Nevím název filmu, pomůžete?

88
3.10.20 01:13

Nevím název filmu, pomůžete?

Ahoj,
kdysi dávno jsem viděla Banánové rybičky a tam jsou sem tam ukázky z nějakých filmů. A jednou tam byla ukázka z nějakého filmu, kde ředitel zadal svému podřízenému úkol a dal mu papír. Ten podřízený úkol delegoval na svého podřízného s ještě více papírama, ten zas na svého s ještě více papírama… až to nakonec dostal nějaký chudák na konci organizační struktury na stůl zavalený papírama a jen mu tam přibyl další štos lejster.

Nevíte, v jakém filmu tto mohlo být? Vím, že jsem ten film pak i jednou zcela náhodou viděla a scénka něm byla, ale vůbec netuším, co to bylo. Série s panem účetním Fantozzim to podle mě nebyla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
151
3.10.20 08:24

Ahoj. Bohuzel, podle popisu me zadny film nenapada. :nevim: Mozna je to hloupost, ale co na to jit od lesa? Nevzpomenes si, kdo byl v tom dile za hosta? Jen napad…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
88
3.10.20 15:03
@Merinka11 píše:
Ahoj. Bohuzel, podle popisu me zadny film nenapada. :nevim: Mozna je to hloupost, ale co na to jit od lesa? Nevzpomenes si, kdo byl v tom dile za hosta? Jen napad…

To už jsem také zkoušela… tedy si vzpomenout, ale také bohužel nevím. Ani nevím, na jaké téma ty Banánové rybičky byly :( Už jsem si takhhle proklikala asi 3 díly na nějaká pracovní témata, ale nebylo to tam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
151
3.10.20 16:21

A byly to ty novejsi dily nebo starsi? Strilim naslepo…mozna by to mohl byt tento dil https://www.ceskatelevize.cz/…93334410239/ jen nevim, kde ho zkouknout a proklikat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
88
3.10.20 17:08

@Merinka11 To bohužel také nevím, byla to jen televize puštěná jako kulisa v pozadí a pak jsem se zadívala a viděla tu ukázku. Také mě napadlo, jestli to nebyl díl „Jak přežít stres a depresi“… ale také to není k dispozici online.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
151
3.10.20 22:48

@FreakyBee a ani zadny herec nebo herecka z te ukazky nebyla nejak povedoma? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
88
4.10.20 13:38
@Merinka11 píše:
@FreakyBee a ani zadny herec nebo herecka z te ukazky nebyla nejak povedoma? :)

Bohužel nevím nic víc k tomu :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
151
4.10.20 18:09
@FreakyBee píše:
Bohužel nevím nic víc k tomu :(

Tak to se omlouvam, ale uz mi dosly napady :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
151
4.10.20 19:00

@FreakyBee Jeste me napadl uplne zoufaly pokus…nemohla by sis vzpomenout, kdy jsi to v te televizi videla? Ze by se to mozna nejak zpetne dalo vyhledat v TV programu? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
88
5.10.20 13:45

@Merinka11 Ty Banánové rybičky nevím, kdy jsem viděla. Ten film mohli dávat tak před děma lety… Škoda, že se tu neobjevil někdo, kdo to taky třeba viděl. Asi bych se klidně vrhla na sledování všech dílů Banánovýh rybiček, jenže všechny nejsou online :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
151
5.10.20 14:17

@FreakyBee Jedine postahovat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
131
22.10.20 17:24

Zdravím, nemůžu si vzpomenout na název filmu, děj se odehrává v domě, kam vzniknou ozbrojení muži a jako rukojmí tam drží rodinu jejiz otec by měl mít v trezoru velký obnos peněz. Jedná se o dvě děti( malý kluk a pubertacka holka) a muž se ženou. Lupiči se snaží dostat do trezoru a získat penize, ty tam nakonec nejsou.
Jediné co si ještě vybavuju, je že ta holčina někdy ke konci filmu ukradne tátovi porsche a chce jet pro pomoc na nějakou párty a vybourá se :zed:
Joo a ty peníze jsou potom nalezený zazděný v nějaké příčce toho domu.
Netušíte někdo co by to mohl být za film? :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
247
22.10.20 20:35
@FreakyBee píše:
Ahoj,
kdysi dávno jsem viděla Banánové rybičky a tam jsou sem tam ukázky z nějakých filmů. A jednou tam byla ukázka z nějakého filmu, kde ředitel zadal svému podřízenému úkol a dal mu papír. Ten podřízený úkol delegoval na svého podřízného s ještě více papírama, ten zas na svého s ještě více papírama… až to nakonec dostal nějaký chudák na konci organizační struktury na stůl zavalený papírama a jen mu tam přibyl další štos lejster.Nevíte, v jakém filmu tto mohlo být? Vím, že jsem ten film pak i jednou zcela náhodou viděla a scénka něm byla, ale vůbec netuším, co to bylo. Série s panem účetním Fantozzim to podle mě nebyla.

Vykašli se na film a přečti si Karolínu Světlou! :roll: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama