Nevíte co to je? Alergie?

241
31.12.19 11:03

Nevíte co to je? Alergie?

Dobrý den, nevíte co by to mohlo být? To se dnes objevilo naši 9 lety dceři na ruce, nevím co by to mohlo být, k snídani měla nugatovou koblihu, jinak nic zatím nejedla. Napadla mě prave alergie ale to je asi blbost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
31.12.19 11:12

Takovou vyrážku může vyvolat něco, co snědla dříve.
Nesahala na něco? Svědí jí to?
Takhle jsem se osypala po čistícím prostředku. Alergii může vyvolat cokoliv, ne jen to co člověk sní, ale vše s čím přijde do kontaktu.

• Nahlásit
  • Citovat
241
31.12.19 11:18
Ano prý ji to svedi. Včera měla spagety, mcdonald :mrgreen: jeste mě napadá máme morče a to si včera tahala ale nikdy nic.
@Anonymní píše:
Takovou vyrážku může vyvolat něco, co snědla dříve.
Nesahala na něco? Svědí jí to?
Takhle jsem se osypala po čistícím prostředku. Alergii může vyvolat cokoliv, ne jen to co člověk sní, ale vše s čím přijde do kontaktu.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
142
31.12.19 11:21

Něco podobného mám po slunění. Určitě je to na něco reakce. Jen zjistit na co :nevim: Pomáhal mi fenistil proti nepříjemnému svědění :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.12.19 11:25

Z morčete to klidně může být. Taky jsem to tak měla, nikdy nic a najednou… a po čase se mi nic nestalo.
Vyhýbat se morčeti, neškrábat a namazat fenistilem. Kdyby se to opakovalo, nezmizelo- šup k doktorům, alergologie.

• Nahlásit
  • Citovat
18081
31.12.19 11:27

Něco podobného mám ze stresu, z nervů :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.12.19 11:32

Může to být opravdu z čehokoliv. Já jako malá trpěla na vyrážky, ekzémy atd… nikoho by v životě nenapadlo, že to mám z ovocného čaje, do kterého se přidává ibišek. A že taky do mě nenalívali nic jiného. Zjistila jsem to až v dospělosti. Testovali mě na všechno možné, mléko, ovoce, zelenina, obiloviny, zvířata, pyly, trávy, seno, roztoči, jednou se přišlo i s tím, že to je alergie na čokoládu. Když se vynechala, tak vyrážky stejně byly, protože se ovocný čaj bez ibišku prostě nedělá :lol:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama