Píchá mě levý vaječník - čím by to mohlo být?

Anonymní
1.6.20 09:26

Nevíte čím by to mohlo být

Přeji všem krásný den.
Chtěla bych se zeptat než si zajdu k mudr.
Píchá mě levý vajecnik, nekdy vice a nekdy zase mene, nekdy když jen chodim a někdy zas když lezim, někdy se i stridaji levy a pravy, taky me picha v podbřišku (občas).
nevite cim by to mohlo byt??
HA neberu skoro 2 roky, ms mam nepravidelnou, ale ted se dostavila a mam ji už 10 den.
pohlavní styk ( nechraneny ) jsme meli pred i mezi ms. Pred ms asi 4 krat nebo 3 krat a pri ms asi 3 (po vykoupani, po hygiene).
taky mě boli žaludek a občas mam nevolnosti ( mota se mi hlava a je mi zle ), je mi na zvraceni nebo rovnou zvracim, je to dost neprijemne, nevíte čím by to mohlo být??
za každou radu budu ráda.
všem děkuji za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

313
1.6.20 09:34

Když bych to vzala z komplexního pohledu, nechala bych si zkontrolovat infekce. Co se týče těch bolestí v podbřišku, měla jsem to samé, ale mne zabolelo každou chvilku na jiném místě v podbřišku. Nemohli na nic přijít, a nakonec to byla ureaplasma a trochu i mycoplasma. Museli prelecit i přítele. Bolesti žaludku, s tím vám asi neporadím. Záleží co jíte, jak často, jestli u jídla nespechate. A věk, stres? Motani hlavy atd může být také od stresu, tlak, krční páteř nebo nějaké onemocnění. S tím vám poradí lékař.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.6.20 09:44

Děkuji za rychlou odpověď, Jinak bude mi 20 let.
u lékařky jsem byla dělala mi vyšetření a z jejiho pohledu mi nic není, o tech vajecnikach uz jsem ji říkala, kontrolovala me a rikala ze jsem v pořádku.
Začalo to az teď, nemam to dlouho době, pichani v podbřišku mam tak jednou za cas, jen ty vajecniky mě ted pichaji, nekdy vic a nekdy min :/.
Teď se přidali i ty nevolnosti :/ a je to takovy neprijemny no :/.
k lekari jdu az ve ctvrtek tak uvidím.

• Nahlásit
  • Citovat
1984
1.6.20 18:10
@Anonymní píše:
Děkuji za rychlou odpověď, Jinak bude mi 20 let.
u lékařky jsem byla dělala mi vyšetření a z jejiho pohledu mi nic není, o tech vajecnikach uz jsem ji říkala, kontrolovala me a rikala ze jsem v pořádku.
Začalo to az teď, nemam to dlouho době, pichani v podbřišku mam tak jednou za cas, jen ty vajecniky mě ted pichaji, nekdy vic a nekdy min :/.
Teď se přidali i ty nevolnosti :/ a je to takovy neprijemny no :/.
k lekari jdu az ve ctvrtek tak uvidím.

Muzes byt i nastydla zkus teple obklady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama