Nevíte, co by to mohlo být - uzliny?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Emadri
Kecalka 106 příspěvků 25.10.14 16:06
Nevite co by to mohlo byt - uzliny??

Ahojky, omlouvam se predem, jsem sileny panikar, co se tyka nemoci a deti. 7 letemu jeden den bolely kyvace vzadu na krku, bolelo ho pri otaceni hlavou, druhy den mu natekl krk pod celisti cca 2cm – 2.5 cm? na delku, spise ovalny tvar, oteklo mu to na obou stranach, pricemz na jedne vice a na dotek ho to i na te jedne bolelo, pres noc mirne ale opravdu jen mirne dychal pres nos ( hodne slaba ryma? ). Oba dny bez teplot a nachlazeni ( obcas kychnul) Dnes po prubuzeni ho nic nebolelo, je vesely, hraje si, jí, jen je vice vztekly nez obvykle. 3 tydny zpet slabe oodkaslaval jen takove ehm ehm a to pouze navecer, v tydnu se 3× v noci probudil s placem ( to normalne nedela, spi jak dudek), po uklidneni spal dal. Nyni to ma natekle porad, ale na bolest si uz nestezuje, dala jsem mu erius a ascorutin ( doporuceno v lekarne) jinak zazvorovy caj, vitamin c – citron, rakytnik, homeogene na bolest v krku, oscillo. Nevite co by to mohlo byt? pokud by mel teplotu tak jasna viroza ale takhle vice mene bez niceho? Dekuji

Reakce:
monrom
Nováček 25.10.14 16:22

Jakýkoli otok v oblasti krku je nejlepší konzultovat s doktorem! Může to být cokoli, banální i závažnější.

monrom
Nováček 25.10.14 16:25

Vypadá to, že natekly uzlinky podél kývače. Může to být reakce na angínu nebo jiný zánět v krku, nebo i uši.

Emadri
Kecalka 106 příspěvků 25.10.14 17:15

Prave ze nemocny nebyl uz asi rok, ted jen posledni 3 tydny navecer hodne mirne odkaslavani jen ehm ehm a nic jineho. Takhle mu nic viditelne neni, jen ja ho porad otravuji, ze mu chytam na krk. Na pohled neni videt zadna boule, jen na jedne strane jakoby opuchle od spodniho usniho laluckusvisle dolu, na dotek plocha opuchlina smerem dolu, na druhe skoro nic, tak ja fakt nevim, jestli zajit v pondeli k dr kdyz mu vlastne nic neni? Vcera ho ta jedna strana bolela, dnes uz ne. Jsem z toho vedle, ach jo :,(

Emadri
Kecalka 106 příspěvků 25.10.14 20:56

Holky mohla bych nekterou z vás, která bude ochotna, poprosit zda by zkusila u svého dítěte, jestli tam ty uzlinyvase ditko ma? Když syn za kloní hlavu směrem dozadu přejezdu mu prstem od ucha pod čelisti k bradě a tam. To ma opuchle jakoby oválný tvar. Vůbec nevím zda to tam měl i před tím a do pondělí se asi zbláznim než zajdu k dr omlouvám se blbne mi tablet

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Tip na výlet: Liberec a okolí

Tentokrát zveme na výlet do Liberce. Projeďte se vlakem, vyjeďte lanovkou na... číst dále >

Články z Expres.cz

5 důvodů, proč má Česko nakročeno k ekologické katastrofě

České luhy a háje procházejí těžkou zkouškou. Kůrovcová kalamita, zemědělské... číst dále >

Dominik Hašek pro Expres: Šikanovali mě, ale i já sám jsem dělal to stejné

Bývalá hokejová legenda, Dominik Hašek (54) od útlého věku žil jenom hokejem.... číst dále >