Nevím, zda pokračovat ve vztahu, když máme jiný pohled na svět

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
31.12.19 12:14

Nevím zda pokračovat ve vztahu, jiný pohled na svět

Ahojky, jsem už zoufalá a nevím jak dál. Jsme s přítelem necelé 2 roky, v minulosti mi udělal zlé věci a zlé věci o mně řekl. Pořád si to pamatuju a i když jsme to vyřešili tak to ve mně je. Často jsem nervózní a vytáčí mě maličkosti. Přítel do mě často rýpe(on tomu říká sranda a směje se), když chci řešit problém nikdy si o tom neumí povykládat. Nevím jestli máme budoucnost. Není snad týden kdy se nechytneme. On má rozdílné názory než já. On je hodně rozhahovačný(já nejsem taková že si pro korunu nechám vrtat koleno) jenže on si snad každé dva týdny koupí něco na oblečení(1tričko=1300kč cca). Na auta taky…já mám auto které mě nenechá ve štychu..jen není nějak vyšperkované, on o něm říká, že je škaredé, že by si to nikdy nekoupil zato on má auto, které v zimě nevyjede menší kopeček, ale vevnitr to má snad každou kokosinu.

On je jedináček, je mu 25 a bydlí u matky. Drahé auto, drahé oblečení, ale to jen proto, že nic neplatí. Když se bavíme o bydlení řekne mi, že proč by měl vyhazovat třeba 10000 měsíčně za bydlení když ten byt nebude jeho(pritom 10000 mesicne vyhodi za obleceni, ktere si vezme 10× a potom uz ho v tech haldach nemuze najit) ze počkáme až dostuduju (a budeme těch 10000 utrácet napůl). Říkám, že kdyby bydlel sam je to pro jeho dobro aby se naučil o sebe starat(jeho maminka mu donese vše až pod nos) pritom doma nic nedela, vecne si stezuje ze je unaveny(v praci sedi u pocitace)Nechápe, že já po škole hned nebudu mít tolik peněz abych hned bydlela s ním to on neřeší, ale nenabídne že bude platit aspoň o 20% víc než já když pracuje už asi 6 let…on říká, že vše napůl, že nebude chlap co živí babu(to chápu, ale tohle není živení baby).

Zase na druhou stranu ho mám ráda, na něm jde vidět, že on me taky. Udelal by pro me co mi na ocich vidi, je pozorný, mysli na me…jen mame problem v nazorech a asi i ve forme humoru(jenze kvuli tomuto se porad dostáváme do sporu) tak mi poraďte prosím.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
43143
31.12.19 12:20
@Anonymní píše:
Ahojky, jsem už zoufalá a nevím jak dál. Jsme s přítelem necelé 2 roky, v minulosti mi udělal zlé věci a zlé věci o mně řekl. Pořád si to pamatuju a i když jsme to vyřešili tak to ve mně je. Často jsem nervózní a vytáčí mě maličkosti. Přítel do mě často rýpe(on tomu říká sranda a směje se), když chci řešit problém nikdy si o tom neumí povykládat. Nevím jestli máme budoucnost. Není snad týden kdy se nechytneme. On má rozdílné názory než já. On je hodně rozhahovačný(já nejsem taková že si pro korunu nechám vrtat koleno) jenže on si snad každé dva týdny koupí něco na oblečení(1tričko=1300kč cca). Na auta taky…já mám auto které mě nenechá ve štychu..jen není nějak vyšperkované, on o něm říká, že je škaredé, že by si to nikdy nekoupil zato on má auto, které v zimě nevyjede menší kopeček, ale vevnitr to má snad každou kokosinu.

On je jedináček, je mu 25 a bydlí u matky. Drahé auto, drahé oblečení, ale to jen proto, že nic neplatí. Když se bavíme o bydlení řekne mi, že proč by měl vyhazovat třeba 10000 měsíčně za bydlení když ten byt nebude jeho(pritom 10000 mesicne vyhodi za obleceni, ktere si vezme 10× a potom uz ho v tech haldach nemuze najit) ze počkáme až dostuduju (a budeme těch 10000 utrácet napůl). Říkám, že kdyby bydlel sam je to pro jeho dobro aby se naučil o sebe starat(jeho maminka mu donese vše až pod nos) pritom doma nic nedela, vecne si stezuje ze je unaveny(v praci sedi u pocitace)Nechápe, že já po škole hned nebudu mít tolik peněz abych hned bydlela s ním to on neřeší, ale nenabídne že bude platit aspoň o 20% víc než já když pracuje už asi 6 let…on říká, že vše napůl, že nebude chlap co živí babu(to chápu, ale tohle není živení baby).

Zase na druhou stranu ho mám ráda, na něm jde vidět, že on me taky. Udelal by pro me co mi na ocich vidi, je pozorný, mysli na me…jen mame problem v nazorech a asi i ve forme humoru(jenze kvuli tomuto se porad dostáváme do sporu) tak mi poraďte prosím.

Jaké zlé věci ti udělal? Mně ideální nepřijde. Leda tak pro bárbínu se stejně vypatlaným mozkem, co jí bejvák koupí papá a přidá ještě auto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.19 12:26

Jako by jsi byla s mim bývalí manželem :roll: a já, ty. Nebude to dělat dobrotu nikdy. Jste každý jiný.

• Citovat
  • Nahlásit
128
31.12.19 12:27

Já bych s takovým člověkem nevydržela. I když ho máš ráda a on očividně tebe taky, ale to neznamená, že nemůžeš mít ráda i někoho jiného, kdo bude mít stejné názory.
A co když budete mít dítě? To vás nebude živit a ty jak z mateřské potáhneš všechno na půl?
Dokážeš si teď představit, že spolu budete třeba i za 5 let? A když tak moc říká, že všechno na půl, tak by mě zajímalo, jestli by se s tebou staral o domácnost na půl :mrgreen: když teď má mamahotel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.19 12:28

@Russet Říkal mi škaredé věci na vzhled (ze mam prsa jak mala holka, ze mam moc velky zadek, popisoval mi jak jeho byvala mela neskutecne prsa. A dokonce s byvalou kdyz uz jsme byli spolu byl na vylete (nevim zda spolu neco meli, ale překonala jsem to protoze ho moc miluju) a on si to uvedomil od te doby se chova uzasne a jen me chvali jak vypadam a ze by me nikdy nevymenil. No a jak pises ze je pro barbinu, tak jeho bývalé takove barbinky byly…ctyrky prsa, dlouhe hubene nohy a zmalovany oblicej. Ja takova bohuzel nejsem, ale nejsem skareda ani tlusta…znam chlapy kteří by se mohli po, ale on je bohuzel na prsa krere ja nemam. Mimochodem on taky nema telo jak playboy.

• Citovat
  • Nahlásit
8520
31.12.19 12:29
@Russet píše:
Jaké zlé věci ti udělal? Mně ideální nepřijde. Leda tak pro bárbínu se stejně vypatlaným mozkem, co jí bejvák koupí papá a přidá ještě auto.

Souhlas. :kytka: Co že pro tebe dělá? Ne, určitě nepokracovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.19 12:31

@Dlouhovlasá
No on je prave docela zdechlý, zeptá se sice zda nechci s necim pomoct(kdyz teda reknu jo moc se mu to nelibi, ale udela to)

• Citovat
  • Nahlásit
2167
31.12.19 12:34

Nedočetla jsem, za mě ani náhodou.. 8o :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.19 12:34

Teď nám moji rodiče na Vánoce koupili víkend na wellness hotelu. Já jsem z toho nadšená, moc jsem jim poděkovala(protoze vim ze to neni uplne levne) a muj pritel? Ja jsem mu to ukazala jak jsme byli o samote a rekl jen: tak super aspon se vyvalíme. Ja vytrestila oci co to z nej vypadlo. Ani rodicum nesel podekovat nic, jakoby samozrejmost

• Citovat
  • Nahlásit
2606
31.12.19 12:36

Bojím se, že tohle nemůže klapat… máte příliš rozdílný životní styl (včetně názorů na utrácení) a ten odlišný smysl pro humor, to je taky problém… obávám se, že ti to bude vadit čím dál tím víc :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
128
31.12.19 12:37

Na tvem miste bych zacala u sebe a svem sebevedomi. Nepises, jakou skolu studujes, ale pokud VS, dala bych si prihlasku na erasmus a alespon na semestr odjela. Ziskas sebeduveru, ze neco zvladnes a mozna uvidis vas vztah v jinem svetle.
Za me mamanka nebrat, ale ja nejsem ty :) drzim palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2606
31.12.19 12:37
@Anonymní píše:
Teď nám moji rodiče na Vánoce koupili víkend na wellness hotelu. Já jsem z toho nadšená, moc jsem jim poděkovala(protoze vim ze to neni uplne levne) a muj pritel? Ja jsem mu to ukazala jak jsme byli o samote a rekl jen: tak super aspon se vyvalíme. Ja vytrestila oci co to z nej vypadlo. Ani rodicum nesel podekovat nic, jakoby samozrejmost

Prostě nevděčnej spratek, kterej si očividně nebude vážit nikdy ničeho…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
128
31.12.19 12:38
@Anonymní píše:
@Russet Říkal mi škaredé věci na vzhled (ze mam prsa jak mala holka, ze mam moc velky zadek, popisoval mi jak jeho byvala mela neskutecne prsa. A dokonce s byvalou kdyz uz jsme byli spolu byl na vylete (nevim zda spolu neco meli, ale překonala jsem to protoze ho moc miluju) a on si to uvedomil od te doby se chova uzasne a jen me chvali jak vypadam a ze by me nikdy nevymenil. No a jak pises ze je pro barbinu, tak jeho bývalé takove barbinky byly…ctyrky prsa, dlouhe hubene nohy a zmalovany oblicej. Ja takova bohuzel nejsem, ale nejsem skareda ani tlusta…znam chlapy kteří by se mohli po, ale on je bohuzel na prsa krere ja nemam. Mimochodem on taky nema telo jak playboy.

Jak kdyby jsi za to mohla, že máš malé prsa. :roll: já takové muže nechápu, ať si jde za byvalkou, nechápu, že jsi mu to trpěla ;) máš na lepšího, který si tě bude vážit a brát tě takovou jaká jsi a nebude tě urážet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
915
31.12.19 12:38

Zarazilo mě tam více věcí, ale ty finance asi nejvíc, už dopředu ví, jak to bude bez diskuze.. asi pořádný vyčůránek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4419
31.12.19 12:44

Myslím si že je to ztracený čas s ním…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu