Nevím, zda se začít snažit o dítě nebo hledat práci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.18 09:34
Nevím, zda se začít snažit o dítě nebo hledat práci

Prac. smlouva mi skončila během RD. Dcera bude mít v březnu roky a půjde do školky a já už hledám práci. Chci nějakou v místě bydliště, abych nemusela dojíždět. Myslela sem, že hned nebudu toužit po druhém dítěti, ale začala sem toužit po miminku. Chlapovi je to tak nějak jedno. A jako na potvoru ted kolem mě většinac známích čeká druhé dítě. Celkem mě to bolí. Žádné dluhy nemáme i když hledáme ted větší byt.

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 19.03.18 09:36
@Anonymní píše:
Prac. smlouva mi skončila během RD. Dcera bude mít v březnu roky a půjde do školky a já už hledám práci. Chci nějakou v místě bydliště, abych nemusela dojíždět. Myslela sem, že hned nebudu toužit po druhém dítěti, ale začala sem toužit po miminku. Chlapovi je to tak nějak jedno. A jako na potvoru ted kolem mě většinac známích čeká druhé dítě. Celkem mě to bolí. Žádné dluhy nemáme i když hledáme ted větší byt.

pokud Ti už skončila RD, tak budeš bez mateřské.. nejdřív bych si našla práci, pak nějaký čas vydržela :think:

karkarka
Závislačka 2658 příspěvků 19.03.18 09:42

Vzhledem k tomu ze je konec brezna a dcera jde do skolky, nasla bych si praci, chvíli pracovala abych mela narok na materskou.

Popokatepetla
Závislačka 3144 příspěvků 19.03.18 10:19

Našla bych si práci (ideálně na dobu neurčitou) a snažit o druhé bych se začala po zkušební době.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.18 10:33

Rodičák mi končí na konci září. Je mi 31 a muži 39 a mám strach aby časem ještě druhé chtěl. Už ted myslí raději na sebe a klid.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >