Nevím, zda má zájem - rozchod, znovu vztah

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.19 11:00
Nevím, zda má zájem - rozchod, znovu vztah

Ahoj a hezký den všem přeji, dlouho jsem se rozmýšlela, zda sem mám napsat a poprosit o vaše názory. Nakonec jsem se rozhodla, že ano. Jen bych prosila o anonymitu - chodí sem známí, přátelé.

Poznala jsem jednoho muže - oslovil mě on, trávili jsme zezačátku hodně času na Messengeru, chtěl se vídat, zval mě na obědy-já dlouho odolávala a on to bral špatně… Pak jsme se dali dohromady.
No, prostě holky pohádka. Po dvou měsících došlo i na sex. Paráda, já se zamilovala, on vypadal, že je zamilovaný také. Dárky, výlety, trávení volného času, pěkné chování. Takhle jsme se to pytlíkovali 5 měsíců…

Pak přišel rozchod, jen kvůli nedorozumění, neshodě. Těch několik dní co jsme byli od sebe (konec chtěl on), nebyl ani na Messengeru. Tvrdil, že mu nic není, a že je konec.

Nakonec jsme se k sobě vrátili. Je to pár dní. Prakticky od té doby (možná o den dva dřív) je zase často na Messengeru. A ve mě hlodá červík pochybností. Je pravda, že před naším rozchodem jsem se mu podívala do mobilu a opravdu s nikým nic nemá, ani si nepíše…

ALE. Je to tu velké ALE. Mě na MSG nenapíše, prý to časem vyprchá vždycky (psali jsme si každý den od rána do večera) a v té době co jsme byli od sebe prostě na Messengeru, ani nebyl. Ale poslední týden tam je zase, a často. Je pravda, že hraje nějaký Quiz planet, či co.

Dnes jsme se měli vidět, pozvala jsem ho včera na oběd. Psal mi včera " jo, dopoledne ti dám vědět " (bylo mi jasné, že je tam nějaké ale). A dnes mi přišla zpráva, že nepřijde, že jede pomoct bratrovi (ten bydlí kousek ode mě), a že má čas zítra (to navrhl sám). Zítra nemohu zas já. Domluvili jsme se tedy na neděli. (popravdě se mě dotklo, že se nezastaví na dlabanec - mohl, má to pár km zajížďku a pak mohl k bratrovi - napsala jsem mu to a nic, že prý tedy v neděli)

Ale ve mě hlodá červík pochybností holky. Prostě asi začínám žárlit. Vím, že jde o blbý Messenger. Ale celkově časově a logicky mi to nedává smysl.

Nechci udělat nějakou hloupost svým chováním…Nevím a pochybuji už, zda zájem má. Cítím, že ano dle chování, když jsme spolu a nevím, nevím. Asi mám nízké sebevědomí podmíněné špatnou zkušeností z předešlého vztahu.

Dělat nedostupnou mi nejde… Už.

Reakce:
Aduš8
Závislačka 4127 příspěvků 14.03.19 11:24

Jste spolu chvíli a kontroluješ ho jako stíhačka. Pokud by s tebou nechtěl být, nevrátí se k tobě. Možná si drží trochu odstup po vašem prvním rozchodu. V životě nekontroluje, jak často je můj manžel na WhatsApp nebo na Messengru. Už ze začátku mezi vámi není důvěra, na čem chceš vztah stavět? A navíc, záleží na nastavení telefonu, já jsme třeba on-line pořád a to i přesto, že mu telefon leží celé odpoledne na stole :mavam:

Váš příspěvek
Reklama