Reklama

Nevíte, co je to za květinu? A jak se o ni starat?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lavazza2
Zasloužilá kecalka 649 příspěvků 24.12.17 08:49
Nevíte co je to za květinu? A jak se o ni starat?

Ahoj lidičky :)

Předně všem přeji krásný Štědrý den a svátky :)

Mám dotaz - přítel mi dneska ráno donesl tuhle kytičku ve „vánočním provedení“, ale nějak se nezeptal o jakou kytku vlastně jde. :D
Poznám že to je cibulovitá rostlina, ale toť vše :D
Nerada bych ji zahubila, když nwm jak často ji zalévat apod.

Děkuji moc za reakce :kytka:

Reklama

Reakce:

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1913 příspěvků 24.12.17 08:51

Neni to hyacint? Jarní cibulovina. Obavám se ze v teto úpravě moc dlouho nevydrží. Nejlépe pak po zimě presadit do země, jestli se chytne.

sumys
Povídálka 42 příspěvků 24.12.17 08:57

Hyacint. Za pár dní odkvete, cibuli si můžeš na jaře zasadit do zahrady (v tom případě nestříhej listy dokud samy nezavadnou), nebo to prostě vyhoď :)

alisekR
Kelišová 5046 příspěvků 24.12.17 10:48

No přeci hyacint :lol: Já si trochu tedy rejpnu…je hrozný, jak dneska lidi nepoznají základní kytky, které rostou kdekomu na jaře v zahradě.
Nech ho kvést, pokud můžeš, dej ho do chladnější místnosti, dýl vydrží. Na jaře ho můžeš pak píchnout na zahradu do země. Je to cibulovina, trvalka. Po odkvětu ho sestříhni a hlěvně už moc nezalívej, cibule by začala hnít.

Berushka1
Kecalka 156 příspěvků 24.12.17 14:14

Ano je to hyacint, je to cibulovina stejně jako tulipán teď lehce zalít aby nestál ve vodě ale aby cibulka nevyschla po odkvětu odřízni a sem tam pokropit aby cibulka nevyschla, po odříznutí může být i ve sklepě(chladněji a tma) a na jaře můžeš zasadit do země… tam už se o to příroda postará :-D

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >