Nevíte, co je to za plenky?

5
19.1.20 12:26

Nevite, co je to za plenky?

Dobrý den, maminky,
nepoznate nahodou nektera, co je to za plenky (prilozim foto). Maji na lemu rybicky a z boku jsou takove svetlounce modre, pruhledne. Mely by byt na 4-9 kg (nebo 5-9, nejsem si jista). Dostali jsme je v plenkovem dortu, kupovane snad v lekarne. Vubec nevim, co je to za znacku. Kazdopadne nasi male vubec nesedi, mozna do nich jeste doroste, ale spis ji asi nesedi ten strih. Kdyztak bych je nabidla nekomu, komu vyhovuji, ale vubec nevim, co je to zac. Dekuji moc, hezky den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
39
19.1.20 12:57

Hm, připomíná to levné Nappy plenky, často na nich mění ten proužek, na který se přichytávají sucháče. Zkuste mrknout. Případně kontaktovat výrobce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3077
19.1.20 13:42

Pokud je chces darovat potrebne mamince, tak znacka neni ani tak potreba, staci zhruba velikost :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
19.1.20 16:37
@JanaDaR píše:
Hm, připomíná to levné Nappy plenky, často na nich mění ten proužek, na který se přichytávají sucháče. Zkuste mrknout. Případně kontaktovat výrobce?

Taky mi to pripada nejvic jako Nappy, resp. prisly mi nejpodobnejsi, kdyz jsem je zkousela vygooglit. Ale obrazky maji jine, tak me to zmatlo. Je mozne, ze jsou to ony, pokud obrazky casto meni, jak pisete. Diky za tip.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
19.1.20 16:43
@shadowbabe píše:
Pokud je chces darovat potrebne mamince, tak znacka neni ani tak potreba, staci zhruba velikost :palec:

No primarne jsem myslela, ze by je vyuzil nekdo, komu sedi. Ja je zkusila asi 4× a z toho 3× protekly, i kdyz to bylo jen pri curani pres den a to je mela pomerne kratkou dobu. Maly jsou nak volny kolem nozicek, pritom v pase jsou spis mensi. Nejak mi ji nejdou poradne oblict a zalepit, nebo jak to napsat. Ale jak pisete - nekdo kdo resi kazdou korunu by za ne treba byl rad a znacka by mu byla fuk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3077
19.1.20 20:05

Ty jo ale je fakt, ze si nevybavuji obrazkove plenky jako tyhle :think: ale mala uz pujde do skoly a mela dvoje plenky. Zkusila bych fakt asi jedine nabidnout nejake mamince v nouzi. Mala tehda dostala Lidl plenky a strasne hned olezla, tak sem je davala mamce pro hafaka :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.2.20 20:52

Dobrý den, pokud se nepletu tak tyto plenky byly původem vyráběny pro trh ve Francii. Vzhledem k volnému pohybu zboží v EU se ovšem zatoulaly téměř všude. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat