Nevím, jestli jsem normální ale už nemohu dál

Anonymní
17.9.20 21:16

Nevím,jestli jsem normální a už nemohu dál

Ahoj, už nevím, co mám dělat, jsem zoufalá, nešťastná a nedokážu nic dělat. Je mi špatně ze sebe samotné. Ale k věci, jde o nevěru ze strany mého přítele, jsme spolu 7 let a máme holčičku 2 měsíce. Bylo to před měsícem a pár dny. Pamatuji si bohužel i den. Nicméně přítel si z toho vůbec nic nedělá, prý to byl jen úlet a uvědomil si jak moc mě miluje. Já mu ale už vůbec nevěřím, protože si s ní furt volá že co jako, je to kamarádka. Tak jsem vzala telefon a to číslo elegantně vymazala, a reakce byla že jsem svině proč to mažu a půl dne se z toho moh posrat.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2530
17.9.20 21:21

Než jsem začala číst Emimino, tak jsem netušila, kolik lidí má vztahy fakt úplně tragický.

Jak chceš poradit? Jen z těch pár řádků je jasný, že je všechno špatně. Dítě s přítelem, nevěra a nulová sebereflexe, lezení do telefonu, nadávky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1051
17.9.20 21:24

No, ve chvíli, kdyby mě parner podvedl, tak v tu chvíli by pro mě ten vztah skončil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
256
17.9.20 21:27
@glaubie píše:
No, ve chvíli, kdyby mě parner podvedl, tak v tu chvíli by pro mě ten vztah skončil.

Asi tak no a jestě kdybych poslouchala nadávky když zakročím…už to bych doufala že bych dělat nemusela…takovou kamarádku chce mít tak ať si jí má…skončila bych s ním to si nezasloužíš…jsi normální narozdíl od frajera

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.9.20 21:32
@MrsNorris píše:
Než jsem začala číst Emimino, tak jsem netušila, kolik lidí má vztahy fakt úplně tragický.Jak chceš poradit? Jen z těch pár řádků je jasný, že je všechno špatně. Dítě s přítelem, nevěra a nulová sebereflexe, lezení do telefonu, nadávky…
@glaubie píše:
To jsem si říkala taky, ale jsem jak ve zlým snu, a nevím co mám dělat
  • Citovat
  • Nahlásit
23099
17.9.20 21:33
@Anonymní píše:
Ahoj, už nevím, co mám dělat, jsem zoufalá, nešťastná a nedokážu nic dělat. Je mi špatně ze sebe samotné. Ale k věci, jde o nevěru ze strany mého přítele, jsme spolu 7 let a máme holčičku 2 měsíce. Bylo to před měsícem a pár dny. Pamatuji si bohužel i den. Nicméně přítel si z toho vůbec nic nedělá, prý to byl jen úlet a uvědomil si jak moc mě miluje. Já mu ale už vůbec nevěřím, protože si s ní furt volá že co jako, je to kamarádka. Tak jsem vzala telefon a to číslo elegantně vymazala, a reakce byla že jsem svině proč to mažu a půl dne se z toho moh posrat.

Oba jste úplně někde mimo moje chápání normálního vztahu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1051
17.9.20 21:35

Zakladatelko myslím, že představa konce vztahu s otcem tvýho dítěte může být dost nepředstavitelná a zlej sen… Ale co když s ním zůstaneš a ten zlej sen budeš žít s takovým blbem celej život? No, je to na tobě.. V tomhle ti nikdo nemůže poradit..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1109
17.9.20 21:37

Od takového,,chlapa" bych šla okamžitě pryč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.9.20 21:42

@Meleys
Dnes jsme právě byly na procházce, já, on, jeho sestra se synem a naše malá. a on mi vzal telefon a začal s ní mluvit, načež jeho sestra mu vytrhla telefon a začala jí nadávat že jí rozbije držku za to co udělala, ona něco mlela a přítel jí ještě řekl ať se tím netrápí!!! Pak ten telefon dala sestra mě a já vypla hovor, a ona mi řekla, jeho sestra, že jsem fakt blbá a přítel se smál, že se jí bojím a že jsem trubka. Tak asi jsem přijdu si tak

• Citovat
  • Nahlásit
39
17.9.20 21:43

Milá zakladatelko, prosím neuražte se, tohle Vás bude bolet ještě dlouho, vážně se mu to nepovedlo a nabaluje se na to jedna chyba za druhou, a proto nejlepší co můžete udělat, je zajít k psychologovi. Zejména proto, aby Vám pomohl se s tím srovnat kvůli miminku, Vaše holčička bude tu bolest brzy silně vnímat a jistě pro ní chcete klidné zázemí. To je opravdu velmi dobrý důvod vyzpovídat se odborníkovi nejlépe na vztahy, jistě někoho takového v okolí máte.
Držte se, malá Vás potřebuje silnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.9.20 21:45

@glaubie
Já vím že ne, jen se chci vyzpovídat nemám komu, kdyby mi alespoň netvrdil, že jí poslal do hajzlu a najednou kamarádka…

• Citovat
  • Nahlásit
256
17.9.20 21:47
@Anonymní píše:
@Meleys
Dnes jsme právě byly na procházce, já, on, jeho sestra se synem a naše malá. a on mi vzal telefon a začal s ní mluvit, načež jeho sestra mu vytrhla telefon a začala jí nadávat že jí rozbije držku za to co udělala, ona něco mlela a přítel jí ještě řekl ať se tím netrápí!!! Pak ten telefon dala sestra mě a já vypla hovor, a ona mi řekla, jeho sestra, že jsem fakt blbá a přítel se smál, že se jí bojím a že jsem trubka. Tak asi jsem přijdu si tak

To je fakt hrozný neumím si to představit, já bych s ním být už nemohla seber se jestli na to máš odvahu doufám že ano sbal si věci a odejdi a nebo ať odejde on…musí si vybrat buď rodina nebo nějaká káča co mu roztáhne nohy…je to moc smutný ale nemusíš mu to trpět. Máš na vybranou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
256
17.9.20 21:48

Víš jak se to říká…chlapi většinou nemají jen kamarádky…já bych tohle nesnesla ještě tě ponižuje před ostatníma co tomu přihlíží… :( Dala bych mu na vybranou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.9.20 21:49

Ono se lehko radí typu hned s ním skončit, poslat ho do pr.. atd.. Já si to dřív taky myslela, ale když se do té situace dostaneš, najednou to vidíš jinak (když máte děti, společnou hypotéku, atd..)
myslím, že nevěra je bohužel už skoro v každém vztahu když to tak sleduji, znám spoustu vztahů, kdy jeden podvedl, ale zapracovali na tom OBA a ten vztah to nakonec posunulo a jsou spolu dnes šťastní..
záleží, jaký máte vztah celkově, jak si rozumíte (nejen v posteli), zda vás něco spojuje i mimo dítě (zájmy atd)..
Každopádně je teď fakt důležité, abys mu jasně dala najevo, že máš svou cenu a nebyl si tebou jistý, tedy tím, že budeš jak puťka všechno odpouštěť.. Zaměř se na sebe, určitě mu nemaž číslo nebo nevyčítej, nepředhazuj, buď si opravdu uvědomí oč může přijít a začne sekat dobrotu (jde to, opravdu) nebo ne a pak asi sama začneš uvažovat o tom, že tohle nemáš zapotřebí :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.9.20 21:51

@Mellam
Já se neurážim, už mě to bohužel napadlo… jenže já k smrti nenávidím nevěru, to nepřekonam vím že ne.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama