Nevím, zda se začít snažit o dítě nebo hledat práci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  19.03.18 09:34
Nevím, zda se začít snažit o dítě nebo hledat práci

Prac. smlouva mi skončila během RD. Dcera bude mít v březnu roky a půjde do školky a já už hledám práci. Chci nějakou v místě bydliště, abych nemusela dojíždět. Myslela sem, že hned nebudu toužit po druhém dítěti, ale začala sem toužit po miminku. Chlapovi je to tak nějak jedno. A jako na potvoru ted kolem mě většinac známích čeká druhé dítě. Celkem mě to bolí. Žádné dluhy nemáme i když hledáme ted větší byt.

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56763 příspěvků 2 inzeráty 19.03.18 09:36
@Anonymní píše:
Prac. smlouva mi skončila během RD. Dcera bude mít v březnu roky a půjde do školky a já už hledám práci. Chci nějakou v místě bydliště, abych nemusela dojíždět. Myslela sem, že hned nebudu toužit po druhém dítěti, ale začala sem toužit po miminku. Chlapovi je to tak nějak jedno. A jako na potvoru ted kolem mě většinac známích čeká druhé dítě. Celkem mě to bolí. Žádné dluhy nemáme i když hledáme ted větší byt.

pokud Ti už skončila RD, tak budeš bez mateřské.. nejdřív bych si našla práci, pak nějaký čas vydržela :think:

karkarka
Ukecaná baba ;) 2005 příspěvků 19.03.18 09:42

Vzhledem k tomu ze je konec brezna a dcera jde do skolky, nasla bych si praci, chvíli pracovala abych mela narok na materskou.

Popokatepetla
Závislačka 2733 příspěvků 19.03.18 10:19

Našla bych si práci (ideálně na dobu neurčitou) a snažit o druhé bych se začala po zkušební době.

Anonymní  19.03.18 10:33

Rodičák mi končí na konci září. Je mi 31 a muži 39 a mám strach aby časem ještě druhé chtěl. Už ted myslí raději na sebe a klid.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Instagrame, díky! Novinka zvaná Toblerone tunel dělá radost celému světu

Instagram je skvělá věc. Nejenže se zde můžete podívat na krásné fotografie... číst dále >

Udělala chybu? Příběh Daniely, která chtěla seriálovou smrt, a přišla televizní

Daniela Šinkorová byla předurčená k tomu stát se hvězdou první kategorie a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Reklama