Nevíte, co je to za chorobu?

Anonymní
26.5.18 12:22

Nevíte co je to za chorobu?

Poslední 2 měsíce mám problém, mám občas bolest v podbřišku vystřelující do zad, výrazný výtok, a první měsíc se mi zpozdila MS skoro o celý měsíc teď jsem to nedostala skoro vůbec. Necítím se vůbec ok spíš ko.
Na gynekologii se přemlouvám delší dobu ale vždy z toho sejde nevíte co by to tak nějak plus mínus mohlo být. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14891
26.5.18 12:25

Plus mínus prostě budeš muset na tu gynekologii jít, tady ti to fakt nikdo nepoví :think:. Na co čekáš, když máš takové problémy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
147
26.5.18 12:31

Těhotná?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6810
26.5.18 12:37

Tady ti nikdo neporadí, mazej co nejdřív na gyndu, já měla taky rok problémy, silné bolesti podříšku, kolikrát jsem se nemohla ani narovnat, cyklus úplně rozhozený, v pá se manžel naštval protože už mám ms 4 týdny nonstop ráno jsem bolestí brečela, no… ve středu jdu na operaci, nález v děloze o cca 6cm, takže raději hned v pondělí vyraž ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Verun83
26.5.18 13:53

Proste cokoli, co musi videt gyndar. Na co cekas??? :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
1111
26.5.18 17:06

No.. Má mamka se také přemlouvala, když už se přemluvila, bylo pozdě… Před 3 týdny zemřela.. Rakovina děložního hrdla s metastázemi. K doktorovi šla s krvácením. Jinak jí nic nebylo… Snad jsem vám otevřela oči

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama