Nevím pro koho se mám rozhodnout

Anonymní
4.5.21 20:14

Nevím pro koho se mám rozhodnout

Ahoj ženský, jsem vdaná, máme jedno dítko. Já mám teď dva milence… ten první je manželův kamarád, on kvůli mě už opustil svou manželku, teď mě prosí abych manžela opustila i já, říká že se o nás postará, věřím mu to… Toho druhého znám skrz práci, vídám se s ním častěji než s tim prvním, zná se i se synem a rozumí si spolu, taky po mě chce abych opustila manžela, už nám dokonce koupil dům. Nevím teď pro koho se mám rozhodnout, jestli pro manžela, pro prvního milence, nebo pro toho druhého. Svým způsobem miluju všechny 3… Co myslíte? Nějaké morální řecí, pokud tedy nejste svatí ;)… prosím vynechte.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9722
4.5.21 20:15

A jaký vztah máš s manželem? Proč máš milence rovnou dva?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5456
4.5.21 20:16

Neřeš, hrej to na všechny 3, ono to nějak dopadne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1712
4.5.21 20:17

Jojo, hrej to na tři strany. Víš jak se říká, tak dlouho se chodí s džbánem pro vodu.. ;-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
785
4.5.21 20:19

Podle toho, jakej je ten barák, samozřejmě. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8266
4.5.21 20:19
@Anonymní píše:
Ahoj ženský, jsem vdaná, máme jedno dítko. Já mám teď dva milence… ten první je manželův kamarád, on kvůli mě už opustil svou manželku, teď mě prosí abych manžela opustila i já, říká že se o nás postará, věřím mu to… Toho druhého znám skrz práci, vídám se s ním častěji než s tim prvním, zná se i se synem a rozumí si spolu, taky po mě chce abych opustila manžela, už nám dokonce koupil dům. Nevím teď pro koho se mám rozhodnout, jestli pro manžela, pro prvního milence, nebo pro toho druhého. Svým způsobem miluju všechny 3… Co myslíte? Nějaké morální řecí, pokud tedy nejste svatí ;)… prosím vynechte.

No ty kokos. V tomhle asi svatá jsem. Ale nechám si svůj komentář od cesty a pevně doufám, že jsi troll.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26199
4.5.21 20:20

Který má Ferrari? Přišla ses pochlubit, nebo se zeptat na názor?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1361
4.5.21 20:21

:zed: nech si všechny tři

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57887
4.5.21 20:21

Chce to ještě jednoho milence, pak se rozhodni :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
550
4.5.21 20:23

Jestli je ten dům od milence dostatečně velký, abyste se tam vlezli všichni, není nad čím váhat. Šla bych jednoznačně do mnohomužství :lol: Jeden seká trávu, jeden vaří, třetí hlídá dítě :palec: To by byla safra velká paráda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1251
4.5.21 20:24

:poblion: fuj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.5.21 20:25

@negra No s manželem je to docela dobrý, ale už je to prostě stereotyp a on mě celkově nudí. Ale tak asi je to normální a měla bych to stejné i s jiným chlapem.

• Citovat
  • Nahlásit
30
4.5.21 20:25

Asi jses u muzu nerozhodna. Mozna bysis mela najit zenu. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
612
4.5.21 20:26

Nepreju nikomu nic spatnyho…ale tady by te meli koupnout do pr… vsichni 3 :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.5.21 20:27

Jak je tohle v lidských silách vůbec možný? Neuvěřitelný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat