Nevím, jestli mi je manžel věrný

Anonymní
23.3.17 22:02

Nevím,jestli mi je manžel věrný.

Hodně z nás si položilo takovou otázku a i já si jí nějak poslední dobou často pokládám :? Jen by jsem se chtěla zeptat, jestli nemá některá z vás podobnou zkušenost s chováním manžela, přítele a na konec se to vysvětlilo už jako nedorozumění nebo se ta tvrdá realita potvrdila :roll: Začnu tím, co mě trápí a moc poprosím o anonym, je to soukromá záležitost a nerada by jsem, aby se to dozvěděla rodina, děkuji za pochopení :andel: S manželem máme dceru které jsou dva roky, před měsícem jsem byla s dcerou u rodičů na návštěvě a rozhodla jsem se že si pobyt prodloužíme. Manžel jsem upozornila na to, že odjíždíme ve čtvrtek a v neděli dorazíme domů. Byla sobota večer, dceru jsem uspala když tu mě začne zvonit mobil a volá manžel kdy dorazíme. 8o Pro mě totál překvapení, nepíšeme si ani nevoláme když jsem u rodičů, dáme si vědět jen pokud by bylo něco důležitého. Upozorním na to, že bylo osm hodin večer :roll: Zopakovala jsem mu, že jsme byli domluveni že přijedu s dcerou v neděli odpoledne a na to mi muž řekl ahááá já to popletl, já na vás čekám a myslel jsem že přijedete dneska 8o :zed: moc dobře ví, že dcera chodí kolem osmé spát a rozhodně by jsem večer nikam nejela. Vrtalo mi to hlavou ale časem na to zapomněla. Bohužel poslední dobou se snížila frekvence našeho sexuálního života, manžel si schovává mobil do bundy nebo kapsy u kalhot, poslední dobou ho skoro každý druhý den nabíjí i když jindy ho nabíjel jednou týdně a ještě to dělá tak vyčůraně že počká až odběhnu za dcerou, mobil si rychle vyndá, položí ho na stolek, chvíli ho tam nechá válet po chvilce ho sebere, vrazí na nabíječku a začne se strojit do práce, poletuje z koupelny do obýváku, nikde nemá stání a je evidentně nervozní :roll: :roll: když se ustrojí a oblékne rychle vytáhne mobil z nabíječky, hodí ho do pouzdra a strčí do kapsy a rychle maže do práce :roll: :zed: To si myslí jak jsem blbá nebo co :roll: :poblion: Další věc je, po týdnu jsme se milovali a bohužel z jeho strany nedošlo k orgasmu ani nebyl pořádně vzrušený :roll: a také jsem si všimla jedné dost podstatné věci na jeho penisu :oops: moc se omlouvám :oops: prostě ze spodní strany měl manžel penis jako by odřenej, spálenej :think: :nevim: nevím jak to popsat, je mi to tak trapný :oops: taková rudá čára a na konci té čáry jako by to bylo mokvavé, spálené :oops: :poblion: po dvou dnech měl penis celkově červený a začal se mu loupat :roll: :oops: já vím, asi se mi budete smát jak jsem trapná a jaká jsem stíhačka, aby jsem si s mužem promluvila a zeptala se ho na rovinu. Zkoušela jsem to ale muž mlží, nebo nevím jestli mlží třeba se opravdu pletu já a neprávem ho osočuju :oops: :nevim: Pořád má zamyšlený pohled, pozoru je mě když něco dělám, vše mu musím říkat dvakrát neb mě stejně nevnímá nebo zapomene :nevim: Je mě z toho strašně úzko, cítím napětí a cítím že se něco děje, nejsem v klidu, musím na tu situaci pořád myslet :? Poradíte prosím co si o tom o jsem vám napsala myslíte ale na rovinu :kytka: ještě poprosím o radu jak se na to snažit nemylset a jak se zbavit toho svízelného pocitu a tlaku v žaludku :? Já se snažím doma pořád něco dělat, uklízím, vařím, peču, tvořím s dcerou vše možné, chodíme na procházky aby jsem nemusela ani chvíli sedět a myslet na to, chodím na brigádu, jsem vytížená :) ale stejně myšlenky potvory se mi vloudí i do práce :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7965
23.3.17 22:13

To ze chlapi zapominaji to bych neresila muj tez nevi co jsme si vcera domluvili ale ten mobil a hlavne ta odrenina je teda divna 8o zeptala bych se asi na rovinu i kdyz neznam chlapa ktery by nezatloukal

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5812
23.3.17 22:24

No a co bys dělala, kdyby ti zahejbal? na to ses ho ptala, nebo od čeho má tu odřeninu? tam si moc nedovedu představit ani původ, ani následný mlžení…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5191
23.3.17 22:28

Nemá třeba nějaký zdravotní problém tak proto je třeba nervozní? odřenina nevím z čeho by mohla být, nikdy jsem se s tím nesetkala. Zeptej se ho od čeho to má.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6007
23.3.17 22:28

Stalo se poprvé, že neměl orgasmus?
Odřít se mohl o zip. Chlapům se to někdy stane.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5191
23.3.17 22:29
@MeloryNox píše:
Stalo se poprvé, že neměl orgasmus?
Odřít se mohl o zip. Chlapům se to někdy stane.

a jo to mě nenapadlo :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2565
23.3.17 22:35

Tak pokud fakt někoho ma, tak bych se bála abych neco od nej nechytila. Pokud teda ma takový problém s penisem. A jak to řešit? Ja se svoji povahou bych na nej hned vyrukovala a normalne se hi na rovinu zeptala, ze se ti neco na jeho chování nezdá. Ja tedy v sobe nic nedusim i kdybych měla ze sebe udělat blbce. Ale přece se nebudeš trápit…Buď bude zapirat nebo neco praskne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.3.17 22:36

Mně to bohužel připadá na nevěru. Hlídání mobilu, zasněné pohledy, odřený penis a i upadání vašeho sex. života… Kdybych byla na tvém místě, měla bych tytéž pocity. Ptát se ho nemá myslím cenu, stejně Ti nic nepřizná, můžeš zkusit pátrat a stíhat, jenže na to musíš mít nervy a žaludek… A radu jak na to přestat myslet Ti asi nikdo nedá, dokud se manžel nesrovná, asi Ti tím směrem budou utíkat myšlenky často. Ale mně, když jsem byla v těžké životní situaci a potřebovala jsem fungovat a být v klidu pro svoje děti, pomohly homeopatika Sedatif. Nebyla jsem po nich nijak omamena, jen jsem se citila vyrovnanější a získala jsem trošku jakoby nadhled. Tak možná to můžeš zkusit… :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3503
23.3.17 22:38

Zakladatelko, a ty trpis na mykozy? Nebylas treba nachlazena? Mozna to ma od tebe a projevilo se to u nej, nemusi to hned znamenat neveru…

Jinak, to ostatni…zeny na tohle maji proste sesty smysl. Poznaji, ze je neco jinak, nez obvykle. Jak si to tu popsala, tak tvoje obavy jsou asi fakt na miste…Vypada to na chovani nevernyho chlapa jak z prirucky…

Kdyz ses ho na to zeptala, jak zareagoval?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.3.17 22:44
@PandaVanda píše:
Zakladatelko, a ty trpis na mykozy? Nebylas treba nachlazena? Mozna to ma od tebe a projevilo se to u nej, nemusi to hned znamenat neveru…Jinak, to ostatni…zeny na tohle maji proste sesty smysl. Poznaji, ze je neco jinak, nez obvykle. Kdyz ses ho na to zeptala, jak zareagoval?

Ne, na mykozy netrpím :oops: a nespali jsme spolu týden :? Nevím co to měl ale přišlo mě to jako kdyby někde chytil právě ty kvasinky :oops: :poblion: od mě tenhle dárek nemá :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
3114
23.3.17 22:46

A má kdy být nevěrný? Mně tohleto všechno přijde jako možná nevěra. Hlavně ten mobil a ten sex. Moc bych vám ale přála, aby se to vysvetlilo jinak. A co byste delala v pripade, ze by byl manzel opravdu neverny?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.3.17 22:46
@kacenka8 píše:
Nemá třeba nějaký zdravotní problém tak proto je třeba nervozní? odřenina nevím z čeho by mohla být, nikdy jsem se s tím nesetkala. Zeptej se ho od čeho to má.

Nemá zdravotní problém. Ptala jsme se od čeho to má a muž mi řekl copak já vím? :roll: Nic tam nemám, co by jsem tam měl mít :roll: :zed: Popsala jsem mu tu jeho bolístku :poblion: stejně mě řekl že si vymýšlím, že tam nic nemá a musel by o tom vědět! :roll: :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
5191
23.3.17 22:48
@Anonymní píše:
Ne, na mykozy netrpím :oops: a nespali jsme spolu týden :? Nevím co to měl ale přišlo mě to jako kdyby někde chytil právě ty kvasinky :oops: :poblion: od mě tenhle dárek nemá :poblion:

Tak se ho zeptej co to má na přirození uvidíš co ti na to řekne. Třeba přizná barvu a proto je tak zaraženej. Pokud bude zapírat a ty poznáš že lže, věřím na šestý smysl u ženy a koukla se do telefonu. Já tohle nedělám, ale vždycky jsem měla jasno když se jednalo o nevěru a já měla tušení, telefon to potvrdil. Otázka je co budeš dělat kdyby to byla fakt pravda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.3.17 22:50
@sediza píše:
A má kdy být nevěrný? Mně tohleto všechno přijde jako možná nevěra. Hlavně ten mobil a ten sex. Moc bych vám ale přála, aby se to vysvetlilo jinak. A co byste delala v pripade, ze by byl manzel opravdu neverny?

Bohužel ano, má být kde nevěrný :? Nevím co by jsem dělala v tu chvíli až by jsem to zjistila ale určitě by jsem nesklopila hlavu a nevyklidila prostor :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.3.17 22:53
@kacenka8 píše:
Tak se ho zeptej co to má na přirození uvidíš co ti na to řekne. Třeba přizná barvu a proto je tak zaraženej. Pokud bude zapírat a ty poznáš že lže, věřím na šestý smysl u ženy a koukla se do telefonu. Já tohle nedělám, ale vždycky jsem měla jasno když se jednalo o nevěru a já měla tušení, telefon to potvrdil. Otázka je co budeš dělat kdyby to byla fakt pravda

Už jsem se ho ptala, tvrdil že tam nic nemá a že si vymýšlím :roll: blbá nejsem že jo, vidím to co vidím :zed: z něho nic nedostanu :? Právě že cítím přímo bytostně že se něco zlého děje :? Do mobilu mu koukat nebudu, stejně si mylsím že by jsem tam prd našla, není pitomej aby si tam nechával sms od milenky :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama