Rád bych začal zpívat, ale nevím, jestli je to normální

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.19 13:45
Nevím no

Chtěl bych se věnovat trochu více zpěvu :D Ale nevím jestli to je normální, nikdy jsem nechtěl zpívat ani hrát na hudební nástroj a teď bych o to měl zájem. Ale zase se mi nechce jít na nějakou ZUŠ nebo něco takovýho (Je mi 15)

Reakce:
Jukat
Stálice 58 příspěvků 11.02.19 13:51

A otazka zni?

Náměsíčná
Závislačka 4235 příspěvků 11.02.19 13:52

taky nevím
zpíváš hezky?
co založit kapelu?

Jančakecalka
Generální žvanilka 22703 příspěvků 11.02.19 13:54

A jak to tu máme vědět mi, když to sám nevíš ty ;) Nějak nechápu .....

annasmyc
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 11.02.19 13:55

tak karaoke texty s melodií a můžeš začít doma trénovat a pak najít (nebo založit) uskupení, kde budeš zpívat (sbor amatérů, skupina…záleží co máš rád)

Předmět
Nováček 2 příspěvky 11.02.19 14:04

@annasmyc díky za radu :D

Předmět
Nováček 2 příspěvky 11.02.19 14:06

@annasmyc jinak nevíš jak nebo kde najít někoho na založení ? :D Jakože jí nezním moc lidí co by tohle chtěli udělat :D

annasmyc
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 11.02.19 14:18

@Předmět nevím odkud jsi, ale i u nás na malém městě jsou nadšenci hudebníci (mívají kapely a občasné koncerty v klubech a hospodách, koukej na plakáty a na webové stránky kulturních center nebo na FB…seznam se a poptej, křesťanská mládež zase mívá setkání a taky mají svou kapelu nebo sbor, kde bys to mohl zkusit, jde tam hlavně o nadšení). Na kytaru není těžké se naučit, na youtubu jsou videa, brácha se takhle naučil, aby udělal dojem na slečnu…

Premek_Orac
Závislačka 4678 příspěvků 11.02.19 14:19

@Předmět Najdi si kapely z vašeho města nebo z okolí, např. na bandzone. Nahraj klidně na tlefon svůj zpěv, pošli jim to s tím, že bys ráda doplnila nějakou kapelu a posíláš své nahrávky. Nebo ještě lépe - najdi si nějakou LŠU a začni chodit do sboru. Pokud budeš dobrá, určitě si tě brzy vytáhnou na sólový zpěv.
Zkus to. Maximálně ti řeknou, že to na pěveckou kariéru není.

ninondelencos
Povídálka 11 příspěvků 12.02.19 11:16

Ahoj, začít zpívat v patnácti rozhodně není pozdě. Vyber si žánr, jestli raději klasický zpěv, nebo populár. ZUŠ rozhodně není nutná, existuje i spoustu soukromých učitelů. Jestli chceš napiš mi zprávu, zpěvu se věnuji profesionálně.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Trest je moc tvrdý, rozhodnutí soudu mě překvapilo, uvedl Řepkův advokát Jankrle

Devět měsíců tak zní rozhodnutí okresního soudu, který předešlé rozhodnutí,... číst dále >

Třeštíková chválí jen za prachy, tvrdí šéf Rohlik.cz. Rozčílila ji vepřová panenka

Na svém kontě má úspěšné projekty jako Slevomat nebo Dáme jídlo. Tomáš Čupr... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >