Nevím zda zůstat s maželem nebo být s mladším partnerem

100
21.11.15 09:55

Nevím zda zůstat s manželem nebo být s mladším partnerem

Ahoj holky jsem bezradná nevím už co mám dělat…jsem vdaná 6 let s partnerem si nerozumím, 5 let spolu nespíme takže jsem bez toho dlouho, zvykla jsem si a ani mi to nechybí…několik let psychicky deptal syna a mě se tím dost zhnusil nemohu mu to odpustit i když ted se chová lépe, jinak ale nepomáhá je hrozně pohodlný jen leží u televize práci má 4 dny a pak 4 dny volno, já spím v kuchyni aby mě neotravoval, jenže být s ním jen kvůly dětem a financím dál? Bohužel nemám práci dlouhodobě marodím s psychikou, vždy to dopadne stejně pár měsíců se snažim, beru léky a nakonec skončim vždy na pár týdnů v nemocnici protože to přestanu zvládat :,( ted jsem propuštěná a bojim se co bude dál…do toho jsem se zamilovala bohužel do mladšího partnera, on mě prý velmi miluje, je moc hodný a chytrý mám si s ním co říct, jenže…má také velké psychické problémy a často to řeší prášky na spaní a pitím…pořád jsem čekala zda se v tom srovná, necítím se na to žít s někým a tahat ho nahoru, když jsem sama na tom zle…je to jak začarovaný kruh a já už nevím co bych mohla dělat, to že nemám práci a fin jistotu mě velmi trápí připadám si neschopná a k ničemu, nenávidím se, snažím se sbírat síly a jít dál ale často to nejde…co by jste dělaly v mé situaci? Hrozně jsem si přála být sama abych se mohla léčit a být v klidu, kvůly fin. situaci je to ale nereálné…

Příspěvek upraven 21.11.15 v 09:59

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2687
21.11.15 09:57

To ty vyres hlavne svoje problemy, protoze se dostanes jeste do vetsich sracek nez jsi, ten novej te necha a budes sama na dite bez penez a s problemama. :think:
A proc spolu nespite, ten tvuj manzel nechce nebo ty?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
100
21.11.15 09:59

@Scarabeuss já nechci a nemůžu s nim spát, vadí mi i to když se mě dotkne…no jenže jsem bez práce nevím jak to řešit je to jak bludný kruh, a vygradovalo to poslední dva tři roky.

Příspěvek upraven 21.11.15 v 10:01

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2687
21.11.15 10:00
@ElenLea píše:
@Scarabeuss já nechci a nemůžu s nim spát.

Aha no, chudak manzel, ma doma narusenou zenskou, ktera s nim ani nechce spat. 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6036
21.11.15 10:01

SAMA

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
100
21.11.15 10:02

@Scarabeuss jenže já ty problémy mám ikvůly němu byla jsem ve vztahu neštastná a hodně se mi zhoršily problémy co byly dřív v menší únosné míře (sociální fobie, úzkostná porucha, deprese nyní i kolapsy), dřív jsem tohle takhle moc neměla…psychicky mi týral syna…musel jít kvůly němu na internátní školu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2687
21.11.15 10:05
@ElenLea píše:
@Scarabeuss jenže já ty problémy mám kvůly němu, dřív jsem tohle neměla…psychicky mi týral syna…musel jít kvůly němu na internátní školu…

On by mel nejspis jinou verzi, ale ikdybys mela pravdu, tak proste hlavne musis vyresit svoje problemy, tu praci, psychiku.
Predpokladam teda, ze nemas kam jit k rodine nebo tak, protoze to bys jinak uz nekam davno sla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8269
21.11.15 10:08
@ElenLea píše: …musel jít kvůly němu na internátní školu…

Ale to vypovídá něco hlavně o tobě jako o matce.
Líto je mi jenom toho kluka..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Republic
21.11.15 10:12

@ElenLea A syn neni jeho? Ja byt tebou tak zacnu pomalu pracovat, brigady muzes i pri invalidnim duchodu. Ten pracovni rezim si zajedes a nebude to pro tebe tak narocny. Byt je jeho? Toho mladsiho muzskeh byt nechala byt, nevadi, ze ma take problemy, to bych spis videla jako plus, problem je spis, ze jak to resi - alkohol:-( Spolehlivy partner to neni.

• Nahlásit
  • Citovat
100
21.11.15 10:14

@Scarabeuss ano kdybych měla možnost dávno bych někam šla, k rodině to bohužel nejde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
100
21.11.15 10:15

@Klementyna klukovi to pomohlo má výbornou školu, učí se ted mnohem lépe beru si ho na víkendy, je v pořádku o to mi šlo aby byl na tom dobře syn

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
100
21.11.15 10:18

@KayaRepublic právě zatím mi invalidní důchod zamítly přesto že jsem měla dlouhodobé problémy a stále mám podala jsem námitku a ke komisi jdu 7.12. :nevim: v tom jsem viděla šanci jak odejít a začít znovu jenže bohužel..do práce samozřejmě bych moc chtěla až to půjde a zlepší se můj stav.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
100
21.11.15 10:19

Bohužel v tomhle stavu mě nikde nechtějí přijmout :( nedivím se ale prostě se musím z toho všeho nějak dostat jinak to nedopadne dobře

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
100
21.11.15 10:20

@KayaRepublic kluk není jeho…s ním mám skoro 5 letou holčičku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8269
21.11.15 10:26

Ty jo, dohle já nemůžu ani číst, jak je mi z toho těžko u srdce..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama