Nevíte co to může být?Bolest kostí

Anonymní
19.3.17 21:13

Nevíte co to může být?Bolest kostí

Dobrý večer maminky, už si nevím rady, tak si jdu pro radu kvám, jestli jste některá neměla něco podobného, názor, zkušenost…
Minulý rok o svátcích mě začalo brnětcelé tělo, v noci mi brněla levá ruka, záškuby svalů, bolest hlavy a očí. Vystresovala jsem se, že mám nádor na mozku nebo RS. Přidala se i bolest kyčelního kloubu, přední strany stehna a pak od kyčle dolů ke koleni z boku stehna. Obvodní lékař mě vyslechnul, přišla jsem k němu že mám asi nádor na mozku nebo RS. Předepsal mi léky, v lékárně jsem zjistila, že je to neurol :roll: :zed: Zapomněla jsem dodat, že jsem i tak nějak zvláštně viděla, jakoby rozmazaně nebo ne dost ostře a měla jsem ztrátu rovnováhy. V noci mě bolela ruka od ramene k lokti jako bych jí měla přeleželou. Taky jsem si říkala, jestli jsem neprodělala nějakou mrtvičku. V lednu se vše upravilo, ale už v červnu se mi vrátilo špatné vidění a nerovnováha. Opět jsem šla k obvodnímu lékaři a ten mě poslal na neurologii s podezřením na RS. Udělali mi MR i EEG, pak ještě nějaký UZ mozkových tepen(průtok krve)a vše v pořádku a bez nálezu. Doktor mě ještě proklepal kladívkem a byla mi diagnostikovaná tetanie, jsem hodně ve stresu. Doktor mi doporučil užívat hořčík. Zaběhla jsem i na oční a tam mi doktorka řekla, že to špatné vidění s poruchou rovnováhy je způsobeno nedokrvováním očních nervů a doporučila mi tbl. ginko biloba.
Chvíli byl klid ale po novém roce mě opět začaly bolet kosti nebo valy či co to je. Nejdřív jedna noha, opět kyčel a přední strana stehna, trochu koleno, zhruba dva týdny klid a pak to amé i na druhé noze. Bolesti se stěhují a bolí mě třeba i holeň, nárt, loket,…prostě kosti. Doktor mi tvrdí, že to kosti být nemůžou, tak jsem šla za ortopedem.Ten mě opět poslal za obvodním a doporučil udělat krev na borelii a revma. Vše negativní, i krevní obraz. Doktor to uzavřel s tím, že člověka obča bolí tělo a opět mi předepsal neurol :oops: Už si přijdu jako že si to snad vymýšlím a obtěžuju ho, bolesti jsem měla zhruba 3 týdny, pak zhruba 14 dní klid a dnes ráno to opět začalo, bolestí jako by tříse, ned kyčlema a stěhovavé bolesti. Aulin nezabral a k obvoďákovi už jít nechci. Mám jít znovu na ortopedii? Nevíte co ještě doplnit za vyšetření? Ještě mě napadla osteoporoza. Můžete mi někdo poradit? Omlouvám se za sloh :oops:

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

7292
19.3.17 21:15

Ah

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7292
19.3.17 21:16

Ahojky delali ti testy na boreliozu???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7292
19.3.17 21:21

Jsou dva…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.3.17 21:29

Ano dělali, brali mi krev a je to negativní. Trochu jsem se na to upínala, že konečně zjistí co mi je a začnu se léčit a jsem upřímně zklamaná. Přijdu si jak hypochondr.Ale mám malý dítě o který se musím starat a chci, nebo musím být zdravá. I jsem se obvoďáka ptala, jestli ten test nemůže býttřeba falešně negativní a prej určitě ne.Ale já myslím, že pokud to ta berolioza je, tak ta neuroberolioza a ta se snad z krve nepozná, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
1158
19.3.17 21:30

Kolik ti cca je? Jinak, zkoušela bych další doktory, nakonec bych asi zkusila i irisdiagnostiku, ať zjistíš o odkud bolest pochází.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
401
19.3.17 21:59

Taky mě bolí kosti, hlavně žebra, nohy hlavně v noci, doktor říkal, podle to co popisuji, že to vypadá ne neuropatii, mám osteopenii, úbytek kostí 23%.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1938
19.3.17 21:59

Podle těch příznaků jsem taky tipovala boreliozu. Nech si udělat kvalitnější testy. Jako první pokud vím se většinou dělají testy Elisa ty nejsou moc průkazné. Borelioza se navíc nemusí ani v testech projevit, protože tělo po určité době přestává tvořit protilátky. Koukni sem:
http://www.borelioza.cz/…kusni_forum/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.3.17 22:10

V září mi bude 40.Jinak jsem teda po porodu přibrala 20 kilo, vážím teď 86 kg, beru letrox na štítnou žlázu a hormony(estrogen).Doktor mi říká, že je to tím, že jsem přibrala a měla bych zhubnout, ale to si nemyslím. Jinak jsem zapomněla podotknout, že mě v noci opět začala brnět levá ruka, až po konečky prstů. teď se opět přidaly i ty stěhovavé bolesti kostí. Já se už k obvoďákovi bojím jít, kouká na mě jak na blázna, že jsem prej celá vyšetřená a nic mi není, prej to mám v hlavě :zed: Ale přece si ty bolesti nevymýšlím? :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
1938
19.3.17 22:16
@Anonymní píše:
V září mi bude 40.Jinak jsem teda po porodu přibrala 20 kilo, vážím teď 86 kg, beru letrox na štítnou žlázu a hormony(estrogen).Doktor mi říká, že je to tím, že jsem přibrala a měla bych zhubnout, ale to si nemyslím. Jinak jsem zapomněla podotknout, že mě v noci opět začala brnět levá ruka, až po konečky prstů. teď se opět přidaly i ty stěhovavé bolesti kostí. Já se už k obvoďákovi bojím jít, kouká na mě jak na blázna, že jsem prej celá vyšetřená a nic mi není, prej to mám v hlavě :zed: Ale přece si ty bolesti nevymýšlím? :zed:
Je
Doktoři pokud neví kudy kam posílají na psychiatrii.
Koukni na stránky, jak jsem psala ten odkaz. Třeba ti to pomůže. Hlavně trvej na kvalitních testech. Spousta lidí si to radši zaplatí jako samoplátci, protože jim to nikdo nenapíše.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.3.17 22:18
@Luska píše:
Taky mě bolí kosti, hlavně žebra, nohy hlavně v noci, doktor říkal, podle to co popisuji, že to vypadá ne neuropatii, mám osteopenii, úbytek kostí 23%.

Jejda a jak to zjistili? mě teda taky jeden čas boleli žebra((v listopadu)a doktor mi řekl, že je to hrudní páteř, on má vůbec všechno od páteře, lempl. Ještě jsem k tomu pak měla bolest trojúhelníku pod žebrama, odeslal mě pro podezření na brániční kýlu na gastro a dal mi nějaký léky na reflux, ale na gastru vše v pořádku :nevim: Možná to prej byl nějaký zánět a než jsem šla na vyšetření, tak mi ho ty léky vyléčili, ale léky ještě dobírám a pořád mě to tam občas pobolívá.
zvláštní je, že jsem nikdy nebyla nemocná, všechno tohle se rozjelo až po porodu.To jsem kojila a nemohla se postavit na nohy, chodila jsem po špičkách, protože mě strašně bolely chodidla. Někdomi říkal, že ze mě malej tím jak kojím vycucal všechny vitamíny. Jo a zapomněla jsem se zmínit, že mi byl zjištěný akutní nedostatek vitamínu D, tak beru 2× týdně 20 kapek - z toho by mohly bolet kosti, ne? Já už nevím čeho se chytit.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
19.3.17 22:22
@ivunak píše:
Je
Doktoři pokud neví kudy kam posílají na psychiatrii.
Koukni na stránky, jak jsem psala ten odkaz. Třeba ti to pomůže. Hlavně trvej na kvalitních testech. Spousta lidí si to radši zaplatí jako samoplátci, protože jim to nikdo nenapíše.

Já si říkám, proč mě nepošle na další testy. I jsem se zmínila o lumbálceale bylo mi řečeno, že kdyby to neurolog uznal za vhodný, tak mě tam pošle. Zatím uvažuju o změně doktora.Na stránky mrknu, já už toho takdy na netu sjela a hledala v příznacích všechno možný, ale je pravda, že na tý ortopedii, mi doktor hned řek, ať mi obvodní udělá testy na beroliozu, hned ho to napadlo.

• Nahlásit
  • Citovat
1938
19.3.17 22:29
@Anonymní píše:
Já si říkám, proč mě nepošle na další testy. I jsem se zmínila o lumbálceale bylo mi řečeno, že kdyby to neurolog uznal za vhodný, tak mě tam pošle. Zatím uvažuju o změně doktora.Na stránky mrknu, já už toho takdy na netu sjela a hledala v příznacích všechno možný, ale je pravda, že na tý ortopedii, mi doktor hned řek, ať mi obvodní udělá testy na beroliozu, hned ho to napadlo.

Chce to ale doktora, který věří, že neléčená borelioza může být pro tělo devastující nemoc. Bude fuška někoho takovýho najít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.3.17 22:48

Jábych i změnila doktora, ale nechcce se mi jít k tomu co teď chodím, pro kartu a že jdu k jinýmu. Nevíte jestli můžu změnit doktora a ten si sám kartu vyžádá? Já už nevím kudy kam. Teď jsem koukala i na tu neuropatii a ta by celkem seděla, hlavně to brnění končetin a ty bolesti. Mě doktor pořád utvrzuje v tom, že to nejsou bolesti kostí, ale svalů. Ale copak na holeni a nártu jsou nějaký svaly? A bolí mě i kyčle, koleno…Aulin co mi dal doktor na bolest nepomáhá. Nevíte někdo co bych si mohla vzít? Brufen?

• Nahlásit
  • Citovat
663
19.3.17 22:57

Co zkusit nejprve do tela doplnit vše podstatne? Vápník, horcik, zinek, vitaminy? I z nedostatku mineralu a vitaminu muzou byt pekne bolesti. Jinak verim, ze doktor dělá vše potřebné, vyslechne tě a snaží se taky hledat, jinak by te neposilal k tolika odborníkům, ne každý doktor je takový, tak na tu změnu bacha

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama