Nevíme si a dcerou rady, jsem zoufalá

25.1.20 21:56

Nevíme si a dcerou rady, jsem zoufalá

Ahoj já jsem máma tří dětí. Mám 13 letou dceru, 8 letou dceru a 5 letého syna. Problém je ze 13 letou dcerou, špatná hygiena atd… Dceru musíme dokopat k hygieně, umytí rukou, sprcha, převléknutí… Dcera si neutírá pupku po záchodě jelikož má vždy totálně kalhotky od moči a už to nejde ani vyprat takže zítra musíme koupit nový :roll: :zed: rostou ji prsa nechce nosit podprdu a to žádnou.. Na vše kašle a nevíme co s ní, všichni hygienu dodržujeme. Prosím poraďte jak na ní za každou odpověď vám budou vděčná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

913
25.1.20 21:59

@Mámakterámátřiděti a to je to jediné, co je na ní zvláštní? Chová se a komunikuje s vámi jinak normálně? Škola, zájmy, kamarádi, to všechno tak nějak odpovídá očekávání? A co vám na to všechno říká?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12182
25.1.20 21:59

Tato diskuse už tu byla několikrát

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.1.20 22:06

@stinga a jak to dopadlo, je to troll?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12182
25.1.20 22:11
@prejeta_zaba píše:
@stinga a jak to dopadlo, je to troll?
:nevim: nevím, to už si nepamatuju, ale přesně to samé tu bylo
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12182
25.1.20 22:12

@prejeta_zaba no registrována dnes, to bude troll

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.1.20 22:20
@elibro píše: @Mámakterámátřiděti a to je to jediné, co je na ní zvláštní? Chová se a komunikuje s vámi jinak normálně? Škola, zájmy, kamarádi, to všechno tak nějak odpovídá očekávání? A co vám na to všechno říká?

Ve škole má max.2 kamarádek pár má jinak tráví čas hlavně na počítači

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.1.20 22:21
@stinga píše:
@prejeta_zaba no registrována dnes, to bude troll

V žádném případě nejsem troll. Pouze si nevím rady s dcerou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4824
25.1.20 22:28
@Mámakterámátřiděti píše:
Ve škole má max.2 kamarádek pár má jinak tráví čas hlavně na počítači

Může za tím být nějaký hlubší problém, ale na to budeš muset přijít asi s nějakým klinickým psychologem, jenom podle toho, že se nemyje, to tu nikdo nepozná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7691
25.1.20 22:28
@Mámakterámátřiděti píše:
V žádném případě nejsem troll. Pouze si nevím rady s dcerou.

Mám tři dcery a nikdy jsem podobný problém neřešila.. podprsenka snad není povinnost a koupila bych ji třeba nějakou knihu o dospívání, nám se líbila abeceda půvabu, moc hezký napsané a popsané jak se ma dívka o sebe starat.. vzala bych ji ke kadeřnici, koupila pěkný lak na nehty apod..a také slipove vložky.. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.1.20 22:46

Nechci skočit na trolla, proto píšu jako anonym. Jaký máte s dcerou vztah? Bavíte se s ní, věří vám? Bavíte se s ní i jinak než Ahoj-co ve škole-dobrý? Máte normální rodinné prostředí? Nemá nějaké problémy ve škole, mezi vrstevníky, v rodině? Pokud se nesvěří vám, tak třeba někomu jinému - kamarádce, učitelce, lékaři? Protože tohle moc normálně nevypadá. Je možné, že má třeba jenom problém s únikem moči, což se dá řešit Kegelovými cviky a intimkami, případně návštěvou lékaře, ale třeba se bojí se svěřit s tak intimním problémem. :nevim: Ale, aby holka neřešila, že zapáchá a je špinavá, to není normální a řešila bych to rozhodně razantněji a dřív než diskuzí na internetu. 8o

• Nahlásit
  • Citovat
3330
25.1.20 22:58

Vysvětlovat vysvetlovat a hlídat. Prostě nic jiného. Neřešila bych tady jal některé přemyslí pomalu demenci, ale lenost. Prostě je líná se umýt, kašle na sebe
Bohužel to budete muset vydržet a neustále ji kontrolovat. Časem z toho vyroste. Vysvětlovat stále dokola. A zakázala bych pc a telefon… Přesně má dcera…tohle zkoušela taky..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8821
25.1.20 23:01

To je blbost, že moc nejde vyprat, ne? Už ji je 13, není to prostě prirozenej výtok?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.1.20 23:02

Já si myslím, že je to troll. Nebo spíš tak napůl. Autorka je podle mě ta třináctiletá dcera :). Takže nějaký základ v pravdě tam možná bude. Matka tří dětí by věděla, že moč lze vyprat bez problémů :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1661
25.1.20 23:14

Jasne ze moc jde vyprat, jak se asi perou latkove pleny? :lol: Od vety, ze zitra jdou nakupovat nove pradlo, me napadlo, ze to bude troll.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama