Nevím, v jakých intervalech kojit

Anonymní
9.1.20 18:42

Nevím zda se přihlásí o jidlo miminlo

Ahoj, mám skoro měsíčního chlapečka, a v porodnici mě říkali kojit každé 2 hodiny. Když jsem přijela domů, tak v noci hrozně brecel.asi chtěl spinkat.. Tak jsem ho nechala, a budi se po 3 hodinách cca bez place. Ale přes den ho budím zhruba po dvouch hodinách, ale teď poslední dny mi přijde že pije méně a nemá hlad. Pije třeba 3 minutky, pak zavře pusu a končíme. Usne. Nevím zda si vyloženě třeba řekne o jidlo.. Nechci ho nechat hladovet. Mám ho budit? Nebo zkusit kdy si o jidlo řekne? 8o Mám dost bobky z toho že přijdeme k doktorce a ta řekne ať dam UM.. Kdyz ho nechám prostě ať si řekne sám.. Taky jsem četla že by se nemělo kojit za více jak 3 hodiny, protože klesá tvorba mléka.. Mléka mám dost, jen ho začali trapit prdiky. :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10417
9.1.20 18:47

Proč ho, proboha, každé dvě hodiny budíš. Nech ho spát, mně někdy malý spal i čtyři, pět hodin a pak se pořádně napucnul. Ani hlad mit nemůže. Pokud máš mléko a dítě nebrečí hlady, proč by to doktorka měla říkat, ať přejdeš na UM? Řiď se svým dítětem, ne tím, co to řeknou chytré sestry v porodnici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1228
9.1.20 18:47

Nebud ho, davej prso na pozadani, neboj to poznas :palec: na naky casy se vykasli a UM do nej necpi :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.1.20 18:59

No, dle starých porodnickych rad, které už ale stejně nikdo neposlouchá to bylo po 3 hodinách, nechápu, kde kdo vzal ty dvě hodiny. Jinak pokud máš dítě narozené v termínu (ne předčasně) s normální porodní váhu, absolutně nechápu, proč bys ho, proboha, měla budit na jídlo. Až bude chtít, řekne si.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1558
9.1.20 19:04

Vubec neres nejaky 2 hodiny, to je akorát na budku, jak sama vidis. Ji malo, protoze po 2 hodinach ani mit hlad nemuze… V noci bych nebudila vubec, at se vzbudi sam. A pres den poznas, ze ma hlad ne? Zacne si cpat ruce do pusinky, plakat… Pokud mas mliko a maly pribyva na vaze, je vse ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.1.20 19:06

Já měla před lety noční můru, že mám miminko a tři dny jsem mu nedala najíst, protože jsem na něj úplně zapomněla a ono se neozvalo. V reálu si dítě o jídlo fakt řekne a to dost nahlas :) Až bude větší a budeš mít vyzkoušeno, po jak dlouhé době ji, tak pak mu můžeš dávat pravidelně ještě než začne řvát, teď holt na požádání a nebudit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7882
9.1.20 19:15
@Aduš8 píše:
Proč ho, proboha, každé dvě hodiny budíš. Nech ho spát, mně někdy malý spal i čtyři, pět hodin a pak se pořádně napucnul. Ani hlad mit nemůže. Pokud máš mléko a dítě nebrečí hlady, proč by to doktorka měla říkat, ať přejdeš na UM? Řiď se svým dítětem, ne tím, co to řeknou chytré sestry v porodnici.

Souhlas

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.20 19:19

@anonymni_prezdivka v porodnici mi to tak říkali :think: v noci právě nebudim hodně brečel.. Jinak měl 3000g, při odchodu měl 2800g, a ted má 3700g :think:

• Citovat
  • Nahlásit
1228
9.1.20 19:25
@Anonymní píše:
@anonymni_prezdivka v porodnici mi to tak říkali :think: v noci právě nebudim hodně brečel.. Jinak měl 3000g, při odchodu měl 2800g, a ted má 3700g :think:

Vse v naprostem poradku :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7524
9.1.20 19:54

Nebudit, řekne si určitě samo neboj. Spánek je taky dulezitej pro růst a bříško si taky musí někdy odpočinout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1362
9.1.20 20:48

Moje teta vzdy rikala, kdyz spi, tak roste :), budit jen kdyby neprospival, dokud prospiva nechala bych. Jako zase asi ne pet hodin (pres den), ale v noci nechala spat. Prvniho jsem kravka budila, dle rad doktorky a byla to pekna hovadilost. druheho jsem uz nebudila, vzbudil se sam. a vsichni jsme lip spali

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat