé a dvakrát o půl sedmé. Praci mě manžel našel schválil souhlasil i s prac dobou.Byla sem na pracaku předtím a jsem ráda že ji mám, jsem tam sice měsíc. Ale líbí se me tam.Co je problém sex, nechce se me, nevím, manžel chce anal.Ja ne, nedá si to vysvětlit. Tak spíme jednou za týden, nejlíp abych chodila sexy.Me hrozně bolí nohy z práce přemýšlím vůbec že nemám energii. Nemuzu se dokola k sexu, nemám problém jít s ním na swingrs jeho to vzrušuje, přijde mě náročný. Druha vec peníze, zakazuje mě kupovat oblečení, pracuji v elegantním obchodě a prostě mě přijde normální že každá žena si koupí. Nekourim. Manzel mě pak nechce dávat peníze na jidlo. koupim si jízdenku, zaplatím pojistku, a své potřeby léky občas triko nebo sukni, koupím maso nákup, velký takže mě zbyde z mě výplaty nic. Proroze pořád kupují jídlo žrádlo. Jsem zoufalá, každý chlap manželce dá peníze můj ne. omlouvam se za anonym

Reakce:
Uživatel je onlineRusset
Neúnavná pisatelka 15162 příspěvků 23.03.19 22:51
@Anonymní píše:
Ahoj chci poprosit o radu. S manželem sme 10 let dve deti první chodí d první letdruhý di školky 4,5.Rozumíme si umíme vtipkovat, chodím do práce každé den od 10 do 18,přijedu o půl osmé a dvakrát o půl sedmé. Praci mě manžel našel schválil souhlasil i s prac dobou.Byla sem na pracaku předtím a jsem ráda že ji mám, jsem tam sice měsíc. Ale líbí se me tam.Co je problém sex, nechce se me, nevím, manžel chce anal.Ja ne, nedá si to vysvětlit. Tak spíme jednou za týden, nejlíp abych chodila sexy.Me hrozně bolí nohy z práce přemýšlím vůbec že nemám energii. Nemuzu se dokola k sexu, nemám problém jít s ním na swingrs jeho to vzrušuje, přijde mě náročný. Druha vec peníze, zakazuje mě kupovat oblečení, pracuji v elegantním obchodě a prostě mě přijde normální že každá žena si koupí. Nekourim. Manzel mě pak nechce dávat peníze na jidlo. koupim si jízdenku, zaplatím pojistku, a své potřeby léky občas triko nebo sukni, koupím maso nákup, velký takže mě zbyde z mě výplaty nic. Proroze pořád kupují jídlo žrádlo. Jsem zoufalá, každý chlap manželce dá peníze můj ne. omlouvam se za anonym

Tak ten můj mě především necpena swingers párty :roll: A peníze neškrtí. Já vydělám dost, abych nemusela žebrat na oblečení, ale jsem celkem nenáročná.

yse
Zasloužilá kecalka 794 příspěvků 23.03.19 23:10

Chlapec ma jako otec deti na ne vyzivovaci povinnost,tak bych argumentovala alespon tim. Plus bych mu rekla, chtel jsi abych pracovala,tak pracuju,ale cely den stojim na nohach tak se nediv,ze jsem vecer unavena. Takovy byl asi vzdy, jen to nebylo za svobodna a bez deti tak do oci bijici. Co se sexu tyce,tak ja neuznavam, ze jeden nuti druheho do toho co mu neni po chuti. Jako sorry,ale proste NE ME SE TO NELIBI TECKA.

iiiv
Extra třída :D 11358 příspěvků 23.03.19 23:35

jsi to psala opilá, ne. Se to skoro nedá číst. :nevim:

Božislava
Závislačka 2684 příspěvků 23.03.19 23:48
@Anonymní píše:
Ahoj chci poprosit o radu. S manželem sme 10 let dve deti první chodí d první letdruhý di školky 4,5.Rozumíme si umíme vtipkovat, chodím do práce každé den od 10 do 18,přijedu o půl osmé a dvakrát o půl sedmé. Praci mě manžel našel schválil souhlasil i s prac dobou.Byla sem na pracaku předtím a jsem ráda že ji mám, jsem tam sice měsíc. Ale líbí se me tam.Co je problém sex, nechce se me, nevím, manžel chce anal.Ja ne, nedá si to vysvětlit. Tak spíme jednou za týden, nejlíp abych chodila sexy.Me hrozně bolí nohy z práce přemýšlím vůbec že nemám energii. Nemuzu se dokola k sexu, nemám problém jít s ním na swingrs jeho to vzrušuje, přijde mě náročný. Druha vec peníze, zakazuje mě kupovat oblečení, pracuji v elegantním obchodě a prostě mě přijde normální že každá žena si koupí. Nekourim. Manzel mě pak nechce dávat peníze na jidlo. koupim si jízdenku, zaplatím pojistku, a své potřeby léky občas triko nebo sukni, koupím maso nákup, velký takže mě zbyde z mě výplaty nic. Proroze pořád kupují jídlo žrádlo. Jsem zoufalá, každý chlap manželce dá peníze můj ne. omlouvam se za anonym

Manželství před rozpadem. Omlouvám se, tohle je manželství na úvěr. Věřitele budeš platit ty, manžel bude za vodou.

Uživatel je onlinececetka
Echt Kelišová 8070 příspěvků 24.03.19 06:18
@Anonymní píše:

Co se tyce sexu, tak plne chapu, ze se takto projevil az po svatbe :zed: :zed: :zed:

GabinkaCh
Závislačka 3604 příspěvků 24.03.19 07:10

To je teda chlap 8o

vendulaaa
Závislačka 4931 příspěvků 24.03.19 07:17

Nechápu, pro se sebou necháte tak zametat?

arinecka
Kelišová 5889 příspěvků 24.03.19 07:39
@Anonymní píše:

A to musíš manžela poslouchat? On ti našel a schválil práci? On chce tohle a tamto a nezajímá ho tvůj názor? Když si z výplaty koupíš něco na sebe, tak ti pak jako za trest nedá peníze na jídlo? A co děti? Těm řekne, máma si koupila sukni, tak se nebude jíst 8o

Váš příspěvek
Reklama