Flek pod pusou

311
5.4.17 20:35

nevite co to je? flek pod pusou

Dobry vecer, kdyz jsem dnes vedla syna do skolky, flek nemel. pred obedem jsem si ho vyzvedla a pod pusou mel tento flek. vypada to trosku jako podlitina. ucitelka rikala, ze nespadl a ke svacine meli jahlovou pomazanku a pecivo. Poradite co to je? dekuji predem za odpovedi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6529
5.4.17 20:39

Možná impetigo… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.4.17 20:43

Hihi, podle me je to cucflek ze sklenicky ;) Jako mala jsem si to taky udelala.. stane se to kdyz si clovek- mysleno vetsinou dite :D, prisaje sklenicku nebo hrnicek na pusu podtlakem vysati vzduchu ze sklenice/hrnicku..;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14474
5.4.17 20:43

@Black Cat impetigo vypada uplne jinak, to jsou takovy loziska, vzhledem spis jako opruzenina. Co nejaka alergie, nepil treba neco neobvykleho?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5208
5.4.17 20:46

Já hlasuju pro skleničkový cucflek, mám hodně podobnou fotku z první třídy :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13215
5.4.17 20:47

Syn toto mívá dost často. dává si spodní ret do pusy i s kusem kůže pod a jak chodí venku, tak to ofoukne a udělá se něco jako suchý ekzém. Ale stačí namazat jelením lojem a do rána to je OK. Pokud to je suché, zkus to promastit a ráno uvidíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.4.17 20:49

Jj, myslim ze synek ukaze velmi sikovne jak mu umi drzet sklenicka na puse bez drzeni :lol: Jako co si budem povidat- zabava je to skvostna, ale ty naaasledky.. :mrgreen: Ja to tedy na fotce nemam, ale pamatuju si to jak dnes, bylo mi dokonce - stydim se- skoro deset a tajne jsem mamce chodila na make- up, at to zamaskuju :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8963
5.4.17 21:01

Taky si myslím, že to je sklenickovy cucflek. :lol:
Sestřenka si ho jako malá taky vyrobila, úplně tmavě fialový, vypadalo to mnohem hůř a pro mě to byl odstrašující příklad, že jsem se o to ani nepokusila. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
311
5.4.17 21:02

Dekuji za odpovedi, budu tedy doufat, ze to byla sklenicka :-)) myslim, ze venku na takovy flek bylo dnes moc velke teplo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3117
5.4.17 21:02

Pokud je to cucflek tak je to fakt vtipný :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5436
5.4.17 22:14

Také bych to viděla na skleničku. A buď v klidu, zhruba před dvěma lety takhle blbnul můj syn (teď je mu 13). Naštěstí měl tenkrát prázdniny, protože „modřinu“ měl snad týden

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama